id: anfr43

Festiwal Rodzicielstwa - Sfera Bliskości (bilety)

Festiwal Rodzicielstwa - Sfera Bliskości (bilety)

2 240 zł
z 5 000
44%
zakończona
16.05.2019r
43
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 979 731 zrzutek i zebrali 1 000 568 664 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

To jest zrzutka, w której możesz kupić bilety na festiwalowe warsztaty. Wybierz warsztaty, w których chcesz wziąć udział. Program festiwalu znajdziesz tu: http://sferabliskosci.pl/harmonogram-2 Wpłać odpowiednią kwotę za pomocą zrzutki.

Jak kupić bilet:

1. Wybierz warsztaty, w których chcesz wziąć udział (program: http://sferabliskosci.pl/harmonogram-2).

2. Wyślij do nas maile z informacją jakie warsztaty wybrałeś: [email protected]

3. Wysyłamy do Ciebie potwierdzenie uczestnictwa w konkretnych warsztatach z informacją o kwocie do zapłaty :)

4. Wpłać odpowiednią kwotę przez zrzutkę – pamiętaj podpisać się imieniem i nazwiskiem żebyśmy mogli odnaleźć Twoją wpłatę.

5. Spotykamy się na festiwalu!

-> W razie pytań i wątpliwości pisz do nas śmiało, możesz również o tu:

https://www.facebook.com/SferaBliskosci/

Misja naszego festiwalu:

Nie oszukujmy się, byłoby świetnie gdyby takie festiwale jak nasz, w ogóle nie były potrzebne. Gdyby świat - a co tam świat, starczy Szczecin! - był pełen świadomych ludzi, tzn. rozpoznających swoje uczucia i potrzeby, będących zawsze w kontakcie ze sobą, takich którzy wybierają bezprzemocowe wobec siebie i innych strategie, którzy są empatyczni i zaangażowani, którym wszelkie nadużycia są obce. Tak tak, to się nazywa utopia .... Ale i tak byłoby świetnie, gdybyśmy choć trochę bardziej takie były. Ale póki co, jesteśmy - jak to się ładnie nazywa? - w procesie. Tylko albo aż tyle. I jedyne co możemy to konsekwentnie pracować na to by nasze wnuki - o ile będziemy je mieć - śmiały się, trochę nie dowierzały, że babcie, „ach te staruszki!” - takie imprezy robiły, że oczywistościami zajmowały się i co to były za dziwne czasy... Póki co, możliwe że częściej bywamy Rosenbergowskimi szakalami niż żyrafami. Albo lepiej: szakalami w procesie transmutacji, bez świadomości czasu oraz kosztów tego powolnego przesuwania się między tożsamościami. Znacie to skądś? Najpierw marzycie o innym świecie dla swoich dzieci, pełne nadziei wchodzicie w realizację planu, radosnego uniesienia i bach! Czar pryska przy pierwszym mocniejszym konflikcie. Albo jeszcze wcześniej budzi się w Was stado upiornych przekonań i dopada ledwo co zbudowane i kruche zaufanie. W tą karkołomną, pełną niespodzianek drogę między tożsamościami żadna matka nie wyrusza sama, zawsze towarzyszą jej dzieci. Wszak nierzadko porzuca rodzinne szakale tradycje właśnie z powodu dzieci, ponosi też jakieś koszty. Ale to się chyba nazywa miłość, przynajmniej jakaś jej wizja. Znamy to wszystko od podszewki i dlatego robimy co robimy. Być zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie straszne trudno w pojedynkę, bez wsparcia. Nie oszukujmy się, takie festiwale jak nasz, są mega potrzebne.

Tematem przewodnim pierwszej edycji jest edukacja. Dziecko poruszone zachwytem w pełni oddaje się swojej aktywności. Może właśnie buduje z klocków, może wspina się na kolejną gałąź, pochylone nad tabletem zdobywa kolejny poziom mocy, czwartą godzinę nie odrywa się od książki… Marzymy o edukacji dla naszych dzieci, która płynie z serca. Z serca, które jest ciekawe, chce poznawać i ma prawo wyruszyć za swoim zachwytem. W pięknym świecie spotyka innych ludzi, którzy dzielą się ze sobą nawzajem. Marzymy o ludziach, którzy mają prawo być tu i teraz, a nie muszą stawać się dla przyszłości. Znamy szkolne doświadczenia, które szyte są lękiem i przemocą, a przyprawiane wstydem. Widzimy walkę o przetrwanie, w której ani uczeń ani nauczyciel nie mają szans na wygraną. Świat ma dziś jakąś wizję edukacji, system który szczelnie obejmuje. Znamy go dobrze, wszystkie przez niego przeszłyśmy. Poznałyśmy od podszewki z jego radościami i trudami. Dziś nie negując istnienia sensu szukamy odpowiedzi i sposobów na dostrzeganie tego co najistotniejsze, a może nie tego tylko Tego właśnie - czyli kogo? Zapraszamy Was rodzice, którzy widzicie potrzebę wnoszenia miłości do edukacji. Ten festiwal jest po to by szukać refleksji nad szkołą i edukacją w ogóle. By dostrzegać światło zmiany, by stawać się zmianą

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

 
Dane ukryte
30 zł
AO
Anna Orzłowska
90 zł
MJ
Małgorzata Jaworowska
30 zł
JK
Anna Imbiorowicz
JK
Joanna Kolbiarz
MA
Magda Andrzejczak
90 zł
PS
Patryk Smolarek
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
AP
Agnieszka Pietrzykowska
ukryta
AK
Aleksandra Kmiecik
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!