id: akcdpd

Leczenie zawodników Burzy Chwalibożyce

Leczenie zawodników Burzy Chwalibożyce

Nasi użytkownicy założyli 1 169 417 zrzutek i zebrali 1 218 334 253 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Burza Chwalibożyce- niewielki amatorski klub piłkarski, obecny już od dawna na mapie piłkarskiej powiatu oławskiego. Miejscowość przy granicy z województwem Opolskim posiada klub piłkarski młodych zawodników z ambicjami nawiązania do przeszłości i gry na szczeblu klasy okręgowej. W związku z sytuacją finansową jaką borykają się kluby na szczeblu amatorskim jesteśmy zmuszeni do prośby o wsparcie. Nie jest to wsparcie dla klubu tylko dla fantastycznych ludzi tworzących ten klub.


Sport na szczeblu amatorskim to często pasja, poświęcenie i stos wyrzeczeń dla przyjemności robienia tego co się kocha. Niestety sport w każdym wydaniu to również kontuzje, które dotknąć mogą każdego. Każdy uraz czy w Ekstraklasie czy w B-klasie trzeba wyleczyć, przewaga zawodowców nad amatorami jest taka, że mają za sobą sztab ludzi, który stawia ich na nogi i nadal mogą uprawiać sport.


W wydaniu amatorskim wcale nie jest już tak kolorowo, owszem istnieją ubezpieczenia, ale często nie pokrywają one kosztów jakie generują lekarze, rehabilitacje i sprzęt medyczny. Jak jest ciężko niestety przekonaliśmy się wielokrotnie w przypadku naszych zawodników. Jedni z nich radzą sobie lepiej inni gorzej ze swoimi kontuzjami, ale do wyleczenia każdych potrzebne są pieniądze. Te zbieramy za pomocą niniejszej zrzutki, która w szczególności dedykowana jest dla dwóch zawodników naznaczonych przez okrutny los fatalnymi kontuzjami kolana, dla Adriana Purzyńskiego i Pawła Winnickiego. Wyroki jakie usłyszeli przekreślają szansę na szybki powrót na boisko, ale teraz najważniejszy jest dla nich powrót do normalności, pracy i pełnej sprawności. Obaj bardzo chcą wrócić na boisko, ale teraz ważniejsze jest by wrócili do pełnej sprawności i by każdy z nich mógł wrócić do najważniejszego czyli utrzymywania rodziny, pracy zawodowej, do normalnego życia.

pb77f399f175bccb.jpegPraca lub jakiekolwiek funkcjonowanie z bólem nie ma najmniejszego sensu i dlatego prosimy o wsparcie, operacji, rehabilitacji i leków dla naszych piłkarzy. Z obecnej zrzutki postaramy się pokryć również koszty innych naszych zawodników, bo trzeba przyznać, że przez rok los w ogóle nas nie oszczędził i mamy 5 przypadków kontuzji kolan które eliminują zawodników z jakiejkolwiek gry i normalnego funkcjonowania.

ia4f2239948a1ad4.jpegWalczymy razem o powrót do normalności i miejmy nadzieję na boisko naszych fantastycznych zawodników. Każdy w naszej piłkarskiej rodzinie jest ważny, ten który występuje na boisku i ten, który nie może, jesteśmy jedną wielką rodziną i nikogo nie chcemy zostawiać w potrzebie, niestety koszty leczenia zdecydowanie przewyższają możliwości klubu.


Przekonaliśmy się ostatnio, że nasza społeczność RAZEM może zdziałać WSZYSTKO, zróbmy więc WSZYSTKO by nasi piłkarze znów spotkali się RAZEM na boisku!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

BR
Ben Rossi
300 zł
AA
A&T
200 zł
MO
Mama ostrzegała
200 zł
WA
Waldek
200 zł
ML
Mario 15
100 zł
KI
Kiero
100 zł
AX
Axelo
100 zł
Ł7
Cytryna i ketchup
100 zł
MK
Maniek kibic
100 zł
KA
Kapitano
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków