id: anzajh

Warsztat pracy

Warsztat pracy

Nasi użytkownicy założyli 1 065 852 zrzutki i zebrali 1 160 393 171 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności42


 • Z-mar-twych-wstań 
  Z-mar-tych-wstaje, przestaje reagować na jakiekolwiek hierarchiczne kłamstwa, przestaje dążyć do jakichkolwiek ideologii, czy fetyszy (2) i bać się prawa zwierząt (3), ponieważ jestem odpowiedzialny, świadomy i wiem, czym jest połączenie czasu personalnego, logiki z prawem naturalnym (3).
  Prawo Naturalne, jest moją potęgą i waszym strachem, przed utratą iluzji - władzy, która miała być z założenia - władzą absolutną (4), a stała się podłą utopią (5), nie mającą kontroli nad tym, kto posiada światły rozum, dążący do odpowiedzialności, za swoje własne - życie.
  Mam kilka słów do hipokrytów, kpiarzy, ignorantów, szyderców, obrońców krzyża, tej, czy inne wiary, socjalizmu, kapitalizmu, demokracji i estetyki języka, do wszelakiej maści mundurów, garniturów, koloratek i hierarchów, kreujących siłą i podstępem - swoje własne prawo, ponad jedyne istniejące prawo, jakim jest prawo naturalne. 
  Mam też kilka słów, do kreatur, bestii (6) i istot bionegatwnych (7), które pragną nas odizolować od rzeczywistości, za pomocą segregacji sanitarnej (8) i oczernić oraz ocenić, za pomocą ideologii poprawności politycznej, która daje nam prawny nakaz egzystencji w obcym układzie, obozie, ładzie i prawie, które bezczelnie korzystają z naszego czasu i negują - naszą niepodległość oraz moralność (9). Mam też słówko, do zwolenników aborcji (21), eugeniki, szczepień mRNA i transhumanizmu (22), ponieważ każda forma ingerencji w cudze zdrowie i życie, umysł, ducha i ciało, jest sprzeczna z prawem naturalnym. 
  Nie chcemy - waszej wykreowanej z niczego - podmiotowości, istniejącej ponad naszą instrumentalną przedmiotowość, nie chcemy waszej bezczelności, która chce pokazać nam, jak mamy żyć, widywać, czy przemieszać się i kiedy mamy się szczepić na coś, co nie istnieje (10), nie chcemy, abyście kłamstwami objaśniali nam świat - oparty na iluzji, utopii, abstrakcji społecznej, kulturowej, politycznej i prawnej.
  Od dziś z-mar-twych-wstajemy, porzucamy wylinkę obcych nami ideologii, wychodzimy z narzuconych nam memetycznych ról (11), de-konstruujemy narzucone nam stereotypy, jesteśmy wolni, mamy czas pomyśleć, ponieważ jesteśmy równi, wszystkim wam. Nie jesteśmy już sami, są nas miliony, dziesiątki i setki milionów ...
  Życie jest kołem, świadomość prawdy, musi się podczas Jarych Godów, wykluć z jaja mądrości i wiedzy, przełożonej na jedność - myśli, słowa, działania i wzajemności, która czyni z samostanowienia i samoograniczenia, powszechną wolność, opartą na prawie naturalnym !   
  Odrzucenie dialogu z człowiekiem (12), oznacza złą wole reprezentantów prawa zwierząt, co czyni ich częścią zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze - światowym, która zagraża życiu, zdrowi i wolności całej ludzkiej populacja. 
  Żadne plany, czołgi, jednostki i grupy, nie staną na drodze świadomym i logicznie myślącym jednostkom, ponieważ owe siły - chroniące ideologie władzy, wymagają standardowych procedur, które zostały już przejrzane, rozpracowane, za pomocą logiki i przeciwstawione - bezmyślnej ideologii siły i kłamstwa !
  Ludzie, nazywają każde zło, ponieważ każda ideologia - ma swą użyteczną antytezę (20), jednak zło, to każde działanie - niezgodne z prawem naturalnym. 
  Rządy, instytucje, to stada umiejących zabijać i poniżać psychopatów, posiadających umiejętność stosowania prawa zwierząt, przy odciąganiu uwagi od siebie i spychaniu winy na fałszywych wrogów, co nazywamy - zamachem fałszywej flagii ... Instytucje i organizacje rządowe oraz korporacje każdego dnia, chcą nas zastraszyć, ośmieszyć,  albo zabić, w celu ograbienia nas z naszej własności, zdrowia i życia.
  Zacznijcie być Lahami, świadomymi panami - bogami samych siebie (13), ponieważ tylko wtedy, nikt nie ustanowi nad wami fałszywych mesjaszy i nie pozbawi was - przodowników i liderów, utkwionych od tej chwili, w każdym z nas. 
  image  Całość: https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/04/03/z-mar-twych-wstan/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Obecnie staram się zebrać fundusze, na wymianę siedmioletniego Maca, na nieco nowszy model, tej samej marki. 


Dlaczego Mac ? 


Ponieważ wiele lat temu, zainwestowałem w oryginalny oprogramowanie firmy Adobe ( Photoshop, Ilustrator, After Effects ... ), dzięki któremu, mogę tworzyć grafiki, plakaty, czy filmy ... 


Obecnie każde działanie, zmienia minuty normalnej pracy w kilkugodzinny horror - oczekiwania ...


https://m.youtube.com/ligaswiata


https://instagram.com/ligaswiata


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Kalendarz Księżycowy 2020
Kalendarz Księżycowy 2020 do samodzielnego wydruku.
1 zł

Kupione 5 z 150

Zakończona
Inne
Pakiet 15 Multi - Ebooków
Pakiet 15 multi -ebooków, ze strony : https://trueshopl.wordpress.pl
499 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona

Wpłaty 22

 
Dane ukryte
900 zł
KK
Kamil Kwiatkowski
499 zł
 
Dane ukryte
350 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
276 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
SS
Stanisław Sukiennik
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • AR
  Arkadiusz Rymanowski

  Bardzo dziękuję za przekazywaną wiedzę!!! Pozdrawiam serdecznie.

  50 zł