id: ame94m

Podcast o Energii i Duchowości

Podcast o Energii i Duchowości

Nasi użytkownicy założyli 980 725 zrzutek i zebrali 1 002 415 409 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Uruchamiam podcast WRAŻLIWOŚĆ,ENERGIA, DUCHOWOŚĆ / nazwa robocza ;)

Potrzebuję fundusze na sprzęt, głównie komputer (mój obecny ma 11 lat i hałasuje jak helikopter) i na kwestie techniczne związane z uruchomieniem podcastu.


Dzięki Wam, poprzez zrzutkę w 2021 roku, udało się zebrać fundusze na mikrofon. Od tamtej pory kanał o wrażliwości i energii w serwisie YouTube, jest systematycznie wzbogacany o medytacje. (LINK do kanału: https://www.youtube.com/c/beatamakolska )


Wiecie jak nagrywam medytacje? Wynosząc laptopa za drzwi, zamykając te drzwi i brnąc przez kable do stołu, przy którym nagrywam. W ten sposób nie widzę tego co się nagrywam, nie słyszę jakości dźwięku, nie monitoruję jakości nagrania, co utrudnia pracę. A teraz hit: czy wiesz dlaczego tak robię? Bo mój komputer hałasuje jak helikopter! Niegdyś, nagrywając medytację dla znajomego, zapomniałam wynieść komputer i ten szum mocno odbił się na nagraniu - nikt nie chce się relaksować przy takim hałasie! (Dzięki Wam, mam super mikrofon, który jest naprawdę czuły).

Cała procedura jest kłopotliwa, ale jak widać - dawałam radę nagrywać tak 2 lata (z przerwą na napisanie książki, kiedy to nie wrzucałam nic na kanał. Książka "Praktyczny poradnik dla Wysoko Wrażliwych Osób" jest już dostępna, od lutego tego roku, ukazała się nakładem Wydawnictwa Studio Astropsychologii LINK: http://beatamakolska.pl/juz-jest-dostepna-moja-ksiazka-dla-wysoko-wrazliwych-i-empatow/ )


Teraz idę dalej - uruchamiam dla Was PODCAST już nie tylko o wrażliwości, ale o ENERGII i DUCHOWOŚCI. Te tematy ogromnie Was interesują, dostaję mnóstwo pytań. Super mikrofon już mam, potrzebuję przede wszystkim cichego laptopa do nagrywania i obróbki dźwięku oraz większego serwera.


O czym będzie podcast Wrażliwość, Energia, Duchowość:

 • o tym jak pracować z własną energią
 • jak wzmacniać się energetycznie
 • o energiach rodu
 • o zapisach energetycznych w polu
 • o blokadach emocjonalnych i ich rozpuszczaniu
 • o konstruktach dusz, misji na ziemi
 • o energii żeńskiej/męskiej
 • o przepływach energetycznych, blokadach
 • o pułapkach duchowości
 • o iluzjach matrixa
 • .... i wiele, wiele innych. Będę także rozmawiać z różnymi, ciekawymi gośćmi, zajmującymi się pracą z ciałem, z ludźmi, z energią.


Chcę, abyś wspierając zrzutkę na PODCAST, czuła się/ czuł się, że także go współtworzysz. Dlatego wspierając zrzutkę, możesz śmiało napisać propozycję tematu audycji, pytanie związane z energią itd na mój mail: [email protected]


Chciałabym zacząć nagrywać w wakacje 2023, a ruszyć z podcastem najdalej we wrześniu. Jeżeli uzbieram na sprzęt wcześniej, zacznę wcześniej :) Będę informować o tym na moim kanale YT i na mojej stronie.


Dwa słowa o mnie:

Wspieram w rozwoju duchowym i osobistym. Jestem autorką, doradcą duchowym, Mistrzynią Reiki (choć stosuję własne metody) i uzdrowicielką energetyczną. Prowadzę konsultacje, sesje energetyczne, warsztaty, z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego, pracy z oddechem, energią. Właśnie ukazała się moja książka "Praktyczny poradnik dla Wysoko Wrażliwych. Jak radzić sobie na co dzień z pozytywnymi i negatywnymi emocjami podnosząc poczucie własnej wartości i zwiększając pewność siebie". Od trzech lat prowadzę kanał w serwisie YouTube, kierowany głównie do osób Wysoko Wrażliwych. Więcej o mnie: www.beatamakolska.pl

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
111 zł
 
Dane ukryte
70 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!