Opis zrzutki

 

Dawid Różewski trenuje triathlon. Choć ta przygoda nie trwa długo stała się sposobem na realizację jego marzeń, ale nie tylko... Postanowił podzielić się z innymi, którzy często nawet o własnych siłach nie mogą stanąć na nogach. On chce dzięki rehabilitacji dodać im skrzydeł! W sierpniu zamierza wziąć udział w maratońskim, pełnym Iron Man. Wyścig obejmuje 180 km jazdy rowerem, 3,8 km pływania, 42,2 km biegu.

Dawid każdego dnia trenując jest wdzięczny, że zdrowie i kondycja pozwalają mu na spełnienie swojego marzenia. Często zapominamy o tej najprostszej wdzięczności, za to, że możemy wstać o własnych siłach z łóżka, pójść na spacer, wziąć prysznic... Dawid chce nam wszystkim o tym przypomnieć, jak ważne są te „drobiazgi” i że nie wszyscy mają tyle szczęścia. Pomóżmy chorym dzieciom spełnić te najważniejsze, a jednocześnie najprostsze marzenia o własnym pierwszym kroku!

Wszystkie środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na rehabilitację. Każda złotówka się liczy! Każda złotówka doda naszym podopiecznym skrzydeł! Pomóżmy im poszybować!

zfcc4b8c50eaf3f8.jpeg

Marzenie życia: stanąć na własnych nogach!


Nasi podopieczni sami nie potrafią żyć pełnią życia, ze względu na przeszkody jakie postawiła przed nimi choroba. Celem zbiórki jest zebranie środków na rehabilitację neurofizjologiczną opartą na hipoterapii dla dzieci z autyzmem, zespołem downa i pacjentów o nieprawidłowym wzorcu chodzenia. Pomóż im uwierzyć, że marzenia się spełnia!


c14a1066e21ae149.jpegef6a4d2c0c7f3274.jpegp74efa913ec0ea7a.jpeg


CZYM ZAJMUJE SIĘ FUNDACJA OGRÓD MARZEŃ

 

Fundacja „Ogród Marzeń”, to wspaniali ludzie, w różnym wieku, którzy pomagają dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej. Od dziesięciu lat w ramach Programu Pomagajka wspieramy finansowo leczenie, zakup sprzętu, środków higienicznych, leków. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne, zajęcia neurologopedyczne, konsultacje psychologiczne, obozy „Łowców Przygód”, hipoterapię. Prowadzimy grupę wsparcia dla rodziców.


Znajdziesz nas na Facebooku https://www.facebook.com/OgrodMarzen


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

894 848 zrzutek

i zebrali

839 491 467 zł

A ty na co dziś zbierasz?