Zwrot poniesionych kosztów na koordynację naszego protestu
Zwrot poniesionych kosztów na koordynację naszego protestu
Opis zrzutki
Szanowni,
Na wyraźne żądanie Pani H.M. oraz powtarzające się głosy przyjaciół, postanowiłem założyć tę zrzutkę, aby poprosić Was o zwrot kosztów, które do chwili obecnej poniosłem w związku z koordynacją naszego protestu. Pieniądze z pierwszej zrzutki są na pokrycie kosztów prawnych i ciągle znajdują się na koncie zrzutka.pl, a wszelki opłaty (wynajem sali, prawnicy, ornitolog) opłacam póki co z własnych oszczędności.
Poniesione przez mnie dotychczas koszty, to przede wszystkim zakup drukarki (900 zł), wielu, wielu tuszy (600 zł), 23 ryz papieru (550 zł), przyborów biurowych (200 zł), materiałów eksploatacyjnych (100 zł), wydruków w kolorze przed zakupem drukarki (300 zł) paliwa (100 zł) i pewnie jeszcze wielu innych drobnych rzeczy, o których już zapomniałem :)
Samą drukarkę po zakończeniu tego szaleństwa mogę oddać w dobre ręce, bo jej nie potrzebuję - zakupiłem ją wyłącznie z uwagi na wysokie koszty kolorowych wydruków, jakie ponosiłem przed jej zakupem.
Bardzo dziękuję za każdą wpłatę i jeśli uda nam się osiągnąć założony cel, to proszę przestać dokonywać wpłat - nie jest moją intencją wzbogacanie się na naszym proteście, bo robię to również w imieniu własnym oraz mojej córeczki.
Pozdrawiam,
Kamil