Wydanie płyty CD „AWAKENING THE EARTH. TOGETHER” Andy Grabowski ID: gw9dd7

Wydanie płyty CD „AWAKENING THE EARTH. TOGETHER” Andy Grabowski ID: gw9dd7

14 415 zł z 12 000 zł

120%

14 415 zł

14 415 zł

z 12 000 zł

4 dni

4 dni

do końca

40

40

wspierających
120%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Moi Drodzy, mam marzenie..

Chcę wydać nową, drugą płytę CD "Awakening the Earth. Together" z moimi nowymi utworami, które częściowo powstały podczas koncertów na żywo dla Was na ulicy Grodzkiej w Krakowie. Często mnie pytacie kiedy będzie ta następna płyta.. Więc mam nadzieję, że jest to również Twoje marzenie.

 

Wierzę, że w tym dziwnym i trudnym dla nas wszystkich czasie zwyciężą miłość i dobre wibracje i właśnie to chcę przekazać na mojej najnowszej płycie. Podobnie jak to robiłem na Grodzkiej grając moje koncerty i przenosząc Cię w inny magiczny świat.

 

Ogłaszam więc akcję crowdfundingową, gdzie będziesz mógł zamówić moją nową płytę oraz wesprzeć mnie w inny wybrany przez Ciebie sposób. To szaleństwo zdążyć z wszystkim do świąt ale wspólnie tego dokonamy! Już raz to zrobiliśmy 3 lata temu z moją pierwszą płytą, tak jak wtedy obiecałem, za co zawsze będę wdzięczny Wam i Wszechświatowi, bo to właśnie dzięki tej współpracy stało się możliwe.

 

Teraz dzięki Twojemu wsparciu stworzymy płytę z utworami, które powstały przez ostatnie 2 lata, na których będzie więcej efektów i dodatkowych instrumentów, zachowując piękne emocje. Po ponad 100 nagranych koncertach, pracy studyjnej, pracy nad ustawieniem najlepszej jakości dźwięku, nagraniu kilkudziesięciu próbnych płyt cd-r oraz wielu nocach i dniach spędzonych na miksowaniu, dla dokończenia projektu potrzebne są już tylko środki na jego fizyczną realizację, brakujący sprzęt i dokończenie pracy w studio. Wszystko stworzyłem samodzielnie, cały swój czas i fundusze zainwestowałem w profesjonalny sprzęt, oprogramowanie i pluginy, przez co jestem kompozytorem, wykonawcą, inżynierem dźwięku oraz producentem. Jednak nawet Człowiek Orkiestra nie zrobi wszystkiego sam, dlatego to właśnie Twoje wsparcie umożliwi finalizację tego projektu.

 

Przy tworzonej pierwszej płycie obiecałem że gdy usiądziesz w zaciszu swojego domu i posłuchasz wspólnie przez nas stworzonej płyty to poczujesz tę samą energię i emocje jakbyś słuchał mnie na żywo, słowa dotrzymałem. Teraz mogę Ci obiecać że będzie podobnie.

 

Możesz wesprzeć mój projekt na wiele sposobów, pamiętaj, że udostępnianie informacji dla Twoich znajomych to również wspieranie. A jeśli założona kwota zostanie przekroczona to chciałbym wydać płytę winylową, nagrać profesjonalny teledysk oraz zainwestować pozyskane środki w wymianę trochę zużytego już sprzętu jak i dodatkowy potrzebny mi sprzęt, by zrealizować tworzące się już w mojej głowie kolejne magiczne kompozycje i móc się nimi z Wami podzielić.

 

Nawet człowiek orkiestra nie zrobi wszystkiego sam, bardzo Ci dziękuję -:)

Andy Grabowski, wiolonczelista, którego znacie z ulicy Grodzkiej w Krakowie oraz innych koncertów.


https://dziendobry.tvn.pl/a/wiolonczelista-ktorego-inspiruje-pewna-ulica-w-krakowie


Wpłacający40

KM
Keerthy Mysore
1 000 zł
H&
Hugues & Tatiana
500 zł
KM
Kinga Mytnik-Ślaa
250 zł
ŚW
ŚNIEŻKA Worosz
200 zł
 
Anna Kunstman
200 zł
K
K.N.
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PD
Paulina Dąbrowska
100 zł
C
Christopher P.
100 zł
MC
Marek Czaplewski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
 • BB
  Beata Borzestowska

  Cieszymy się na nową płytę❣❣

  70 zł
 • KM
  Keerthy Mysore

  When I think of "serenity", I think of you and your music, Andrzej and particularly on Grodzka Street in Krakow. I am patiently waiting for the world to return to normal so that I can see you in the flesh again. Keep your music coming!

  1 000 zł
  • Andrzej Grabowski

   Thank you Keerthy, I am very glad you feel like this, this is really what I want to share-:) Thank you a lot for support. Thanks to your support my project. the project can be realized because we all need peace to create a new better Earth

 • H&
  Hugues & Tatiana

  Hello from France & Poland!! This magical atmosphere you create is unique. For us you are like a part of Krakow's heritage!!! Hugues & Tatiana 😁😍 Hoping to see you again and a vinyle edition too!!

  500 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

NAGRODA: link do pobrania 1 dodatkowego utworu (mp3 download)

Wybieram

Wpłać 10 zł i więcej

NAGRODA: link do pobrania 2 dodatkowych utworów (mp3 download)

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 40 zł i więcej

NAGRODA: link do pobrania nowego albumu "Awakening the Earth. Together" (mp3 download)

wybrano 9 razy

Wybieram

Wpłać 60 zł i więcej

NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together" z dostawą na terenie Polski + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 5 razy

Wybieram

Wpłać 70 zł i więcej

NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together” z autografem z dostawą na terenie Polski + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 10 razy

Wybieram

Wpłać 80 zł i więcej

NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together" z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

Wybieram

Wpłać 90 zł i więcej

NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 5 razy

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

NAGRODA: 3 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie Polski + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 3 razy

Wybieram

Wpłać 250 zł i więcej

NAGRODA: 3 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

NAGRODA: 5 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download) + imienne podziękowanie na okładce płyty

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

NAGRODA: 10 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download) + imienne podziękowanie na okładce płyty + niespodzianka ode mnie

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 3000 zł i więcej

NAGRODA: prywatny kameralny koncert do 30 gości w wybranym miejscu w Polsce (dodatkowo koszty transportu i zakwaterowania). W przypadku koncertu poza terenem Polski - szczegóły do uzgodnienia.

Wybieram

Wpłać 5000 zł i więcej

*MECENAS PŁYTY* możliwość umieszczenia logo firmy na okładce płyty + płytowy pakiet VIP

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

589 279 zrzutek

i zebrali

332 375 042 zł


A ty na co dziś zbierasz?