id: ame94m

Podcast o Energii i Duchowości

Podcast o Energii i Duchowości

Nasi użytkownicy założyli 1 035 704 zrzutki i zebrali 1 103 482 763 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Uruchamiam podcast WIEDZA, ENERGIA, DUCHOWOŚĆ (nazwa robocza ;)

Potrzebuję fundusze na brakujący sprzęt, większy serwer i kwestie techniczne związane z uruchomieniem podcastu.


Dzięki Wam, poprzez zrzutkę w 2021 roku, udało się zebrać fundusze na mikrofon. Od tamtej pory kanał o wrażliwości i energii w serwisie YouTube, jest systematycznie wzbogacany o medytacje. (LINK do kanału: https://www.youtube.com/c/beatamakolska )


W 2023 roku nakładem Wydawnictwa Studio Astropsychologii ukazała się moja książka "Praktyczny poradnik dla Wysoko Wrażliwych Osób" http://beatamakolska.pl/juz-jest-dostepna-moja-ksiazka-dla-wysoko-wrazliwych-i-empatow/ ) Cały czas także wspieram WWO i empatów w odnajdywaniu się w codzienności i w pracy z energią (konsultacje, warsztaty, zajęcia - więcej na www.beatamakolska.pl).


Teraz idę dalej - uruchamiam dla Was PODCAST już nie tylko o wrażliwości, ale o ENERGII i DUCHOWOŚCI. Te tematy ogromnie Was interesują, dostaję mnóstwo pytań. Super mikrofon już mam, potrzebuję przede wszystkim cichego laptopa do nagrywania i obróbki dźwięku oraz większego serwera. Drugi mikrofon także się przyda, ponieważ chcę zapraszać gości :)


O czym będzie podcast Wrażliwość, Energia, Duchowość:

 • o tym jak pracować z własną energią
 • jak wzmacniać się energetycznie
 • o energiach rodu
 • o zapisach energetycznych w polu
 • o blokadach emocjonalnych i ich rozpuszczaniu
 • o konstruktach dusz, misji na ziemi
 • o energii żeńskiej/męskiej
 • o przepływach energetycznych, blokadach
 • o pułapkach duchowości
 • o iluzjach matrixa
 • .... i wiele, wiele innych. Będę także rozmawiać z różnymi, ciekawymi gośćmi, zajmującymi się pracą z ciałem, z ludźmi, z energią.


Chcę, abyś wspierając zrzutkę na PODCAST, czuła się/ czuł się, że także go współtworzysz. Dlatego wspierając zrzutkę, możesz śmiało napisać propozycję tematu audycji, pytanie związane z energią itd na mój mail: [email protected]

A może pracujesz z energią, zajmujesz się tematami szeroko pojęte rozwoju duchowego i osobistego i chcesz wystąpić jako gość w podcaście? Też napisz!

W podziękowaniu za wsparcie zrzutki otrzymasz link do długiego filmu o zmianach energetycznych lat 2019 - 2023. Krótki film na ten temat jest dostępny na moim kanale YT dla każdego.


Dwa słowa o mnie:

Wspieram w rozwoju duchowym i osobistym. Jestem autorką, doradcą duchowym, Mistrzynią Reiki (choć stosuję własne metody) i uzdrowicielką energetyczną. Prowadzę konsultacje, sesje energetyczne, warsztaty, z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego, pracy z oddechem, energią. Właśnie ukazała się moja książka "Praktyczny poradnik dla Wysoko Wrażliwych. Jak radzić sobie na co dzień z pozytywnymi i negatywnymi emocjami podnosząc poczucie własnej wartości i zwiększając pewność siebie". Od trzech lat prowadzę kanał w serwisie YouTube, kierowany głównie do osób Wysoko Wrażliwych. Więcej o mnie: www.beatamakolska.pl

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

AN
Ania
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BK
Beata
25 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
JK
Joanna KRÓL
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie zadaję konkretnego pytania, bo i tak wiem, że dostanę od Ciebie odpowiedzi 🙂 N.

  ukryta
 • SP
  Sylwia

  Trzymam kciuki żeby szybko zebrała się kwota. Twoje nagrania są naprawdę wartościowe.

  50 zł