id: ub4586

Andrzej odszedł. Pomóżmy Gosi i Mai w tych trudnych chwilach

Andrzej odszedł. Pomóżmy Gosi i Mai w tych trudnych chwilach

27 270 zł 
z 100 000
27%
61 dni do końca
223 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wszystkim nam ciężko uwierzyć w to co się stało, ciężko oswoić się z myślą, że ukochany tata i mąż, niezawodny przyjaciel, wypróbowany kolega już nie wróci z pracy.


2 września Andrzej jak zawsze, wczesnym rankiem, ruszył do pracy, jak co dzień nie szczędził sił dla swojej rodziny.

Żona została w domu, córka rozpoczynała pierwszy dzień nauki w nowej szkole. Pozostawił niedokończone rozmowy, plany na popołudnie w domu, umówione spotkanie z przyjaciółmi w weekend, zamierzenia na kolejny tydzień, miesiąc, rok…. Nikt nie przypuszczał że w ciągu kilku godzin to wszystko stanie się tak nieaktualne, a rodzinie pozostanie nieukojony żal, ból i strach o przyszłość.


Andrzej uległ w pracy tragicznemu wypadkowi, nie wróci już do żony i córki, w ciągu kilku chwil los przekreślił wszystkie plany i marzenia rodziny, pozostała tylko pustka po stracie najukochańszej osoby 

Andrzeja zabrakło, ale pozostał niedokończony dom, kredyt i wydatki dnia codziennego. Dlatego my, przyjaciele Rodziny, zdecydowaliśmy prosić o wsparcie dla jego żony Gosi i córki Mai.

Andrzej był honorowym facetem, na wszystko w swoim życiu ciężko zapracował, zapewniał rodzinie codzienny byt i bezpieczeństwo, także to finansowe. Teraz gdy Go zabrakło wiemy, że radosne chwile długo nie zagoszczą w życiu Gosi i Mai. Niech pomoc tych wszystkich, którym Andrzej był bliski  pozwoli rodzinie  uwierzyć, że sobie poradzą, dać nadzieję na lepsze jutro.


Dobrych serc wokół nie brakuje. Połączmy siły by najbliższy czas dla rodziny Andrzeja był wolny chociaż od lęku o zobowiązania finansowe.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

32-420

Gdów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 223

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

32-420

Gdów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 137 476 zł

A ty na co dziś zbierasz?