id: amp2hf

Obiektyw dla blogera karpackiego

Obiektyw dla blogera karpackiego

21 zł
z 5 000
0%
zakończona
18.03.2020r
3
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 647 zrzutek i zebrali 1 062 876 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry Wszystkim zainteresowanym moim projektem. Nazywam się Tomasz i jestem twórcą popularnego w kręgach górskich bloga o nazwie

http://karpackilas.pl/

Od wielu lat przemierzam Karpaty wszerz i wzdłuż, nie tylko w Polsce, ale również w Rumunii oraz na Ukrainie. Opisuję ciekawe, często dzikie i niedostępne miejsca, stając się z biegiem czasu także lepszym fotografem. Niestety niemal pół roku temu straciłem obiektyw, który towarzyszył mi w niejednej przygodzie i dziś mimo szczerych chęci, nie jestem w stanie kontynuować pracy na blogu, co rozczarowuje nie tylko mnie, ale i wielu mych znajomych, jak i czytelników. Pomyślałem sobie, że każdy sposób jest dobry i mimo tak otwartej prośby, zapewniam że odwdzięczę się wieloma fotorelacjami z wielu fascynujących miejsc w Karpatach. Zbieram na wspaniały teleobiektyw Tamron SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2 - w połączeni z Nikonem D750 mam nadzieję na niejedną fascynującą przygodę oraz plener. Dziękuję z góry za zainteresowanie oraz pomoc. Pozdrawiam serdecznie i proszę o wsparcie ;)


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
10 zł
TG
1 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!