id: ak8twg

Rehabilitacja i leczenie Pawła po wypadku motocyklowym

Rehabilitacja i leczenie Pawła po wypadku motocyklowym

Opis zrzutki

Witam serdecznie wszystkie dobre serduszka!

Nasz przyjaciel Paweł na tegoroczny urlop letni wybrał się ze swoją narzeczoną i motocyklem do swojego brata mieszkającego w Niemczech.
Mogłoby się wydawać, że to wymarzone wakacje jednak na samym ich początku Paweł wraz ze swoim bratem wybrali się na przejażdżkę swoimi motocyklami, z której póki co wrócił tylko jeden z nich. Niestety na łuku drogi coś poszło nie tak i Paweł uległ ciężkiemu wypadkowi. Został przetransportowany helikopterem do szpitala gdzie niemalże od razu przeszedł ponad 10-cio godzinną operację, a następnie w kolejnych dniach szereg kolejnych.
Nasz przyjaciel miał między innymi pęknięte zebra, wielomiejscowe złamanie miednicy, uraz barku który wymagał rekonstrukcji, klejone obojczyki, wstawione sztuczne łopatki oraz sześć kolejnych operacji spowodowanych zakażeniem krwi.
Największy problem jest z prawa ręka w której niestety prawie nie ma czucia.

Mimo ubezpieczenia i ciągłego pobytu w niemieckim szpitalu już zaczynają napływać rachunki między innymi za transport między szpitalami lub za sprzęt potrzebny do leczenia i rehabilitacji a to dopiero początek.

Paweł zawsze był dobrym człowiekiem, każdemu potrzebującemu pomagał jak tylko mógł a teraz przyszedł ciężki czas w którym on sam potrzebuje pomocy. Bardzo proszę o chociaż symboliczną pomoc dla człowieka który też zawsze pomagał.

Wpłacający 161

W
Wiesław M.
500 zł
J
joannaimarcin2013
220,85 zł
Filip Łaszewski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
LM
Lukas M.
120 zł
M
Mikołaj Nowak
100 zł
AM
Arkadio Moralez
100 zł
K
Koziol
100 zł
T
Tomir Racing Team #65
100 zł
RO
Radosław Ocalewski Anna Budner
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 132 zrzutki

i zebrali

377 806 671 zł

A ty na co dziś zbierasz?