id: ajhydg

Koncert "Rzeczpospolita Śpiewająca. Wrastamy"

Koncert "Rzeczpospolita Śpiewająca. Wrastamy"

3 971 zł z 12 000 zł
33%
3 dni do końca
42 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy razem działają w akademickim środowisku Wrocławia. Nasze ambicje, zapał do działań edukacyjnych i miłość do Polski zaowocowały projektem „Rzeczpospolita Śpiewająca”, który tworzymy już od kilku lat.

W pierwszej odsłonie projektu śpiewaliśmy dla Was patriotyczne piosenki, które znacie i lubicie, rok później - te mniej znane i zapomniane, potem przypomnieliśmy Wam piosenki o Polsce napisane po wojnie przez polskich artystów. (zdjęcia z koncertów w latach 2016-2019)

h890d94f645914a2.jpegj69ca7a273223f1b.jpeg

W czasie ostatniej edycji koncertu - dojrzeliśmy do tego, by samodzielnie napisać utwory, które opowiadają o miłości do naszej Ojczyzny. Chcieliśmy przekonać samych siebie, że patriotyzm to nie tylko historia, często okupiona krwią przodków i cierpieniem poprzednich pokoleń (choć ciągle nosimy ją w sercu i drogie nam są tradycje muzyczne związane ze świętowaniem narodowych rocznic) ale też nasza codzienność, zwykłe słoneczne i pochmurne dni, kiedy jesteśmy wdzięczni za to, że urodziliśmy się w Polsce. Czy nam się to udało? Możecie ocenić sami, słuchając piosenek z poprzednich edycji, ale też przychodząc na koncert :)

W tym roku kontynuujemy pomysł współczesnych piosenek patriotycznych i bardzo chcemy zaśpiewać dla Was kolejne utwory napisane przez kierownika artystycznego projektu ks. Bartłomieja Kota. Ale żeby koncert mógł się odbyć, bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia! Część wydatków pokryjemy ze sprzedaży biletów, ta kwota nie starczy jednak na wszystkie nasze potrzeby związane z realizacją wydarzenia. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.


g7f5ee990df803c6.jpeg

p319dec9efe8e300.jpegKoncert odbędzie się 20 czerwca 2021 r. w dwóch odsłonach, o 18:30 i o 20:30, na plenerowej scenie wrocławskiego Centrum Sztuki Impart.

Bilety w cenie 20 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny) dostępne będą w sprzedaży od 31 maja w kawiarni Cherubinowy Wędrowiec mieszczącej się we wrocławskim Ogrodzie Ossolineum.


PS Po koncercie za wszystkich wpłacających odprawiona zostanie dziękczynna Msza Święta. Mamy nadzieję, że Pan Bóg odpłaci Wam stokrotnie za Waszą wrażliwość.

PSS Każdy wpłacający otrzyma od nas drobny upominek w postaci szczepki-niespodzianki, którą odebrać będzie mógł przy okazji zakupu biletu lub po prostu w Maciejówce. Ta szczepka nawiązuje do podtytułu tegorocznej edycji koncertu i jest symbolem zakorzenienia w ziemię ojczystą. Mamy nadzieję, że będzie Wam przypominać, o koncercie, o Waszej hojności i o miłości do ziemi, w którą wspólne wrastamy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 42

 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AW
Adam Wszołek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BS
Beata Sus
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
77 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Unnamed Road, 50-438

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

704 455 zrzutek

i zebrali

473 965 937 zł

A ty na co dziś zbierasz?