Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki Anielskie wsparcie

LICYTACJE Jezioro Aniołów

LICYTACJE Jezioro Aniołów

Ta skarbonka zasila saldo zrzutki:

Anielskie wsparcie
62 760 zł 
z 200 000
31%
7 320 PLN zebrano do skarbonki
89 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Załóż swoją skarbonkę i też zbieraj dla

Anielskie wsparcie
Załóż skarbonkę

Opis skarbonki

Zostań Aniołem i wesprzyj akcję Jezioro Aniołów – kąpiele o wschodzie słońca dla Hospicyjnego Domu Aniołków.


Jezioro Aniołów to cykliczna akcja charytatywna, w ramach której, każdego pierwszego dnia miesiąca odbywają się kąpiele o wschodzie słońca. Wejścia do wody są połączone ze zbiórką funduszy na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków. Jest to placówka dla dzieci cierpiących na nowotwory, mieści się w gminie Zaleszany. Pomysłodawcą, opiekunem oraz budowniczym ośrodka jest Fundacja Z Serca Dla Serca.

Dom Aniołków wziął się z potrzeby społecznej, by w miejscu, gdzie mieści się pustka na mapie hospicjów dla dzieci, wybudować wyjątkowy dom, gdzie niebo łączy się z ziemią. Rodziny z naszych okolic, które zmagają się z chorobą dziecka, muszą szukać pomocy w ośrodkach oddalonych o około 100 km od miejsca zamieszkania. Placówka powstaje na styku 3 województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Będzie zapewniać opiekę paliatywną, medyczną, rehabilitacyjną i duchową czterdziestu małym pacjentom. Koszt budowy hospicjum dziecięcego w Zaleszanach to przeszło 6.500.000 złotych.

Znając tak wielkie potrzeby tej placówki powstał projekt Jezioro Aniołów – kąpiele o wschodzie słońca. Głównym celem tych spotkań jest nagłośnienie informacji o Hospicyjnym Domu Aniołków oraz realne wsparcie jego budowy. Akcja jest nietypowa - każdego pierwszego dnia miesiąca, wraz ze wschodem słońca, uczestnicy ubrani na biało, wchodzą do wód Jeziora Tarnobrzeskiego oraz wpłacają datki na budowę placówki. Dotychczasowe edycje zgromadziły wiele osób chcących nieść pomoc.

Potrzeby placówki nadal są duże, dlatego wychodzimy z inicjatywą LICYTACJI Jeziora Aniołów. Można w ten sposób wystawić lub wylicytować wyjątkowy przedmiot lub usługę i wesprzeć budowę Hospicyjnego Domu Aniołków. Kwota w całości będzie przekazana na zakup materiałów budowlanych, sprzętów czy wyposażenia placówki. Będzie to realne wsparcie do powstania Domu dla cierpiących dzieci.


Dziękujemy!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 89

JS
Joanna Stępień
50 zł
AK
190 zł
AP
Aneta Pietrzykowska
70 zł
Bartek Grzesiak
40 zł
BG
Bartek
70 zł
Elżbieta Żarów - paintball.
120 zł
LR
Lucyna Radzim
110 zł
Elżbieta Żarów
30 zł
ŁŻ
Agnieszka Agnieszka
90 zł
AW
Agnieszka Wdowiak-Wilk
100 zł
Zobacz więcej