Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Wlepka na auto Jelczem w Himalaje

  Otrzymasz wlepkę na auto Jelczem w Himalaje.

  rozwiń
  Wlepka na auto Jelczem w Himalaje
 • Pocztówka ze zdjęciem historycznego Jelcza z podpisami uczestników wyprawy

  Wyślemy do Ciebie pocztówkę ze zdjęciem historycznego Jelcza oraz podpisami uczestników wyprawy

  rozwiń
  Pocztówka ze zdjęciem historycznego Jelcza z podpisami uczestników wyprawy
 • Pocztówka z pieczęcią z 1979, podpisami uczestników wyprawy oraz wlepka na auto "Jelczem w Himalaje"

  Wyślemy do Ciebie pocztówkę ze zdjęciem historycznego Jelcza, oryginalną pieczęcią z 1979 oraz podpisami uczestników wyprawy. Dołączymy również naszą oryginalną wlepkę na auto: "Jelczem w Himalaje"

  rozwiń
  Pocztówka z pieczęcią z 1979, podpisami uczestników wyprawy oraz wlepka na auto "Jelczem w Himalaje"
 • Książka "Śladami Uczestników" z dedykacją , pocztówka z pieczęcią, smyczka i wlepka na auto.

  Otrzymasz książkę "Śladami Uczestników" ze specjalną dedykacją autora. Oczywiście z przyjemnością dołożymy pocztówkę z podpisami uczestników wyprawy, oryginalną, wyprawową pieczęć, autorską smycz oraz wlepkę na auto "Jelczem w Himalaje". Autor i pomysłodawca projektu z przyjemnością skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób (telefon, mail, FB) i odpowie na nurtujące pytania dotyczące wyprawy.

  rozwiń
  Książka "Śladami Uczestników" z dedykacją , pocztówka z pieczęcią, smyczka i wlepka na auto.
 • Książka "Śladami Uczestników” z autografem, plakat z autografem, pocztówka, 3 smyczki i 3wlepki

  Otrzymasz książkę "Śladami Uczestników" ze specjalną dedykacją autora oraz autografem uczestnika wyprawy 1979.

  Dodatkowo plakat projektu z autografami uczestników. Oczywiście z przyjemnością dołożymy pocztówkę z podpisami uczestników wyprawy, oryginalną, wyprawową pieczęć, 3 sztuki autorskiej smyczki oraz 3 wlepki na auto "Jelczem w Himalaje". Autor i pomysłodawca projektu z przyjemnością skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób (telefon, mail, FB) i odpowie na nurtujące pytania dotyczące wyprawy.

  rozwiń
  Książka "Śladami Uczestników” z autografem, plakat z autografem, pocztówka, 3 smyczki i 3wlepki
 • Wspólna przejażdżka wyprawowym Jelczem + wywiad w kabinie pojazdu. Wywiad na naszym kanale youtube.

  Bądź naszym gościem i pozwól zaprosić się na spotkanie w naszym Jelczu. Zasiądź w kabinie i poczuj się jak niegdyś legendarni uczestnicy górskich wypraw! Wybierzmy się na wspólną przejażdżkę. Jeśli zechcesz możesz przeprowadzić ze mną wywiad, który zostanie opublikowany na naszym YouTube. Bądź pewien, że tylko Tobie zdradzimy wszystkie, dotąd niepublikowane szczegóły z kulisów przygotowywań pojazdu do wyprawy oraz kilka innych, historycznych ciekawostek.

  rozwiń
  Wspólna przejażdżka wyprawowym Jelczem + wywiad w kabinie pojazdu. Wywiad na naszym kanale youtube.
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.