3 601 zł 
z 3 599
100%
zakończona 22.12.2020r
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności42


 • Z-mar-twych-wstań 
  Z-mar-tych-wstaje, przestaje reagować na jakiekolwiek hierarchiczne kłamstwa, przestaje dążyć do jakichkolwiek ideologii, czy fetyszy (2) i bać się prawa zwierząt (3), ponieważ jestem odpowiedzialny, świadomy i wiem, czym jest połączenie czasu personalnego, logiki z prawem naturalnym (3).
  Prawo Naturalne, jest moją potęgą i waszym strachem, przed utratą iluzji - władzy, która miała być z założenia - władzą absolutną (4), a stała się podłą utopią (5), nie mającą kontroli nad tym, kto posiada światły rozum, dążący do odpowiedzialności, za swoje własne - życie.
  Mam kilka słów do hipokrytów, kpiarzy, ignorantów, szyderców, obrońców krzyża, tej, czy inne wiary, socjalizmu, kapitalizmu, demokracji i estetyki języka, do wszelakiej maści mundurów, garniturów, koloratek i hierarchów, kreujących siłą i podstępem - swoje własne prawo, ponad jedyne istniejące prawo, jakim jest prawo naturalne. 
  Mam też kilka słów, do kreatur, bestii (6) i istot bionegatwnych (7), które pragną nas odizolować od rzeczywistości, za pomocą segregacji sanitarnej (8) i oczernić oraz ocenić, za pomocą ideologii poprawności politycznej, która daje nam prawny nakaz egzystencji w obcym układzie, obozie, ładzie i prawie, które bezczelnie korzystają z naszego czasu i negują - naszą niepodległość oraz moralność (9). Mam też słówko, do zwolenników aborcji (21), eugeniki, szczepień mRNA i transhumanizmu (22), ponieważ każda forma ingerencji w cudze zdrowie i życie, umysł, ducha i ciało, jest sprzeczna z prawem naturalnym. 
  Nie chcemy - waszej wykreowanej z niczego - podmiotowości, istniejącej ponad naszą instrumentalną przedmiotowość, nie chcemy waszej bezczelności, która chce pokazać nam, jak mamy żyć, widywać, czy przemieszać się i kiedy mamy się szczepić na coś, co nie istnieje (10), nie chcemy, abyście kłamstwami objaśniali nam świat - oparty na iluzji, utopii, abstrakcji społecznej, kulturowej, politycznej i prawnej.
  Od dziś z-mar-twych-wstajemy, porzucamy wylinkę obcych nami ideologii, wychodzimy z narzuconych nam memetycznych ról (11), de-konstruujemy narzucone nam stereotypy, jesteśmy wolni, mamy czas pomyśleć, ponieważ jesteśmy równi, wszystkim wam. Nie jesteśmy już sami, są nas miliony, dziesiątki i setki milionów ...
  Życie jest kołem, świadomość prawdy, musi się podczas Jarych Godów, wykluć z jaja mądrości i wiedzy, przełożonej na jedność - myśli, słowa, działania i wzajemności, która czyni z samostanowienia i samoograniczenia, powszechną wolność, opartą na prawie naturalnym !   
  Odrzucenie dialogu z człowiekiem (12), oznacza złą wole reprezentantów prawa zwierząt, co czyni ich częścią zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze - światowym, która zagraża życiu, zdrowi i wolności całej ludzkiej populacja. 
  Żadne plany, czołgi, jednostki i grupy, nie staną na drodze świadomym i logicznie myślącym jednostkom, ponieważ owe siły - chroniące ideologie władzy, wymagają standardowych procedur, które zostały już przejrzane, rozpracowane, za pomocą logiki i przeciwstawione - bezmyślnej ideologii siły i kłamstwa !
  Ludzie, nazywają każde zło, ponieważ każda ideologia - ma swą użyteczną antytezę (20), jednak zło, to każde działanie - niezgodne z prawem naturalnym. 
  Rządy, instytucje, to stada umiejących zabijać i poniżać psychopatów, posiadających umiejętność stosowania prawa zwierząt, przy odciąganiu uwagi od siebie i spychaniu winy na fałszywych wrogów, co nazywamy - zamachem fałszywej flagii ... Instytucje i organizacje rządowe oraz korporacje każdego dnia, chcą nas zastraszyć, ośmieszyć,  albo zabić, w celu ograbienia nas z naszej własności, zdrowia i życia.
  Zacznijcie być Lahami, świadomymi panami - bogami samych siebie (13), ponieważ tylko wtedy, nikt nie ustanowi nad wami fałszywych mesjaszy i nie pozbawi was - przodowników i liderów, utkwionych od tej chwili, w każdym z nas. 
  image  Całość: https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/04/03/z-mar-twych-wstan/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Absolutny Lockdown Władzy
  Wypłaćmy wszysytkie pieniądze z banków, rozpocznijmy bezterminowy strajk, zablokujemy sejm, senat, urzędy i jednostki, przestańmy płacić podatki, kupujmy tylko od producentów i twórców, zjednoczmy miasta i wsie, stosujmy prawo naturalne, przestańmy trzymać dystans, wymuśmy na szkole powrót dzieci na zajęcia, zdejmijmy maseczki, zablokujemy granice, przywróćmy dostęp do lekarza, 0 testów pcr, nie szczepmy się produktami gmo, zablokujmy autostrady, skupujmy srebro, oprzyjmy gospodarkę i życie na dywidendzie narodowej, stwórzmy płaską strukturę społeczną, gromadźmy się nie tylko w czasie Jarych Godów ...
  Powitajmy normalność relacji społecznych, zawodowych i rodzinnych.
  Nie potrzebujemy rządu, potrzebujemy powszechnej świadomości !
  Przywróćmy do wyższych wartości moralnych, władza zobowiązuje ,szczególnie jeśli należy ona do narodu !
  Wojciech Dydymski Dydymski 
  Nie pracuj dla państwa, lecz dla Boga, czyli samego siebie.
  image  https://app.box.com/s/ow1rjbb4o273a5nup8ymqighc8txcsg8
  https://ligaswiatagrafika.wordpress.com/2021/03/27/absolutny-lockdown-wladzy/
  #lockdown_władzy #dydymus #ligaswiata #atak_na_władzę
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Liga Świata: Syjonizm vel Globalizm i upadek Polski
  Syjonizm vel globalizm, zamknięty w różnych systemach hierarchicznych - wyznaniowych w stosunku do ustroju, systemu władzy człowieka nad człowiekiem, uczyni z Polski | Lechii drugą Palestynę, ponieważ podzielony i zastraszany naród, nie potrafi znieść okupującej go władzy, tworzącej terror kryzysów, które niszczą prywatną własność i uzależniają społeczność od socjalu.
  Dydymus 


  https://youtu.be/qJFN1DIeAJY
  https://app.box.com/s/ow1rjbb4o273a5nup8ymqighc8txcsg8
  https://app.box.com/s/dhrx1x1670hyjt4fz2wtsmh4k2wo4eqn
  https://facebook.com/liga.swiata.polska
  https://globalclou.wordpress.com/2021/03/24/liga-swiata-syjonizm-vel-globalizm-i-upadek-polski/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Nowy Ład w ujęciu logiki  30 marca 2021, fetysz (5) instytucji sejmu i senatu, będzie chciał oddać władze decyzyjną w kwestii podatków, w ręce Unii Europejskiej. I właśnie ta szalona decyzja ideologiczna, będąca w praktyce zdradą stanu, podjęta przez Republic Poland of (2), będzie skutkować - wprowadzeniem stanu wyjątkowego lub co bardziej prawdopodobne - całkowitego lockdownu, w celu odciągnięcie uwagi społeczeństwa, od tego właśnie posunięcia, które zbliża nas nieuchronnie do podatku katastralnego i utraty samostanowienia.
  Stan wyjątkowy lub też, jak kto woli całkowity lockdown, zostanie wprowadzony, w obawie przed nasilonymi protestami wzburzonego społeczeństwa, które być może - połączy wreszcie ideologie covida (25) z budową państwa globalnego, opartego na międzynarodowych instytucjach, tajnych bractwach, korporacjach i bankach centralnych.
  Jeśli już się nakrzyczeliście, nachodziliście na marszach i protestach (3), czas na podstęp i radykalny szturm na instytucje rządowe, w celu stworzenia kontraktowego rządu tymczasowego, który zerwie wszysykie umowy międzynarodowe i doprowadzi Lechię do odbudowy w trybie płaskiej struktury społecznej (4).
  Obecnego kryzysu, nie wywołał żaden wirus, ponieważ kryzys, jest formą nakierowania społeczeństwa  - na narzucone odgórnie - zmiany ideologiczne (6). 
  Żadna epidemia nigdy, nie wywołałaby kryzysu na globalną skale, ponieważ kryzys, to wstrzymanie lub zablokowanie łańcucha dostaw, przez polityków, bankierów, spekulantów, lichwiarzy i biznesmenów, którzy poprzez ideologie kryzysu, chcą wzmocnić swoje interesy oraz zacisnąć pas kontroli na tali biernego w swych poczynaniach społeczeństwa (6). 
  Wspólnota międzynarodowych instytucji, korporacji i banków oraz państw narodowych, nazywana jest od tysiącleci rządem światowym, który pod pozorami walki z wirusem i ochrony zdrowia, wprowadził dopiero raczkujący - nowy ład, który walczy z ludźmi o utrzymanie użytecznej ideologii epidemii. 
  Zablokowanie łańcucha dostaw oraz wykorzenienie własności prywatnej, skupi władze w rękach państw narodowych, będących w istocie korporacjami (2) należącymi do najbogatszych ludzi na świecie. Ktoś, kto za pomocą prawa zwierząt (7), nakazu, kary i przemocy, chce wdrożyć własny ład, jest po prostu - przestępcą, który uprzednio wprowadził wiarę w ustrój, rewolucje przemysłowa, czy seksualną i inne ideologie - oparte na ładzie wyznaniowym (8), w którego obostrzenia, muszą wierzyć wszyscy, ponieważ tylko tak - utrzyma się władza mniejszości, nad ignorującą prawdę - większością. 
  Co kilkadziesiąt lat, niszczy się istniejący ład, aby wprowadzić nowe reguły kontroli społecznej ... 
  Terror, nie służy człowiekowi, ponieważ terror - służy zniszczeniu wolnej woli, poprzez strach (9), wymuszający podporzadkowanie bestii (10), żerującej na ludzkich stadach i nie ważne, czy owym terrorem ideologicznym, jest - wyznanie, ustrój, czy pogląd ... 
  Dobro, życie i twój rozwój, jest władzy obojętny, ponieważ, jesteś tylko ludzkim kapitałem (11), który będzie obracany wedle reguł zwiększenia kontroli społecznej i zysku.  
  Wybór, jest tak naprawdę groteską, stworzona przez tych, którzy posiadają władze, dla tych, którzy tej władzy nie posiadają i mogą się tylko przyglądać jej poczynaniom. 
  I właśnie ten aspekt - należy jak najszybciej zmienić, aby realną władze, przejęło społeczeństwo świadomych i odpowiedzialnych ludzi, ponieważ hołota tworzy system hierarchiczny, z którego nic nie wynika, poza aspektem żerowania człowieka na człowieku.
  W tej sytuacji, czołgi na ulicach, to tylko kwestia czasu i dobra wiadomość dla społeczeństwa, ponieważ łatwiej ogarnąć przemieszczanie i rozproszenie wojska, niż nieprzewidziany atak, ze strony podnieconych nagrodą psów.
  Zacznijmy jednak od początku ...
  image  Całość przeczytasz tutaj: https://globalclou.wordpress.com/2021/03/22/nowy-lad-w-ujeciu-logiki/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Holokaust Polski
  #holokaust #polska #lockdown #dydymus #ligaswiata
  https://app.box.com/s/ow1rjbb4o273a5nup8ymqighc8txcsg8
  image  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Źródło
  Źródło wolności, wynika z logiki wzajemności postrzeganie prawa naturalnego (2) ...
  Większość ludzi, dziwi się, że jestem przeciwnikiem wszelakiej maści - protestów i demonstracji, wtedy tłumacze im różnice, pomiędzy oblężeniem w celu odpowiedzialnego odzyskania i przejęcia władzy nad swoim życiem, a protestem podzielonych owiec - kontrolowanych przez wilki ... 
  Każdy protest tezy, zawsze będzie się przeradzał w równoległy protesty wytworzonej uprzednio przez trzecią siłę (3) - antytezy, przez co, tak zwana władza - ma swych zwolenników i przeciwników, co urzeczywistnia istnienie danej grupy społecznej i gruntuje jej pozycję w wykreowanej rzeczywistości teatralnej (23). 
  Zmiana tezy, na antytezę lub antytezy na tezę, nikomu nie dała lub nie przywróciła - wolności, z wyjątkiem tych, którzy już tą wolność posiadali, na skutek żerowania dualności władzy na społeczeństwie, które podzielone i skłócone, wytwarza - realia, istnienia czegoś, co nie ma prawa w ogóle istnieć, ponieważ zaprzecza to regule równowagi i równości, która jest składnią wolności, każdej świadomej jednostki.
  Tezy i antyteza oraz trzecia siła (3), która owy podział wytworzyła, zaprzecza po całości idei równowagi, wolności i równości, tworząc poprzez podział ideologiczny - dysputy na temat, wprowadzenia pomiędzy człowieka, a wolność i równość - kreacji pośrednika, jakim jest autorytet duchowy i społeczny, który odbija się w człowieku, jako kreacje nowych pozbawionych człowieczeństwa anty-wartości, anty-wiary i anty-prawa (siła prawa zwierząt), niezgodnego z działaniem sumienia, wolnej woli i prawa naturalnego (2). 
  Coś, co jest zbawieniem dla kogoś, kto posiada władze, jest zmartwieniem dla kogoś, kto musi przestrzegać cudzych praw, będących wyznacznikiem kontroli i władzy człowieka nad człowiekiem. Więc, jeśli nie potrafisz wytworzyć w sobie czasu personalnego (4), który pomoże zbudować tobie własny wszechświat, oparty na idei ładu, prawa, moralności i niepodległości personalnej (4), nigdy nie dowiesz się, jak funkcjonuje samostanowienie i samoograniczenie oraz wzajemność tych wartości w rzeczywistym (RaElIs(5)) świecie równości i wolności.  
  Człowiek nieświadomie, wywyższa innego człowieka ponad siebie, ponieważ powiedziano mu, że owy twór - zastąpi mu, jego własny umysł, przy podejmowaniu trudnych, życiowych decyzji, co jest niezgodne z ideą życia personalnego, trudu i samostanowienia oraz ideą samoograniczenia, która jest eliminowana z życia tych, którzy już zdobędą władze nad większością, co prowadzi do anomalii nazywanej - absolutyzmem władzy całkowitej (6).    
  Po co ten wstęp ? 
  Jeśli nie masz w sobie źródła swojej tożsamości, nie jesteś w stanie wytworzyć w sobie odpowiedzialności za swoje życie, a to doprowadza jednostkę do stanu lustra (7), które odbija w sobie zewnętrzne ideologie, uważane za sens życia danego bytu i stada, prowadzonego do absurdalnych rozwiązań, odbiegających od logicznego myślenia, mówienia i działania.


  Całość przeczytasz tutaj: https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/03/11/zrodlo/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Liga Świata: Technologiczna kontrola: #0-5G #pasmo_V #broń_ads #dydymus #ligaswiata #elektryfikacja #opryski_chemiczne #smog_smugi #plakat 
  https://app.box.com/s/0e2m7d9hr5vyekrpkgnrucdczbfvmhkn
  https://ligaswiatagrafika.wordpress.com/2021/03/04/liga-swiata-technologia-kontroli/
  image  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Nie wzywam do przemocy, wzywam do zdecydowanej samoobrony i logiki
  Jeden przeciwko wszystkim. Jedna idea, jest silniejsza od wszystkich zbrodniczych ideologii tego świata, a jest nią wolność, która potrafi odpowiedzialnie samoograniczać swoje łaknienie ...
  Z punktu widzenia logiki, ludzkość nie dzieli się na struktury hierarchiczne, narodowe, wyznaniowe, językowe, czy szeroko pojęte grupy interesów i dogmatów, po prostu - ludzie dzielą się na tych - idących droga prawa naturalnego (4) i tych, którzy wraz ze wzrostem łaknienia - stali się bestiami, gardzącymi ludzkimi wartościami. 
  Bestie (2), zamiast pilnować swojej własności (której z lenistwa nigdy nie posiadały), wolały rozbiec się po świecie, aby kreować ideologie żerowisk, czy też łowisk, przybierających postać - państw polityczno - wyznaniowych, działających na bazie prawa - silniejszego zwierzęcia, które sprawuje kontrole nad rozmnażaniem się ludzkiego kapitału (3), poprzez ideologie mieszania się ras - ogólnoświatowej eugeniki oraz za pomocą wojen i spekulacji, co umożliwia przejmowanie własności innych, za pomocą wyżej wymienionego prawa zwierząt i ucisku, będącego najlepszym przejawem absolutyzmu (26) narzuconej innym - władzy i wiary.
  Nie wzywam do przemocy, wzywam do poszerzania wiedzy i zdecydowanej, a także aktywnej samoobrony - zgodnej z prawem naturalnym, co pozwoli wyplenić władzę bestii nad człowiekiem.  
  Kiedy bestie (2) nauczone społeczną biernością - agresji, wkraczają do ludzki umysłów, domostw i ograniczają możliwość przemieszczania się oraz użytkowania przestrzeni publicznej - należącej do wszystkich, należy owej bestii po prostu - odciąć głowę u samej dupy, ponieważ bestia - nie respektuje prawa naturalnego, a tym samym - uważa ludzkie życie, zdrowie (7) i własności, za własny kapitał (3), którego liczebność, jest zależna od zapotrzebowania władzy, która dyktuje człowiekowi schematy postępowania, realizowane za pomocą przeróżnych ładów kontrolnych, opartych na wierze człowieczeństwa - we władze człowieka nad człowiekiem, co przekracza zasadę prawa naturalnego (4), które pozwala odpowiedzialnie  samostanowić i samoograniczać swe własne - łaknienie.
  Ludzie, nie chcą znać prawdy (8), ponieważ człowiek memetyczny (5), jest odzwierciedleniem zakłamanej iluzji otoczenia, w którym danym byt funkcjonuje, za sprawą przyzwolenie społecznego, biorącego swój początek od ideologii wyzbycie się odpowiedzialności (9) za swoje bytowanie.
  Fikcja, daje człowiekowi sztuczne poczucie bezpieczeństwa, za sprawą ideologii fetyszy (6), które nadają człowiekowi fałszywe poczucie wartości, poprzez ideologie siły, która jest jednoznaczna z powszechnym funkcjonowaniem prawa zwierząt, zwanego także prawem silniejszego, co kreuje ideologie nadczłowieka, bestii i naczelnego drapieżcy. 
  Arcyciekawe kłamstwo, rozprzestrzeniające się za pomocą plotki, propagandy medialnej, mowy nienawiści (27), fake newsów (10) i narzuconej narracji społecznej (28), jest bardziej emocjonujące od wystraszonej i niezgodnej z poprawnością polityczną - prawdy, której narracja, pozbawiona jest oczekiwanych wzlotów i upadków, którym ciekawe i rozemocjonowane zwierzę - lubi się przypatrywać i przekładać na swoje nudne oraz zależne od kogoś - życie - które jest tylko dlatego - nudne, iż straciło prawdziwą celowość bytowania, opartego na realizacji własnych marzeń i fantazji, nie przekraczających granic prawa naturalnego ...
  Kłamstwem, steruje ta sama ideologia, która stoi za konceptem nałogów. Wyparcie prawdy i umocnienie znaczenia spekulacji poglądowej, jest najlepszym sposobem obrony wszelakiego kłamstwa, które nas otacza i zmusza do przyjęcia narzuconej odgórnie retoryki, pozbawionej logiki, na skutek przyjęcia ideologii wiary w nieomylność licencjonowanego (od państwa) czynnika, który określa sposób zachowania jednostki w stadzie.
  Nikt nie bierze odpowiedzialności za swoje postępowanie, ponieważ odpowiedzialność - została scedowana na ideologie samo-stanowiącej się władzy, która zgodziła się myć ręce, za całe społeczeństwo imbecyli, które w ten sposób - oczyszcza również swoją dusze i spróbuje pozytywnie oceniać poczynienia władzy (11), jako niezbędne do utrzymania iluzji życia na odpowiednim poziomie, co przekłada się z kolei - na pozyskiwanie ciągle nowych, zaskakujących fetyszy (5), których wartość, jest zależna od istnienia władzy człowieka nad człowiekiem.
  Wszystko, co neguje nasze wnętrze - przychodzi jako ciekawostka z zewnątrz i jest natychmiast adoptowane i przyswajane, co powoli zaciera naszą tożsamość, ukrywaną za kulisami iluzji, dlatego człowiek zaczyna grać, udawać (12) i szczycić się swoim zakłamaniem, które wraz z biegiem czasu, staje się ciemną stroną naszej jaźni (29) ...


  Całość : https://dydymuscytaty.wordpress.com/2021/02/26/nie-wzywam-do-przemocy-wzywam-do-zdecydowanej-samoobrony-i-logiki/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Aura - archonty i wiatr emocji
  Dla wszystkich tych, którzy wspierają me dążenie do normalności prawa naturalnego ...
  ( Kieruje w wasze ręce kolejnego ebooka, który powinien być wykorzystany do kreowania lepszego jutra ... )
  Dydymus
  Człowieczeństwo, już nie boi się logicznych skutków przekroczenia ram prawa naturalnego (2), ponieważ stado, boi się tylko jednego - niedostosowania własnej wolności do prawa zwierząt, które stało się przestrogą - utrzymującą ofiarę na łasce prawa silniejszego, co jest nie akceptowalne w świecie świadomego człowieczeństwa - potrzebującego równości do wytworzenia bezpiecznej wolności.
  Odwrócenie dominanty wartości moralnych, doprowadziło do upadku wiedzy, która jest podstawą prawdy w relacjach wewnętrznych i społecznych. 
  Moi dziadkowie, od dziecka wpajali mi, abym nie bał się wirusów, ponieważ wirus, jest sposobem, w jaki organizm - pozbywa się zatrutych komórek, czyli toksyn (3): Nie bój się wirusów, tylko ludzi zatruwających życie innych ludzi, wodę, pożywienie, naturę i jej leki (4). 
  Myśl, musi być spójna ze słowem i działaniem (5), ponieważ temu tryptykowi, zawsze odpowiadała fala, o konkretnej barwie oraz dźwięk o konkretnej tonacji, co pozwalało stworzyć obiecadło (6) - obietnicę dotrzymania słowa - umowy, między wszystkimi częściami tryptyku osoby wypowiadające intencję, co było odbierane za pewnik w tryptyku osoby pokładającej wiarę, w nasze czyste intencje. Nazywamy to - pokojem, prawdą, bezpieczeństwem, dobrobytem i spokojem.
  Tego uczy się w rzeczywistych domach, będących źródłami - wiedzy i mądrości, tego uczy szkoła życia - tworząca rzeczywistość (RaElIs (7)). 
  ( Zanim na dobre zaczniesz czytać, zaakceptuj zasady panujący w kręgu mojego domu ( 1 – oznacza link pod tekstem), lub opuść moje domostwo, strzeżone przez prawo naturalne. Jeśli korzystasz, korzystaj z całości wraz z linkami, ponieważ cytat, może być zastosowany w złej intencji. )
  Słowa, jak fala, barwa ... 
  Psycho-fizyczna postać człowieka, w dużej części zależna jest od jego twórców - archontów - ciał niebieskich (8), które nadają jego psychice i ciału - konkretne wartości i naleciałości spowodowane chemicznym eliksirem, którego skład - zależny jest od ustawienia archontów względem ziemi w dniu narodzin konkretnego bytu. 
  Co to oznacza? Oznacza to, że w dniu zapłodnienia wasi rodzice znajdowali się w konkretnym stanie emocjonalnym spowodowanym wpływem archontów na ich ciała i umysły (9), co wytworzyło odpowiednią konfiguracje biochemiczną spermy oraz jaja.
  W tak skomponowanej kąpieli chemicznej i falowej zaczyna tworzyć się zarodek, który od dnia poczęcia przejawia konkretne cechy fizyczne, emocjonalne, zależne od ustawienia ciał niebieskich, co sprowadza czynnik duchowy (11) - dopasowany do owych ustawień, co jest zgodne z planem karmicznym i kalendarzem astrologicznym. 
  W ten sposób - znając ustawienie planet w stosunku do słońca i księżyca, datę, godzinę, minutę i sekundę zapłodnienia i przyjścia na świat danego człowieka, może określić kiedy wróci on do tego świata i wymiaru. Nie jest to żadna magia, tylko znajomość praw natury oraz karmicznego koła życia i śmierci. Tak, jak drzewo kwitnie i gubi liście wraz z jesienią, tak człowiek odradza się i umiera w określonych odstępach czasu.
  Człowiek promieniuje, wchłania i wydala resztki chemicznych eliksirów, które wraz z wiekiem tracą na swej intensywności, ponieważ nieświadomy człowiek, nie jest wstanie się odpowiednio suplementować. Nie wie tego, ponieważ - nie jest wstanie ustalić jakie pierwiastki, wchodzą w skład jego ciała oraz jakie częstotliwości - powinny mu towarzyszyć (10).
  Każdy archont, w tym i ziemia, jest cząstka pierwotnego chaosu w wyniku którego - każda planeta - posiada cząstkę innych bytów astronomicznych, które żyją lub umarły na potrzebę obecnego ładu planetarnego. Każdy archont - odnawia się poprzez zmianę struktury powierzchni planety w określonych odstępach czasu, a także niknie i pojawia się w nowej formie, za pomocą kosmicznych kolizji, które powodują pozyskanie utraconych wartości i cząstek pierwotnych. 
  Ziemia zapłaci za ludzkie szaleństwo wydobywcze, za niszczenie i zatruwanie natury, ponieważ człowiek, nie ma wyobraźni, aby potraktować ziemie, układ planetarny oraz wszechświat, jako strukturę żywych naczyń połączonych.
  Zresztą ten brak wyobraźni, doprowadził nas do tego, iż człowiek, jako ludzki kapitał (12) wraz z biegiem czasu, stał się częścią struktury utylizującej nadmiar śmieci (4), co pomaga egzystować farmacji i medycynie oraz przyspiesza proces transhumanizacji (13) całego ...


  #aura_czakry_cymantyka #widmo_pierwiastki_zioła #częstotliwość_barwa_zdrowie #dydymus #ligaswiata #raelis #wiedza #holistyka #promieniowanie #lah_pan_bóg_samego_siebie #ebook #natura #energia #fale #złoto_srebro_brąz_cynk
  Zapraszam do przeczytania całego ebooka: 
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/02/19/aura-archonty-i-wiatr-emocji/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Stowarzyszenie Hung i chińskie tajne bractwa
  W wasze ręce trafia kolejny cały ebook traktujący o rozwoju tajnych bractw w Chinach, mam nadzieje, że przybliży was to do powyższego podsumowania: 
  Szanowni państwo, wielokrotnie już wspominałem, że obok siebie nie mogą egzystować dwa systemy, czy wolne społeczeństwa o różnych wartościach moralnych, ponieważ jedno narzuci swój reżim drugiemu, co stworzy system hierarchiczny, oparty na żerowaniu człowieka na człowieku.
  Od tysiącleci społeczeństwa wolnych ludzi, są wykorzystywane za pomocą prawa zwierząt, wykreowanego przez tajne bractwa na potrzebę swojej dominacji nad plebsem.
  W obecnej sytuacji - nieustającej wojny poglądowej, tajne bractwa, pragną przetrzebić ludzką populacje z nadmiaru ludzi - tworzących realne zagrożenie dla masońskiego systemu.
  Przetrzebione na wszystkie możliwe sposoby stado (eugenika, gmo, szczepienia ...), będzie z wolna zastępowane ideologią transhumanizmu, czyli maszyn, których oprogramowanie, będzie użyteczne dla tajnych bractw. Użyteczność, oznacza całkowite podporzadkowanie się regule kontroli siły zwierzchniej, do czego nie jest zdolny wolny i równy innym - człowiek, mający duszę i prawo naturalne, zmuszające go do obrony własnego zdrowia i życia oraz własności. 
  Niezależnie od wyznania, kultury, rasy, czy kontynentu, jesteśmy wolnymi ludźmi, którym brakuje tylko odwagi i siły, w celu odzyskania odpowiedzialności za swoje życie. 


  Odpowiedzialność, to logiczna umiejetność zastosowania samostanowienia i samoograniczenia swojej wolności, która nie może być nam odebrana, za pomocą ideologii reprezentacji naszych interesów, przez kogoś obcego, ponieważ jest to szaleństwo, doprowadzające rodzaj ludzki do totalitaryzmu, w którym łaknienie władzy wzrasta wraz z jedzeniem i pochłanianiem prawdziwych wartości i własności. 
  Bez wartości i własności, stajemy się własnością oraz wartością ludzkiego kapitału w rękach szaleńców.
  Zapraszam do lektury
  Dydymus
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/02/05/stowarzyszenie-hung-i-chinskie-tajne-bractwa/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Lah, czyli Samodzierżca 
  Żyjemy od kilku tysięcy lat, w naprawdę dziwnych, nielogicznych, niemoralnych, niebezpiecznych i szalonych czasach, w których rzeczy bezcenne oraz wartości, przeliczane są na fetysz mamona, w których zdrowie i życie, jest narażanie za pomocą utylizacji śmieci w człowieku (2), czy eksperymentów oraz niemiarodajnych testów (3), dążących do świadomej segregacji ideologicznej, w której wolny, świadomy i logicznie myślący człowiek, musi się pochylić, przed kłamstwem, za pomocą zrzeczenia się odpowiedzialności za własne życie oraz życie kolejnych pokoleń.
  Obiektywnie rzecz biorąc, człowiek w przeciwieństwie do zwierząt, nie posługuje się żadną formą inteligencji, a co najwyżej nieodpowiedzialnym cwaniactwem i niepohamowanym łaknieniem, ponieważ inteligencja - łączy istotę z jej naturalnym otoczeniem, a człowiek w tym przypadku, jest zwykłym rakiem - pasożytem - żerującym na otoczeniu bytowym, przekładając wzrastające łaknienia, nad los własnego gatunku, czy potomstwa. 
  Jeśli otoczenie, staje się parodią natury, człowiek pozbawiony owej natury, zaczyna egzystować w teatrze (4) ideologicznym, w którym wyreżyserowana kultura oraz schematy społeczne, zawodowe ... odbierają człowiekowi wszystkie wartości, pozwalające wytworzyć czas, ład, prawo, moralność, suwerenność i niepodległość personalną (5).
  To, co osiągnęły wszystkie cywilizacje, można nazwać czystym żartem i żenadą, ponieważ ktoś, kto skupia się na hierarchizacji własnego oraz społecznego bytowania, a także segregacji ideowej, tworzonej za pomocą dzielenia użytkowego, nie jest wstanie dostrzec swego upadku wykorzystującego własne wnętrze, wnętrze innych jednostek oraz otoczenie, do wiecznej wojny, która tworzy naukę, technologie samozniszczenia, wykorzystującą ludzki kapitał (6), bogactwa i zasoby naturalne, do kolejnych bitew o władze elit nad plebsem.
  Umiejetność budowania coraz wyższych i większych rytualnych świątyń, a także tworzenie kultury podboju, strachu (27) oraz władzy człowieka nad człowiekiem, jest absurdem, a nie przejawem ucywilizowanej duchowo relacji międzyludzkich, których piękno wychodzi poza ramy tworzenia śladów swego pozornego istnienia.  
  Wyżej, więcej, szybciej, mocniej ... wychodzi nie z chęci rozwoju, lecz ze zwierzęcej potrzeby gromadzenia, dominacji i wywyższenia siebie, za pomocą zawsze towarzyszącej rodzajowi ludzkiemu manii wielkości (26) ... 


  Żadne, logiczne rozwiązanie zgodne z naturą, nie zostało wdrożenie, ponieważ nie przynosiło ono zysku, służącego władzy człowieka nad człowiekiem. Autorytety optujące za hierarchizacją cywilizacyjną, małpują poprzednie podbite przez elitę - pokolenia, co prowadzi do zastoju, w którym lepiej jest zmienić bytową formę człowieka (7), niż zakończyć ideologie wyzysku i żerowania klas wyższych na naturze oraz społeczeństwach całego świata. 
  Fetysze (8), stały się formą wyznania, Boga oraz celu, do którego podążają wszystkie jednostki,  żyjących w swoistym amoku łaknienia i żerowania, dążącego do przejęcia cudzych fetyszy i własności. 
  Cała, ta otaczająca nas - żenada, zaraza, jest dziełem pasożytów - żerujących na trudzie innych jednostek oraz działaniu natury, a także na bestialstwie (9), zrodzonym z ciągle wzrastającego łaknienia - niszczącego ludzką własność, prawo naturalne (10), trud, moralność, logiczne działanie oraz niepodległość jednostek, które obok samostanowienia, potrafiły również samoograniczać własne łaknienie, co jest najlepszym przejawem człowieczeństwa, które za pomocą ducha, dąży do powszechnej wolności i równości (11).
  Dzisiaj, trzeba to społeczeństwo wolnych i świadomych ludzi bronić, przed nadmiernym

  żerowaniem bestii (9), wykorzystującej prawo zwierząt (10), do zniszczenia ostatnich podrygów prawa naturalnego (10), będącego odpowiednikiem czystości genetycznej, niszczonej za pomocą utylizacji chemii w naszych ciałach (2) lub wytworzenia ogromnego natężenia fal elektromagnetycznych (12), czy też genetycznej modyfikacji oraz chemicznie wyprofilowanej żywności, leków, wody oraz powietrza i szczepień (2/3).
  Samoobrona (15), jest podstawą świadomego bytowania i obowiązkiem każdej wolnej jednostki, która nie skłoni się przed terrorem, siłą i prawem zwierząt - bestii, żerującej i pasożytujące na całym społeczeństwie. 
  Tylko osoby bionegatywne (14) - chore psychiczne, chcą mieć władze i sprawować kontrole nad innymi, nie mając kontroli i władzy nad sobą, dlatego naszym obowiązkiem jest - rozniesienie hierarchii, w tym rządów całego świata w pył, ponieważ człowiek ma prawo aktywnie bronić się, przed żerującymi bestiami, które nie robią nic - pragną czerpać zysk z innych. 
  Użytkujmy tylko gotówkę, pomijając plastik oraz angażując się w handel wymienny. Przestańmy płacić podatki, tworzące żer bestii na człowieku, zacznijmy tworzyć mikro struktury społeczne, w których będziemy unikać pośredników, spekulacji, w/w podatków oraz lichwy, wróćmy ...
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/01/28/lah-czyli-samodzierzca/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Symulacja i Aktywacja Wielkiego Głodu
  Nieposłuszeństwo, jest cechą niewolników, wolny człowiek po prostu odpędza od siebie zwierzęta negujące prawo naturalne (21).
  Polska, należy do jednych z najżyźniejszych krajów na świecie, jednak żyzność i produkcja zdrowej żywności, ma tylko wtedy sens, jeśli nie idzie za nią chemia, spekulacja, obniżanie wartości produktów, podwyższanie cen z chęci nadmiernego zysku, wykup ziemi ornej i ograniczenia społeczne, międzynarodowe oraz polityczne, prowadzące do zniszczenia od wewnątrz rolnictwa i upraw oraz hodowli, w celu wytworzenia konkretnego kryzysu, na którym zarobią tylko ci, którzy owy kryzys, wojnę lub rewolucje (8) wywołują oraz przeprowadzą, i właśnie tym jest Wielki Reset (20) oraz ideologia zaplanowanego Wielkiego Głodu ...
  Bierzemy ideologie religii, polityki, filantropii, za coś, czym w rzeczywistości one nie są, ponieważ wydaje się nam, iż są one stworzone dla naszego dobra, a tak naprawdę, żyją one z naszej naiwności i na nasz koszt. 
  Już w 2016 roku, informowałem was (14), iż:
  Ponad 50 firm wiodących w branży “spożywczej”, utworzyło nowy sojusz dezinformacyjny, mający manipulować opinią publiczną, na temat śmieciowego jedzenia, genetycznie modyfikowanych owoców, warzyw i szkodliwych dodatków do żywności.
  Program Global Alliance for the Future of Food, czyli Sojusz na rzecz Przyszłości Żywności, został powołany, o ironio, przez Monsanto (Bayer A.G) i U.N (ONZ).
  ( Strona ludobójców ruszyła już w 2013 roku: http://www.futureoffood.org , a polski rząd handlowy, ma mało, a właściwie nic do powiedzenia w kwestii polskiego rolnictwa: https://www.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/288329/11-546-future-of-food-and-farming-report.pdf (13) , http://globalresearchalliance.org/e/workshop-5-poland-march-2014/ )
  Tak, jest to ironia, a nawet podły żart, rzucony w twarz społeczeństwom całego świata, ponieważ ktoś, kto eksperymentował na więźniach dla pieniędzy oraz dostarczał narzędzia owych eksperymentów i tortur, nie może być ekspertem oraz specjalistom od zdrowej żywności, a co najwyżej, może wnieść wkład w kolejny proces ludobójstwa, głodu i depopulacji.
  Akcja dezinformacji i manipulacji, jest kierowana przez European food information Council - Europejską Radę Informacji o Żywności (EUFIC) oraz International Food Information Council (IFIC), które to odpowiadają za stworzenie tak zwanego zrównoważonego dialogu publicznego, w zakresie metod stosowanych we współczesnym rolnictwie, produkcji rolnej i technologii przetwarzania żywności. 
  Innymi słowy, korporacje stworzyły kilka lat temu - nowy model przemysłowej dezinformacji i propagandy, wytwarzający bezproduktywne miejsca pracy dla dzieci, wnuków i znajomych elit.
  Powiedzmy to sobie szczerze od 20 lat, nie ma już żywności w marketach, jest tylko produkcja fast foodów i tworów modyfikowanych genetycznie, pozorujących swym kształtem, smakiem i zapachem - naturalną żywność, czyli taką, do której zostały wykorzystane elementy pochodzenia li tylko biologicznego, wspartego ludzkim trudem. 
  Czy dziecko, jest uczone spoglądania na etykiety, hodowli rośli, nawadniania pól oraz trudu tworzenia pożywienia, schronienia, odzienia i myśli pozbawionej naleciałości lustra, odbijającego błędy poprzednich pokoleń ?!
  Poland republic of (2) oraz korporacje lobbujące za możliwością zmian w składzie produktów spożywczych, masowo wprowadzają odpady  chemiczne do produktów spożywczych, wody, hodowli, upraw i pasz (3) … 


  To nie jest jedzenie, to jest ludobójstwo, forma przemysłowej kastracji umysłowej i utylizacji śmieci w biernych niewolnikach (3). Kolorowo opakowany odpad, jest kreowany wedle wytycznych firm farmaceutycznych i biogenetycznych. 
  W kłamstwie oraz nazwie, nie ma już żadnych przejawów tradycji, jest tylko chęć okresowego i codziennego zarobku oraz grabieży dokonywanej na rozleniwionej i bezradnej społeczności cymbałów, którzy nie potrafią się porozumieć z rolnikami, w celu wyeliminowania przetwórców, spekulantów, polityków i lichwiarzy, aby produkty były kupowane bezpośrednio od rolnika, który sygnując swe dzieła - nazwiskiem, będzie się bał oszukiwać swoich klientów, przez obustronny szacunek. 
  Jeśli firmy przetwarzające odpady i produkujące trucizny - zabijające rośliny, zwierzęta i ludzi przyczyniają się do stworzenia kodeksu żywieniowego (Codex Alimentarius (5)), a następnie wytwarzają sojuszu na rzecz przyszłości żywności, to możemy być pewni, jaka będzie przyszłość ludzkiego ciała, owoców, warzyw, ziół i zbóż oraz świata … 
  Strach (4) i poprawność polityczna, każe wam uginać się po ciężarem kłamstwa i hipokryzji, wolicie powoli umierać na raka, cierpieć na przeróżne uczulenia, niż walczyć o dobre jutro dla naszych dzieci ...
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/01/22/symulacja-i-aktywacja-wielkiego-glodu/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Do nierządu śmieci, czyli do psów, które ciągle podgryząją karmiące je ręce
  Wolnemu człowiekowi, nic nie może nakazać i zakazać, chyba, że jego działanie - wychodzi poza normy prawa naturalnego (4), co przekłada się na dzisiejsze działanie rządu i jego popleczników, utrzymywanych ze społecznych podatków. 
  Według prawa naturalnego, konstytucji - jesteśmy równi i nikt nie może odbierać nam owej równości z powodu niezastosowania się do nazistowskich obostrzeń i nakazów, które już owym prawem nie są, ponieważ naruszają one zasadę wolności i równości każdej jednostki, wchodzącej w skład społeczeństwa. 
  (Szkoda tylko, że społeczeństwo nie jest świadome zachodzących procesów i odpowiedzialne za swoje życie, co pozwoliłoby wyzwolić się już dawno z okowów wielopokoleniowego przelewania odpowiedzialności w cudze ręce, wykorzystujące społeczne kieszenie.)
  Nakaz wsparty szantażem, jest wymuszeniem, dążącym do określonych, niemoralnych zachowań, które przekreślają zasady prawa naturalnego. 
  Próba jakiejkolwiek segregacji ludzi na szczepionych i niezaszczepionych, jest formą typowego wewnętrznego rozdarcia oraz podziału społecznego, czego wynikiem będzie - wzrastająca przemoc, prześladowanie, a także stygmatyzacja osób - ceniących wolność ponad życie w obozie nakazów i zakazów.
  Nieposłuszeństwo, jest formą bezsensownej rewolucji (2), czy rebelii, którą kreują tylko ci, którzy są od kogoś zależni, lub ci, którzy na naiwności innych - próbują coś ugrać i przeforsować własną władzę nad stadem. 
  Lah, jako Pan Bóg Samego Siebie (3), po prostu egzekwuje swoje prawo naturalne (4), usuwając ze swojej drogi bestie (5), czyhającą na jego wolność i własność. Wolna istota posiada nienaruszalne prawo do rozporządzania samym sobą, za pomocą samostanowienia i samoograniczenia swego łaknienia, czego nie potrafi bestialski nierząd i jego najemnicy (24).  
  Żaden Lah - nie przyłączy się do rewolucji i rebelii rządu, przeciw wolnym ludziom. Medialna pandemia wykreowana na bazie testów PCR (6) oraz braku wolnego dostępu do lekarzy, jest farsą, dążącą do zmasowanego i okrutnego ludobójstwa (7), którego przejawy są nierozerwalną częścią systemu hierarchicznego, eliminującego nadmiar niewygodnej i niepotrzebnej już populacji.
  Narracja pandemii, jest formą propagandy i socjotechnicznej operacji, dążącej do resetu gospodarczego i społecznego (8), w wyniku którego człowiek zostanie pozbawiony pracy, pieniędzy, własności oraz prawa naturalnego (4).
  Rząd, próbuje nas przekupywać naszymi własnymi pieniędzmi, a my będziemy zmuszeni spłacić podatek inflacyjny, utrzymując bestie, które do tej sytuacji doprowadziły. 
  Jakakolwiek pomoc rządu - pochodzi wprost z naszych kieszeni, trudu, wyrzeczeń i własności, a zatem złodziej i zabójca, próbuje wykupywać własność społeczną oraz obniżać wartość upadających przedsiębiorstw oraz terenów, wykupywanych przez korporacje, finansowane przez Banki Centralne (8), sterujące takimi marionetkami, jak Niedzielski, czy Morawiecki.


  Tak zwana pomoc pochodząca od rządów, pochodzi z podatków oraz z dodruków, kreowanych przez Bank Centralny, co powoduje wzrost w/w inflacji (8).
  Żaden system hierarchiczno ustrojowy, będący formą wiary w schemat wyznaniowy (16), nie może przesłonić człowiekowi logiki dążenia do moralności i prawdy, która przekreśla schemat hierarchiczny, jako formę skrajnego niewolnictwa, opartego na posłuszeństwie względem idola, bóstwa, czy władcy (9). Każdy system wychodzi z definicji autorytarnej, dążąc do absolutyzmu politycznego (10), co jest absurdem ukrycia niewolnictwa w narracji i ideologii równości opartej na hierarchii.
  Całość przeczytasz tutaj: https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/01/15/do-nierzadu-smieci-czyli-do-psow-ktore-ciagle-podgryzaja-karmiace-je-rece/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Rządowi ludobójcy, Gamma Retrowirusy i mRNA
  Rządowi ludobójcy, Gamma Retrowirusy i mRNA
  Jedyną bezpieczną szczepionką jest szczepionka, która nigdy nie została użyta ...
  Jedyną formą potwierdzonego spisku, jest zbrodnia władzy na narodzie !
  W 2013 roku (16), uprzedzałem was, że PiS planuje obowiązkowe szczepienia całej populacji, wtedy lekceważono tą sprawę i nazywano mnie wariatem, jak widać - tylko wariaci potrafią dotrzeć do prawdy, pomimo obostrzeń i prześladowań ze strony rządu i tych, za których się walczy. 
  Przedstawiciel PIS dr B.Piechota  - [GBP]  jako przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia przeforsował w 2012 roku, nowelizację ustawy o chorobach zakaźnych. 
  Nowelizacja ta praktycznie zlikwidowała system kontroli powikłań poszczepiennych. Ustawa pozwala bowiem na:
  1. Przymusowe szczepienie całego społeczeństwa na wniosek jednego urzędnika. 2. Ukrywanie danych statystycznych o zachorowaniach. 3. Likwiduje system zbierania danych o powikłaniach
  Pytam się was, co zrobiliście przez te długie 8 lat dla swego oraz publicznego dobra i bezpieczeństwa ? Gdybyście 8 lat temu, wraz z nami - wyrazili publicznie swe niezadowolenie, nie byłoby dzisiejszej sytuacji i walki o życie oraz zdrowie nieomal całej populacji.
  Teraz wynosicie do niebios Ewę Kopacz, a sytuacja w tamtych latach, wyglądała naprawdę tak: Zapobieżenie wydania kilkunastu milionów na zakup nikomu niepotrzebnych, a szkodliwych szczepionek, wg. wieści gminnych, jest zasługą p.dr Przemsława Gduli, szefa Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, który nie chciał podpisać się pod zafałszowanymi danymi. Został za to zresztą zdymisjonowany w grudniu 2009 roku. Odeszło z nim także 9 specjalistów.
  Kto nas zabija, czyli dlaczego szczepionki nie są nosicielami leków
  Leczenie, to likwidacja skutków zakażenia spowodowanego dostępem antygenów (2) innych bytów do naszego ciała. Szczepionka, to tzw: perwersyjna - prewencja, która nie może likwidować skutków, gdyż samym założeniem prewencji - jest zapobieganie, lub szkodzenie w imię wyższej ideologii, w której nie ma miejsca dla zwykłego człowieka. 
  Żadna szczepionka, w tym szczepionka genetyczna (3) - nie daje gwarancji braku zakażenia, ponieważ, jest to broń eksperymentalna, nastawiona na zysk i zmiany genetyczne, prowadzące do pozbawienia człowieka, jego zdrowia (zysk dla farmacji i medycyny oraz wykazanie użyteczności władzy) oraz podstawowych praw, opartych na prawie naturalnym (4).
  Eksperyment potwierdzony
  Tezę o eksperymencie, potwierdza nawet Rozporządzenie Ministra Finansów, z dnia 23 grudnia 2020 roku, w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny (5). Tego samego dnia wprowadzono następne rozporządzenie (Poz.2348) Ministra Finansów, w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od niektórych dochodów - przychodów banków centralnych (5), które szantażują polski nierząd w sprawie wsparcia globalnej polityki covidowej (6/7).
  Rządy całego świata, w tym i polski nierząd (15), pod naciskiem WHO i Banków Centralnych (6), stopniowo wprowadza przymus eksperymentalnych szczepień, na nigdy niewyodrębnionego Covida-19 (7), pod groźbą odebrania obywatelom ich podstawowych praw obywatelskich, łamiąc tym samym - prawo naturalne (4), konstytucje, wszystkie kodeksy oraz prawa międzynarodowe, dotyczące m.in. eksperymentów medycznych, tortur, przemocy, braku ochrony medycznej, czy szantażu (9) ! 
  Zgodnie z przewidywaniami, okazuje się, że system kar ma dotyczyć wszystkich Polaków, którzy nie chcą korzystać z eksperymentalnych szczepień genetycznych (3)! 
  Minister zdrowia, Adam Niedzielski, w wywiadzie dla Wprost, oznajmił, że: rozważamy ograniczenie dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych. Na przykład tylko zaszczepieni, będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych.
  ( Adam Niedzielski w 2018 roku, brał udział w gali podsumowującej projekt Liderzy Ochrony Zdrowia współorganizowanej przez firmę Pfizer Polska. Program Liderzy Ochrony Zdrowia, ma za zadanie - wykształcić najlepszą, otwartą na zmiany kadrę managerską, w przyszłości zarządzającą służbą zdrowia i placówkami medycznymi - finansowanymi przez firmę Pfizer. )
  Co oznacza kontynuacje, jawnego ludobójstwa (18), dokonywanego na chorych, za pomocą braku dostępu do lekarza, co przełożyło się na śmierć ponad 100 tysięcy osób w ciągu niespełna 3 miesięcy. 
  Tak zwana elita - obiecała Polakom dobrowolność szczepień, a już jest na najlepszej drodze, by i w tej sprawie bezczelnie okłamać obywateli. Zamiast rzetelnej debaty i merytorycznych argumentów, rozkręcono medialną propagandę w głównych mediach oraz wprowadzono system kar, uderzający w prawa i swobody obywatelskie. 


  Dochodzimy także do szantażu socjalnego, za pomocą którego pragnie się wyedukować, a właściwie zaszantażować i wytresować osoby zależne od opieki socjalnej, rent i emerytur. Zaszczep się, albo odbierzemy ci wszystkie świadczenia, dostęp do lekarza, sklepu i komunikacji publicznej - utrzymywanej pośrednio z podatków tych najbiedniejszych płacących za bilety oraz VAT i temuż podobne ukryte podatki, a tym samym owo wymuszenie i szantaż, jest niezgodne z konstytucją, prawem naturalnym oraz z większością kodeksów prawnych ... 
  Państwo, nie jest zainteresowane uwolnieniem  pensji, przy wprowadzeniu niskich podatków - uzależniając coraz większą amię najbiedniejszych, bezrobotnych, emerytów, rencistów, osób niepełnosprawnych ... od rządowej jałmużny, dążącej do bezwarunkowego dochodu gwarantowanego (6).
  Nie możemy na to pozwolić, ponieważ każda forma terroru, szantażu, przemocy zagrażającej zdrowiu i życiu, musi być dla dobra społeczeństwa - usunięta z powierzchni ziemi ...
  Całość przeczytasz tutaj: https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/01/08/rzadowi-ludobojcy-gamma-retrowirusy-i-mrna/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • 2021


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Rok Świadomej Wolności 2021


  2021, czyli 5 - V, piątka jest najbardziej żywiołowa ze wszystkich liczb. Jest wszechstronna, lecz także ulega ciągłym przemianom. Dla niektórych taka niestałość, może być wadą, ale w rzeczywistości Piątka, jest po prostu bardzo entuzjastycznie nastawiona do ... wszystkiego.


  Bardzo często Piątka miewa genialne pomysły. Jest inteligentna, więc nie ma się co dziwić, że często wpada na pomysły mogące zrewolucjonizować całą ludzką cywilizację. Na szczęście aż tak daleko Piątka zazwyczaj się nie posuwa. 


  Chodzi tu rzecz jasna o wspominany nie raz - Transhumanizm (5), którego geniusz, polega na zaprzęgnięciu miliardów, aby żyjąc w piekle, tworzyły jednocześnie elitom raj (2). 


  W tajnych bractwach - pięć jest liczbą świętą, mniejszą tylko pod względem ważności od trzech i siedmiu. Jest to szczególnie istotne w przypadku stopnia - Fellow Craft's (3), gdzie do utrzymania loży potrzeba pięciu osób, a na krętych schodach pięć stopni, odnosi się do porządku architektonicznego i ludzkich zmysłów.


  W trzecim stopniu znajdujemy odniesienie do pięciu punktów społeczności i ich symbolu, pięcioramiennej gwiazdy. Również geometria, uważana za synonim masonerii, nazywana jest piątą nauką; i faktycznie, prawie we wszystkich stopniach masonerii, znajdujemy liczne aluzje do pięciu jako liczby świętej i mistycznej.


  Dla Pitagorejczyków - piątka była liczbą mistyczną, ponieważ została utworzona przez połączenie pierwszej liczby parzystej i pierwszej nieparzystej, odrzucając jedność; dlatego symbolizowała mieszane warunki porządku i nieporządku, szczęścia i nieszczęścia, życia i śmierci.  


  To samo połączenie liczb nieparzystych i parzystych, czyli męskich i żeńskich, uczyniło z niego symbol małżeństwa. Wśród Greków był symbolem świata, ponieważ, jak mówi Diodorus, reprezentowała eter i cztery żywioły. Była to święta okrągła liczba wśród Hebrajczyków (7).


  W Egipcie, Indiach i innych krajach Wschodu, jak mówi Gesenius, pięć mniejszych planet i pięć elementarnych mocy uznano za święte.  


  Były to penty gnostyków i hermetycznych filozofów;  piątka był symbolem ich kwintesencji, piątej lub najwyższej istoty mocy w naturalnym ciele.  


  image
  Pięciopunktową Gwiazda


  Pięcioramienna gwiazda (6), której nie należy mylić z płonącą gwiazdą, nie występuje wśród starych symboli masonerii; w istocie niektórzy pisarze zaprzeczyli, że jest to w ogóle emblemat masoński.  


  Jest niewątpliwie niedawnego pochodzenia i prawdopodobnie został wprowadzony przez Jeremy'ego Crossa, który umieścił go wśród tablic w emblematach Trzeciego Stopnia, poprzedzonych jego Hieroglificzną Kartą.  


  Nie ma o tym wzmianki w rytuale ani wykładzie Trzeciego Stopnia, ale masoni w Stanach Zjednoczonych, za milczącą zgodą, określili to jako symbol Pięciu Punktów Braterstwa.  


  Kontury pięcioramiennej gwiazdy, są takie same jak kontury pięcioramiennej gwiazdy Pitagorasa (8), która była symbolem zdrowia. M. Jomard w swoim Description de L'Egypte mówi, że gwiazda wyryta na egipskich pomnikach, gdzie jest to bardzo powszechny hieroglif, ma stale pięć punktów, nigdy więcej ani mniej.


  Wchodzimy więc w rok żywiołu, który może pokonać spętanego uprzednio człowieka lub oswobodzić go z pęt ... wszystko zależy od nas, od naszej świadomości - zachodzących schematów psycho-manipulacyjnych, które można ujawnić i pokonać !


  Niech ta vagina [5|V] urodzi idee nowego działania, które pokona ideologie globalistów ...


  Człowieku, stań się Lahem, Panem Bogiem Samego Siebie (1), przed nami nowy rok, który musi stać się -  Rokiem Świadomej Wolności, zależnej od waszej wiedzy i od waszego działania, opartego na rzeczywistym użyciu prawa naturalnego (4), przed sądami - skazującymi ludzi bio-negatywnych - psychopatów (9) tworzących sitwę organizacji międzynarodowych, rządów, sejmów, czy senatów ...


  Mój trud - nigdy i nikomu, nie zakłócała czyjegoś życia i był pożyteczny dla innych ludzie, czego nie można powiedzieć o tak zwanej pracy polityków, księży, prawników, celebrytów, urzędników i innych fetyszystów (10), stojących murem pomiędzy wolnością, a człowiekiem ...


  Życzę wszystkim agitatorom, wrogom, politycznym i religijnym psychopatom, więcej samoograniczenia w nowym roku, ponieważ świat, nie składa się tylko z fetyszy osiąganych przy pomocy samostanowienia i nadmiernego łaknienia. 


  Przejście od bestialstwa (11) własnego jestestwa, do prawdziwego altruistycznego człowieczeństwa, jest głównym celem ewolucji duchowej, każdej - świadomej jednostki. 


  Dziękuje za kolejny wspólny rok. 


  Myśl, słowo i działanie, dążące do prawdy i wolności, pozwoli nam przejść na wyższy poziom świadomości opartej na logicznej walce (12) o życie, wolność, równość oraz wartość - czasu, ładu, prawa, moralności i niepodległości personalnej (13). 


  Walczmy o RaElIs (14) personalnej rzeczywistości o personalny wszechświat (13), dla dobra przyszłych pokoleń !!!


  Dydymus | Akademia Filozoficzna Dydymusa

  PL27109000047335800000044283

  https://pomagam.pl/dydymus

  Liga Świata | RaElIs

  Samostanowienie i Samoograniczenie

  https://trueshopl.wordpress.com


  1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/04/30/jedna-sila-676-i-lah-czyli-pan-samego-siebie/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/05/obudzcie-sie-mesjasze-dam-wam-tarcze-i-bron-niepokonana-prawde-i-magie-intencyjna/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/31/ogien-oporu-messlah-do-fetyszystow/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/21/ponad-teze-i-antyteze-czyli-swiat-swiadomego-laha/


  2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/31/niebo-i-pieklo/


  3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/06/masonska-ceremonia-mistrzowska/


  4.  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/01/nieprzekraczalne-granice-wladzy-i-prawa/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/16/przywrocmy-prawo-naturalne/


  https://

  wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/18/sprawiedliwosc-prawa-personalnego/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/27/personalny-trybunal-prawa-naturalnego/


  5. https://dydymuswojciech.wordpress.com/2020/06/08/symulacja-nowy-wymiar-transhumanizmu/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/13/memetyzm-transhumanizm-i-utylitaryzm-depopulacji-czyli-slow-kilka-do-ministra-zdrowia/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/18/carbon-credits-transhumanizm-technokracja-i-krypto-waluty/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/09/transhumanizm-czyli-alchemiczny-reset-czlowieczenstwa/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/16/transhumanizm-czy-transshamanizm/


  6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/21/badz-zywy-jak-drzewo-czyli-dlaczego-nalezy-odwracac-pentagram/


  https://youtu.be/wU9Vjm9wnUQ


  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/05/27/mysli-wyjete-z-jazni/


  7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/26/pseudonim-hebrajczyk/


  8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/12/17/pitagoras-tajemnice-szkoly-inicjacyjnej/


  9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/12/03/ludzie-bio-negatywni-czyli-degenerat-i-syjonistyczny-antysemita/


  10. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/04/wyznawcy-fetyszyzmu/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/17/fetyszyzm-i-faszyzm/


  11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/28/bestia-drzemie-w-kazdym-z-nas/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/


  12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/27/ostatnia-walka-o-zycie-w-wolnosci/


  13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/18/sprawiedliwosc-prawa-personalnego/


  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/


  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/03/02/personalny-wszechswiat/


  14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/04/raelis-odpowiedzialnosc-za-stan-wewnetrznej-rownowagi/


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/12/17/raelis-to-moj-swiat/

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • 0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Szczodre Gody 2020
  Dziękuje wszystkim za wsparcie, pomoc i przesyłanie dobrych fluidów. 
  Życzę wam odnalezienia równowagi oraz świadomości zachodzących procesów psycho - manipulacyjnych. 
  Życzę wam świadomego samostanowienia i samoograniczenia oraz umiejętności wykorzystania prawa naturalnego w codziennym życia, aby każdy z was potrafił się stać Lahem Panem Bogiem Samego Siebie. 
  Wojciech dydymus Dydymski  image  https://ligaswiatagrafika.wordpress.com/2020/12/24/jare-gody-2020/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Zapraszam do pobierania kalendarza okolicznościowego: 
  https://ligaswiatagrafika.wordpress.com/2020/12/16/raelis-kalendarz-2021/
  image  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Prawie nietykalni 
  Dlaczego syjoniści uważają gojów za zwierzęta ? 
  Ponieważ ktoś, kto bezmyślnie odrzuca odpowiedzialność za swoje życie (myśli, słowa, działania (10)) i nie pilnuje siebie oraz swego otoczenia, jest zwierzęciem, nie potrafiącym w sposób świadomy - kontrolować swoich odruchów i potrzebuje przewodnika - przekształcającego prawo zwierząt (3) w prawo stanowione na mocy którego, jego reprezentanci, dzielą i kontrolują goja i utrzymują go w obozie wiary w ideologie hierarchii, prawa (zwierząt), religii i polityki ...
  Zakrojona na szeroką skalę ideologia medialnego covidowa (2), została wdrożona w życie 10 lat temu, za pomocą symulacji o charakterze pseudo medycznym i militarnym, dążącym do określonego celu w ujęciu długo planowym.
  Morawiecki, jako fetyszystom, chowający się za fasadą licznych ról, tytułów i pozycji, nie tylko posiada podwójne obywatelstwo (Choć funkcje publiczne powinni pełnić wyłącznie osoby posiadające jedno, w tyk przypadku polskie obywatelstwo), ale poprzez udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym i militarnym, pozostaje niezgodnie z prawem naturalnym i formułą Radbrucha (3) - nietykalny. 
  W tej samej grupie, znalazł się także szukający ratunku i nietykalności za popełnione przestępstwa przeciw ludzkości - Jarosław Kaczyński (4) i jego koleżeństwo rozstawione pomiędzy fetyszami partii i stanowisk.
  Jak do tego doszło ? Już tłumacze ...
  Zgodnie z przepisami konstytucyjnymi Rzeczypospolitej Polskiej - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Prezes Rady Ministrów i minister obrony narodowej, są przełożonymi wszystkich żołnierzy pełniących służbę w Siłach Zbrojnych RP. 
  Minister obrony narodowej, jest jednym z dwóch ministrów wymienionych wprost w Konstytucji RP (drugim jest Minister sprawiedliwości). Inni ministrowie pojawiają się dopiero w ustawach i właśnie na ustawach - opiera się cały poruszony tutaj przekręt - pozornej nietykalności narodowościowej oraz funkcyjnej.
  Dlaczego nie można oskarżyć prezydenta, premiera, wicepremiera, czy ministrów ... ?
  Premier, wicepremier i podwójne obywatelstwo, czyli Umowy Międzynarodowe oraz Talmud i Protokoły Mędrców Syjonu w praktyce:
  Zacznijmy od korzystnych zmian prawnych, jakich dopuścili się przestępcy, w celu ochrony swoich międzynarodowych interesów i głów. Od tego wszystkiego, odciągają uwagę strajki i protesty ludzi, po części świadomych, zetknięte z tematem zastępczym i około-aborcyjnym (13). 
  Przestępcy pomimo, iż dopuścili się zdrady stanu i ludobójstwa, eksperymentów medycznych oraz zniszczenia gospodarki, rolnictwa, edukacji i medycyny, czują się komfortowo, ponieważ służą im najemnicy opłacani z naszych podatków ... Wkład w działanie utopijnych państw - żerujących na ludzkim kapitale, mają nawet bezdomni wspierający iluzje, za pomocą podatków wplecionych w ceny towarów  ...


  Pozorna nietykalność  
  Art. 17. KPK - 12.12.2020, Dz.U.2020.0.30 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r.
  Negatywne przesłanki procesowe: § 1. Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy: 8. sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych; 
  Zmiany datowane na 12 grudnia 2020 roku, przeszły za pomocą użycia - Art. 118. Inicjatywa ustawodawcza, Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku: 
  Całość do przeczytania tutaj: 
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/12/14/prawie-nietykalni/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Demagog, czyli poprawność polityczna, na bazie oficjalnej listy kłamstw 
  Motto: Podporządkuj sobie dyskurs społeczny, aby zwyciężyć kłamstwem nad prawdą
  Wstęp, czyli sprawdzamy niezależność cenzorów
  Niedawno, opisałem działania weryfikatora poprawności politycznej na rzecz Facebooka i Instagrama (2). Lead Stories (2), ponieważ to o nim mowa, jest instytucją bliźniaczą dla pseudopolskiego Demagoga.
  Obaj bracia, prowadzą działalność propagandową i cenzorską, kierującą się w głównej mierze - poprawnością polityczną, co ma dzisiaj wysoką stopę zwrotu i przekłada się na awans dla młodych fetyszystów, wierzących w/w poprawność i wierność, wobec tych, którzy kreują obraz kłamstwa, na zasadzie odgórnie wykreowanych przekazów społecznych, mających uczynić z bestii - dobrego samarytanina, walczącego o dobro obywatela i narodu.
  Lead i Demagog, to tak naprawdę tuby propagandowe, mające za zadanie w sposób pseudo obywatelski - kontrolować obieg prawdy i dyskredytować ją w oczach opini publicznej.
  Schemat znany od czasów antycznych, kiedy to wolnomyśliciele szerzący logiczną prawdę, stykali się z najemnymi wojskami tyranów (8), zwanych monarchami.
  Dzisiaj, zajmiemy się rodzimą farmą trolli, udających - prawdomównych mędrców, którzy wciągają swoich czytelników oraz donatorów, w sieć i macki - hierarchicznej zależności, co umożliwia zdalne manipulowanie członkami stowarzyszenia. Hierarchiczna zgraja, kontrolowana przez zarząd i odgórnie ukierunkowany dyskurs poprawności politycznej, wiedzie do szytego grubymi nićmi kłamstwa, uchodzącego powszechnie za prawdę.
  Poczytajcie informacje o politycznym podziale, odciągającym uwagę opini społecznej od istotnych zdarzeń, o covidowej narracji, której wydźwięk, zawsze kończy się atakiem na wolnych ludzi i logiczną prawdę ... oto szykanie bagna w gnoju, czego liderem jest szajka pod patronatem instytutu Poyntera (4), który wychowuje sobie dzieci, takie jak stowarzyszenie demagog. 
  Stowarzyszenie, które jest utrzymywane z pieniędzy nieznanych nam ludzi oraz prominentów, ustawiających sobie młodych, ambitnych - naiwniaków na prestiżowych stanowiskach, jest tworem tak prawdziwym, jak prospołeczne nastawienie rządu do obywatela. 
  Obywatel i czetelnik, jest użyteczny tylko wtedy, gdy utrzymuje władze kłamstwa i pozwala na sobie żerować, tak działają państwa i media, ale przecież nie ma w tym nic złego - przecież demokracja, czy socjalizm, jest tak naprawdę kłębowiskiem węży, dążącym do egoistycznego totalitaryzmu i prawa zwierząt, czego efekty są namacalne w erze covidowego przekrętu wszech-czasów (9). 
  Prominentni sponsorzy, którzy mają bezpośredni wpływ na przebieg weryfikacji danego zapytania, mogą wykreować dogodny wizerunek sytuacji, za pomocą ulepionego z gówna światła - padającego na dany temat. 
  Pełen profesjonalizm (10), potwierdzony jednobrzmiącym głosem - otaczającej go sitwy - specjalistów, ekspertów, mentorów (11) i autorytetów, sowicie opłacanych lub inwestujących w swoje kariery, czy tytuły ... 
  Ten służalczy schemat, oparty na służbie dla międzynarodowych służb cenzorczych i krytyków - sugeruje nam, że mamy doczynienia z niezdrowym żartem, rodem z filmów Barei, w których sam naród, był powodem i skutkiem swego abstrakcyjnego zniewolenia i działania, biorącego przykład, ze schematu funkcjonowania władzy. 
  Dzisiaj zmieniły się tylko nazwy, natomiast przestępstwo władzy człowieka nad człowiekiem, nada trwa i pociąga za sobą wiele ofiar, do czego demagog i temuż podobne cenzoraty, przykładają swe lepkie i brudne łapy, ubrane w masońskie rękawice (12) - tworzące chaos - równowagi, co jest nielogicznych schematem działań. 
  Mowa nienawiści (13), wychodzi wprost od negowania prawdy, historii i zastosowania zasad i wytycznych - poprawności politycznej. 

  De-Ma-Gog
  Już sama nazwa tego stowarzyszenia, odnosi się do wyrażenia De (de-generat, de-konstrukcja, de-mon, de-strukcja, de-moralizacja, de-nuncjacja ...) i Ma-Gog, określa formę kreowania opinii na bazie walczącej tezy z antytezą.
  Oto Gog i Magog sieją zgorszenie na ziemi! Czy moglibyśmy przygotować dla ciebie daninę, abyś zbudował między nami i między nimi zaporę (3).
  Oto alegoria wojny, do której został nakłoniony ludzki umysł pozbawiony równowagi między częściami tryptyku (14). Podział oparty na wymyśle ideologii egoizmu i altruizmu, dobra i zła, bogactwa i biedy (fetysze), patriarchatu i matriarchatu ... – Goga i Magoga, dał początek ludzkiemu podziałowi wewnętrznemu i społecznemu (3).
  Gog i Magog, to kiedyś spójne, a teraz podzielone dwie części ludzkiego umysłu oderwanego od Boga – jaźni – szyszynki (15). To, co w tobie, to i na zewnątrz na niebie oraz w rodzinie i w społeczeństwie.
  I na bazie tych fetyszystów (16), zdekonstruowanych ludzi, powstają tajne bractwa ...
  Czytaj całość: https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/12/11/demagog-czyli-poprawnosc-polityczna-na-bazie-oficjalnej-listy-klamstw/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej • Obywatel vs Zorganizowane Grupy Przestępcze, czyli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa 
  ( Do waszych rąk trafia kompletny akt oskarżenia, będący zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa - ludobójstwa, ogólnoświatowego spisku, zamachu stanu, czy zdrady stanu, korzystajcie z tego mądrze, stosując indywidualną i zbiorową odpowiedzialność, za państwo i życie jego (wszystkich) obywateli ... Adresy prokuratur, znajdziecie tutaj (19). Adres Międzynarodowego Trybunału Karnego, znajdziecie tutaj (20). Adres ABW, znajdziecie tutaj (21).)
  Motto: Ręka uderzająca w wolność, życie i zdrowie człowieczeństwa, musi zostać odcięta dla dobra przyszłych pokoleń, natury, życia i planety.
  Delikt - zagadnienie pierwotne: Sprawiedliwość pochodzi z Prawa Naturalnego. Nie można więc jej ustanowić albo uregulować !
  Sprawiedliwość, jest pojęciem pierwotnym i jako wartość egzystuje w świadomości każdej ludzkiej istoty. Ludzie gotowi są do największych dla niej poświęceń - chyba, ze stracili część swego człowieczeństwa Zakopanego pod stertami strachu, manipulacji i przemocy. Każdy człowiek z natury reaguje na przejawy niesprawiedliwości, a przeżywanie tego stanu, choć jest domeną psychiki, potrafi negatywnie oddziaływać także na stan fizyczny człowieka.
  Art 4 Konstytucji: 
  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. 2, Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio - co w przypadku łamania Prawa Naturalnego, jest koniecznością dla zachowania logiki - sprawiedliwości. 


  Prośba - proszę o prowadzenie sprawy wedle reguł prawa naturalnego oraz o wydanie orzeczenia - ex aequo et bono, czyli w oparciu o zasady słuszności (prawa naturalnego), a nie w oparciu o normy prawne. Prawo Stanowione, jako alegoria Prawa Natury/Prawa Zwierząt, jest niezgodna z Formułą Radbrucha, która głosi, że jeśli norma prawna w drastyczny sposób łamie podstawowe normy moralne, to nie obowiązuje (łac. lex iniustissima non est lex). Taka norma nie dostępuje godności bycia prawem, i może być odrzucona i tym samym obywatele nie mają obowiązku jej przestrzegania, a administracja państwowa i sądownictwo jej stosowania. 
  Oskarżam i wnioskuje o odebranie immunitetów (sprawcom złapanym na gorącym uczynku) osobom skrywającym się fetyszami tytularnymi, określającymi ich udział w zorganizowanych grupach przestępczych, nazywanych partami, stowarzyszeniami, fundacjami ... 
  Wnioskuje o likwidacje partii politycznych, instytutów, fundacji, stowarzyszeń ... w celu przywrócenia ładu społecznego, opartego na prawie naturalnym.
  Oskarżam i wnioskuje o wydalenie poniższych osób z kraju, po personalnym pokryciu szkód wyrządzonych osobom prywatnym oraz całemu państwu, na skutek wprowadzenia Lockdownów, medialnej propagandy strachu i ideologii covidowej:  
  Całość przeczytasz tutaj:
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/12/08/obywatel-vs-zorganizowane-grupy-przestepcze-czyli-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa/

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Ludzie bio-negatywni, czyli degenerat i syjonistyczny antysemita 
  Głównym celem Wyższej Socjologii, jest troska o ludzi normalnych, troska o zachowanie puli genowej wszystkich narodów świata, troska o stworzenie zdrowych rodzin i narodów (nacji). Wszystkich nacji świata bez wyjątku. W tym celu należy szeroko i nieustannie zapoznawać wszystkie warstwy ludności z prawami wyższej socjologii, a tym samym zminimalizować zagrożenie dla puli genowej narodów, poprzez bezmyślne związki ze wstrętnym bionegatywem, dążącym do transhumanizmu (7) i technokracji (7) ...
  (Bio-negatyzm, to rząd chorób psychicznych, opartych ba wrodzonym lęku i wstręcie do życia w formie własnego istnienia i życia jako takiego, co odnosi się do fanatyzmu, fetyszyzmu (14), aborcji-abordażu (10), useksualnienia ludzkich reakcji i relacji, eugeniki, wymuszonej eutanazji, ludobójstwa, sztucznych zapłodnień, sterylizacji, panseksualizmu (11), jako grupy zwyrodnień, czy antykoncepcji ...
  Bio-negatywizm, jest ocenzurowaną formą chorób psychicznych, które mają uchodzić za stereotyp normalności, będąc w istocie formą całkowitej demoralizacji społecznej.)

   

  Drugim celem Wyższej Socjologii, jest troska o  zboczeńców i złoczyńców, którzy muszą być wykryci i odizolowani, przez zwykłych ludzi i dobrych zboczeńców, którzy zawsze byli, są i będą naszymi przyjaciółmi i sojusznikami (w pewnej ograniczonej formie). Oni najlepiej od innych - potrafią zidentyfikować wstrętnych degeneratów i przeciwstawić się ich brudnym sztuczkom.
  Przywódcy licznych sekt - dziedzicznych degeneratów, świadomie zniekształcili podstawy wszystkich z najstarszych religii świata i stworzyli w zamian swoją łże-naukę – nienawidzącą człowieka (mizantropijną) teorię narodu wybranego, przedstawioną w rasistowskich prawach Szulchan Aruch (13), Faszyzmu - Nazizmu (14), Talmudu, Biblii i Kabały ...
  Zwyrodnienia i izolacja

   

  Wyższa socjologia twierdzi, że ​​jeśli dany człowiek ma jakieś oznaki zwyrodnienia (a ich klasyfikacja dopiero się zaczyna i dokładne kryteria jeszcze nie zostały opracowane), to wcale to nie oznacza, że powinien on natychmiast przerywać swój ród i iść do monasteru/klasztoru.
  Rzecz jest w tym, że zboczenie (zwyrodnienie) rozciąga się na kilka pokoleń (5) i jeśli w tym pokoleniu nie wszystko jeszcze jest zupełnie jasne, czy jest się zboczeńcem czy też nie, to wówczas można pozostawić rozwiązanie tego problemu następnemu pokoleniu, ale z obowiązkowym jego zapoznaniem się z istotą wyższej socjologii.

   

  Czyli, jeśli mamy jakiś problemy, ale nie jesteśmy przekonani co do stopnia swojej degeneracji, to wówczas można przekazać rozwiązanie tego problemu swoim dzieciom.

   

  Jeśli dzieci podrosną i poczują się jawnymi degeneratami, tj. patentowanymi pederastami lub pedofilami, lub ciężkimi sado - masochistami, to wtedy będzie im łatwiej podjąć decyzję o celibacie. Przy czym, jeśli wybiorą oni ścieżkę wstrętnych degeneratów i zaczną aktywnie niszczyć struktury społeczne, to wówczas również i władze społeczne (społeczeństwo), będą miały już pełne prawo do interwencji i zmuszenia ich do zmiany swego zachowania w taki sposób, aby nie szkodziło to otaczającemu społeczeństwu.

   

  Jeśli nie macie Państwo pewności, co do stopnia swego zboczenia (zwyrodnienia), co do stopnia swojej szkodliwości dla społeczeństwa, to możecie to rozwiązanie pozostawić swoim dzieciom.
  Jeśli okażą się one jawnymi degeneratami, to zapoznanie się z wyższą socjologią, pomoże im kontrolować swoje zachowanie. Ale jeśli i po zapoznaniu się z wyższą socjologią, będą one robić świństwa i rozprzestrzeniać tę całą degeneracyjną ohydę, to społeczeństwo, wcześniej uprzedzone przez rodziców o swoich zboczonych, zdegenerowanych latoroślach, pomogą sprowadzić ich szkodliwe działanie do minimum.


  (Przypominam, że rodzice oraz krewni Kaczyńskich (8), Dudy, Morawieckiego, Tuska ... ostrzegali o ich ciężkich urazach psychicznych, z czego nikt nie wyciąga właściwych wniosków.)

   

  W każdym przypadku 90% największych ludzi w historii ludzkości - było zboczeńcami i zwyrodnialcami, z których karze się nam czerpać przykład i wzór.
  Proszę, bądźcie Państwo bardzo ostrożni z degeneratami i degeneralogią, ponieważ ignorancja prowadzi do jawnego wspierania degeneracji społecznej, czyli jawnego lub ukrytego (np. szczepionkowego (16) lub covidowego (15) ludobójstwa ...

   

  Jak ostrzegałem już wcześniej, wyższa socjologia, jest bardzo skuteczną bronią, tak skuteczną, jak broń biologiczna, ale jednocześnie, jak ona jest równie niebezpieczną. Przecież nie zaczniecie w domu eksperymentować z zarazkami dżumy po jednej lub dwóch lekcjach w laboratorium biologicznym.
  Uczcie się tej nauki. Powoli, wnikliwie, ostrożnie. Długo zastanawiajcie się nad tym, co przeczytaliście i w żadnym wypadku nie spieszcie się z wnioskami.
  Całość artykułu tutaj: https://globalclou.wordpress.com/2020/12/03/ludzie-bio-negatywni-czyli-degenerat-i-syjonistyczny-antysemita/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Agenda 2030, czyli ujawnienie rządu światowego, przy pomocy ideologii koronawirusa
  Na początku tej dysputy, sięgnijmy po dwa dokumenty, będące scenariuszami medialnej pandemii - jest nim Raport Fundacji Rockefellera z 2010 roku (18) i Raport z analizy ryzyka w ochronie ludności z 2012 roku (19). Ten drugi raport, to szablon, rozsyłany przez Fundacje Rockefellerów do państw narodowych, w celu uzupełnienia danych statystycznych dopasowanych do danej populacji narodowej. 
  Owy raport (19), zawiera analizę ryzyka ochrony ludności, przed modyfikacjami wirusa - (Modi) SARS, co miało doprowadzić do sztucznie wytworzonych zdarzeń, mogące występować regularnie, co 100 lub 1000 lat. Każda występująca w przyszłości przemiana ideologiczna, będzie miała zamiast konwencjonalnej wojny i broni - swego wirusa, którego ideologia, będzie opisana i wdrażana, za pomocą psychomanipulacji okna overtona (20) i innych techniki manipulacyjnych (21).
  Scenariusz, wchodzący w skład powyższego raportu - opisuje niezwykłą epidemię, opartą na rozprzestrzenianiu się nowego - hipotetycznego patogenu (Modi) SARS.
  Nowo wykreowanym patogenem, jest wirus koronowy, ściśle związany z SARS-CoV. Wirus ten, jest bardzo słabo przenoszony pomiędzy ludźmi, dlatego w obecnej ocenie ryzyka zakłada się, że ryzyko choroby w wyniku przeniesienia z osoby na osobę jest bardzo niskie lub zerowe.
  ( W Chinach, w latach 2010-2015, próbowano zespolić koronawirusy występujące u zwierząt z ludzkimi odmianami, jednak owa mutacje, żyły bardzo krótko i ich życie, kończyło się na głównym nosicielu. Dlaczego ? 
  Każda choroba, spowodowana była i jest antygenami (22), aktywowanymi, za pomocą multikulturowych wędrówek ludów, wojen, rewolucji, czy inwazji, czego łatwo dowieźć w każdej epoce, przez pryzmat szaleństwa gatunku ludzkiego, który porzucił logikę, wolność i równość, na rzecz niedorzecznej ideologii władzy i żerowania człowieka na człowieku.
  Odmiana danego wirusa grypy, roznosi się za pomocą antygenów - zawartych w ślinie, spermie, pocie i krwi ... nosiciela, na które tylko wybrane jednostki są nieodporne. Związanie wirusa zwierzęcego z ludzkim, nie rozprowadza go za pomocą antygenów, po prostu DNA poprzez Fagocytozę (Fagocytoza, jest skuteczną metodą obrony przed organizmami chorobotwórczymi, stanowiąc ważny element odporności nieswoistej (23)), określa stopień problemu i jeśli układ odpornościowy nie radzi sobie z owym problemem - organizm dla dobra gatunku - dokonuje własnej dezaktywacji - uśmiercając niebezpieczny patogen wraz z jego nosicielem ...) 
  Opis wydarzenia
  Hipotetyczny wirus Modi-SARS, jest identyczny z naturalnym SARS-CoV w prawie wszystkich właściwościach. Okres inkubacji, tj. czas od przeniesienia wirusa na człowieka do pierwszych objawów choroby, wynosi zwykle od trzech do pięciu dni, ale może wynosić od dwóch do 14 dni. Niemal wszyscy zarażeni ludzie również chorują. Objawy (identyczne z objawami grypowymi): gorączka i suchy kaszel, większość pacjentów ma duszność, zmiany w płucach widoczne na zdjęciach rentgenowskich (identyczne z tymi przy sezonowej grypie), dreszcze, nudności i bóle mięśni. Może również wystąpić biegunka, ból głowy, wysypka, zawroty głowy, skurcze i utrata apetytu. 


  W przypadku modelowania liczby chorych i dotkniętych chorobą osób w tym scenariuszu zakładamy, że dotyczy to wszystkich grup wiekowych (co jest błędem, ponieważ koronawirusy dotykają tylko osób starszych z dodatkowymi czynnikami chorobowymi) . Nie uwzględniono również innych parametrów, które mogą modyfikować przebieg, takich jak kontakty międzyludzkie i mobilność w obszarach metropolitalnych lub sieciach społecznościowych. Przenoszenie, odbywa się głównie, poprzez infekcję kropelkową, ale ponieważ wirus może pozostać zakaźny przez kilka dni na nieożywionych powierzchniach, infekcje rozmazami są również możliwe. Kiedy

  pojawiają się pierwsze objawy, zarażeni ludzie są zaraźliwi.
  Miejsce występowania / ekspansja przestrzenna
  Gdzie odbywa się wydarzenie / na który obszar ma ono wpływ? Wydarzenie odbywa się na całym świecie (głównie Azja, Ameryka Północna, Europa).
  Rozprzestrzenianie się w Niemczech, odbywa się za pośrednictwem miasta targowego w północnych Niemczech i miasta uniwersyteckiego w południowych

  Niemczech. W początkowej fazie wydarzenia w Niemczech zarejestrowanych jest łącznie dziesięć przypadków. Szczególnie ważne, są tutaj dwa przypadki, ponieważ zajmują kluczowe pozycje w zakresie rozpowszechniania. 
  Pozostałe przypadki dotyczą podróżnych, którzy przyczyniają się do rozprzestrzeniania. Dystrybucja jest powszechna w całych Niemczech, analogicznie do gęstości zaludnienia ...
  Całość przeczytasz tutaj: https://terrorrzadowy.wordpress.com/2020/11/25/agenda-2030-czyli-ujawnienie-rzadu-swiatowego-przy-pomocy-ideologii-koronawirusa/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Norymberga dla zorganizowanych grup przestępczych o charakterze politycznym, czyli o problemie życie niegodnego życia
  Najpierw zastanów się nad sobą
  Zastanów się, kto nastawił człowieka przeciwko człowiekowi, wschód przeciwko zachodowi i zachód, przeciwko wschodowi ?! Zastanów się, kto stworzył i wykorzystał tezę i antytezę (22), do wykreowania globalnego konfliktu - nazywanego odwieczną wojną nadczłowieka z jego kapitałem (7) ! 
  Zastanów się, czy istnieje dobro i zło absolutne, skoro nic nie może wychodzić poza ramy logicznego - samostanowienia i samoograniczenia własnych poczynań. Bestia (35), która nie umie się samoograniczać, nie kontroluje także swej psychiki, pogrążając się w chorobie psychicznej, której koszmar angażuje też innych ludzi.
  Zastanów się, kto wykorzystał wiedzę do rozproszenia antygenów (28), za pomocą ideologii multikulturowej, aby czerpać wieczny zysk z chorób, farmacji i medycyny ? Zastanów się, po co i komu, był potrzebny kult handlu, metalu i broni (29) oraz kto chciał walczyć z rolnikami, zbieraczami, siewcami, hodowcami, a także pisarzami i mówcami oraz kto stworzył fetysz mamona, sitwy oraz lichwy i spekulacji, aby odebrać człowiekowi jego wolność i własność ?!
  Zastanów się, po co komu podboje i rewolucje (31), polityka i religia, skoro wolny człowiek - Lah, jest Panem Bogiem samego siebie, poprzez siebie i dzięki sobie (32) !
  Zastanów się, dlaczego niespełna stumilionowa mniejszość, walczy bez litości z 7 miliardową większością i wygrywa tą bitwę, poprzez waszą wiarę w prawo zwierząt ?! 
  Zastanawiasz się, dlaczego nosisz maseczkę, jako symbol niewolnictwa, dajesz się szczepić, co niszczy twój system odpornościowy i podlegasz indoktrynacji, opodatkowaniu i manipulacji, skoro możesz być wolny, jeśli znasz regułę praw naturalnego, która jasno określa zasady samostanowienia i samoograniczenia własnego łaknienia (ego) ?!
  Nie można czekać na wybuch trzeciej wojny światowej, kiedy wynik pierwszej i drugiej wojny światowej - nie został do końca rozstrzygnięty, a jej prawdziwi winowajcy oraz sponsorzy (3) - nie zostali ujawnieni, ujęci i skazani, manipulując wszystkimi grupami i kastami społecznymi za kulis teatralnej sceny (19).
  Prawdziwe - przyczyny i skutki postępowania 300 największych klanów na świecie, stoją w opozycji do oficjalnej historii (3). Ktoś, kto za pomocą prawa zwierząt (12) - siły i fetyszy manipuluje ludzkimi stadami, nastrojami i emocjami, utrzymuje także wojnę przy życiu, pomimo zawieszenia konwencjonalnej broni na kołku ...
  Wojna covidova (5), elektromagnetyczna (9) - /AstraZeneca, bada integrację nowych technologii, w tym 5G i sztucznej inteligencji (30), w celu stworzenia zamkniętej pętli zarządzania chorobami/, szczepionkowa (6), zielona rewolucja (10), to kilka z nowych bitew i rewolucji, mających na celu przemianę ludzkiego kapitału (7) w bezduszną, ale jakże użyteczną (11) maszynę, wedle reguł ideologi transhumanizmu (4).
  Osoby, ukrywające się pod fetyszem (8) rządu, prezydenta, sejmu i senatu oraz służb mundurowych i cywilnych, za pomocą matematycznej i medialnej ideologi pandemii (5), dokonał przerażającego - zamachu, a także zdrady stanu oraz niekwestionowanego w obecnej chwili - ludobójstwa, w porozumieniu z międzynarodowymi instytucjami, bankami oraz kartelami farmaceutycznymi i technologicznymi, wchodzącymi w skład ideologii naczelnej, jaką jest - rząd globalny (13).  
  Zamach stanu, to niezgodne z porządkiem konstytucyjnym, często z użyciem siły, przejęcie władzy (należącej do narodu) w państwie przez jednostkę lub grupę osób. Jest pogwałceniem normalnego toku życia politycznego i porządku instytucjonalnego.


  Zdrada stanu, to przestępstwo, zbrodnia godząca w najistotniejsze interesy państwa, jak udział obywatela ukrywającego się za fetyszem roli, tytułu, funkcji ...  w działaniach przeciw własnemu krajowi.
  Ludobójstwo, genocide, to termin utworzony w 1944 roku,, przez polskiego prawnika R. Lemkina, określający masowe zabijanie lub eksterminację grup ludzkich, przyjęty w prawie międzynarodowym po II wojnie światowej, czego przykładem jest eksterminacja ludzi chorych nie zarażonych koronawirusem, pozbawionych opieki i dostępu do lekarza, na skutek wprowadzanie narodu w błąd.  
  Całość tutaj: https://globalclou.wordpress.com/2020/11/21/norymberga-dla-zorganizowanych-grup-przestepczych-o-charakterze-politycznym-czyli-o-problemie-zycie-niegodnego-zycia/  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Człowiek i bestia, czyli zagadnienie Prawa Naturalnego w zetknięciu z Prawem Natury
  Niektórzy nie chcą logiki, chcą, aby świat po prostu płonną i odzwierciedlał stan ich umysłów, pochłoniętych schizofrenią, czy paranoją wykreowaną na bazie - nigdy nie opanowanego łaknienia i egoizmu.
  Wampiryzm i bestialstwo (5), jest nierozerwalną częścią prawa zwierząt (odwrotności prawa naturalnego (4)), którego wpojona społecznie alegoria, pozwalałam akceptować wyzysk człowieka przez człowieka, poprzez osadzenie naszego żywota - na bazie fetyszy (7) i ideologii, prawnego żerowania silniejszego na słabszym, co jest prawnie usankcjonową fikcją, mająca na celu wywołanie strachu i posłuchu, poprzez prezentacje siły i mocy - skupionej w ideologii wszechobecnego podziału (teza / antyteza - kobieta/mężczyzna | prawica / lewica ...) zależnego od trzeciej, ukrywającej się za fasadą władzy - siły (8).
  Wampiryzm i towarzyszące mu bestialstwo, jest odmianą pasożytnictwa, polegającego na odżywianiu się krwią - wysysaną z cudzego organizmu.
  Jednak krew w tym przypadku, jest alegorią pozyskiwania fetyszy (tytuł, rola, pozycja, mamon ...) oraz energii (fizycznej, seksualnej, psychicznej …) z zniewolonego prawem i siłą kapitału ludzkiego …
  Bestie, pragnące zniszczyć prawo naturalne oraz czas, ład, niepodległość, Boga i prawo personalne każdego innego człowieka, nazywani są wampirami, diabłami, demonami, co miało i ma zniszczyć lechickie nazwy, opisujące ludzi, zdolnych do życia wedle, bezdusznego prawa zwierząt. Takich ludzi, zwano szarlatanami, upiorami, wiesczymi, martwiecami, wukimi, strzygami, czy wupimi ...
  Ta sumeryjska, a następnie anglosaska dekonstrukcja, nastąpiła na przełomie osiemnastego i dziewiętnastego wieku, kiedy to postanowiono zmienić sposób ludzkiego myślenia, nastawiając go na wiarę w siłę ucywilizowanych (zhierarchizowanych) społeczeństw, za pomocą kultury masowej i towarzyszącej jej trendu (9) - seksualizacji, okultyzmu, ezoteryki, sportu, popkultury, czy technologii, będącej bronią kontroli i separacji społecznej ...
  Dobro ogółu w ujęciu prawa naturalnego, natury oraz dobrobytu dla egoisty, po prostu nie istnieje, a świat, jest jego prywatnym interesem, w którym przestało istnieć, coś takiego, jak moralność, czy niepodległość personalna (11), zamieniona w niepodległość ideologiczną roju - państwa, ustroju, czy wyznania ...
  Większość jednostek - nie zaakceptuje tego, co mogłoby zaistnieć i wydarzyć się dla dobra społecznego w świadomym i rzeczywistym świecie, więc przesiąknięte ideologiami masy, będą żyć wedle zasad edukacji lustrzanej (10) i przyzwyczajenia w wykreowanej przez kogoś obcego – śmiertelnej iluzji dnia i nocy, alegorii podziału tezy oraz antytezy, ustawicznie kontrolowanych przez trzecią siłę (8).
  Egoizm uśpiony lub rozbudzony w ciałach i umysłach większości jednostek, może być stłumiony lub pokonany, tylko na krótką chwile, ponieważ łaknienie zwane egoizmem brania i czerpania, jest bardziej ciekawe, a także atrakcyjne od altruizmu dawania, czy obdarowywania innych jednostek, i nie mam tutaj na myśli egoistycznej i charytatywnej jałmużny (12) - tworzącej ze złodzieja - mesjasza i idola.
  Wszystko wychodzi z ideologii jałmużny, która oznacza niebiańską nagrodę i otwiera drzwi do raju, ponieważ władza okradając człowieka ze wszystkiego (trudu i bogactw naturalnych) – daje mu jałmużnę, która obdziera człowieka z godności i szacunku, wynosząc przestępcę ponad okradanego niewolnika.
  Jałmużna, to ironiczna formą obdarowywania - rozdzielnictwa ochłapów z pańskich stołów. Wszelakie ochłapy, są pozbawionymi logiki – fetyszami oraz wydzielonymi z puli - dobrami naturalnymi, które uprzednio ukradziono ogółowi, co ma na celu zwiększenie popularności bestii, złodzieja i wampira, żyjącego na koszt społeczny, wedle zasad prawa zwierząt, co nazywane jest globalizmem lub cywilizacją obozową.


  Żercy, żerują na ludziach, siejąc swą ideologie wśród społeczeństw całego świata, co nazywane jest kult-ur-ą cywilizacyjną, podszytą warstwą religijną, ustrojową oraz licznymi fetyszami, których ideologie, zawsze prowadzą do rosnącego w siłę – egoizmu.
  Część społeczeństwa – wierzy, że ich przodkowie – dali tym osobom – pozwolenie na reprezentowanie danej grupy osób, czy plemion tworzących obecnie narody i państwa handlowe oparte na ludzkim kapitale (13).
  Żadna wolna i równa innym istotom – osoba, nie daje bestiom, psychopatom i socjopatom prawa, do żerowania na ich myśleniu i działaniu, ponieważ ten, kto oddaje władze nad sobą, zostaje ukształtowany według upodobań owego psychopaty.
  Ktoś, kto robi coś, czego mu nie wolno, stosuj groźby – nazywane obecnie prawami, a właściwie prawem stanowionym przez kogoś, kto chce resztą zarządzać i manipulować! 
  https://dydymuscytaty.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Reset, czyli zabójstwo wolności i własności lub uzdrowienie kreacji ekonomicznej 
  Rozwiązanie dla Świata
  Wartość pieniądza, w żadnym wypadku nie opiera się na złocie, czy innym fetyszu, lecz na produktach i bogactwach naturalnych, które za pieniądze można kupić.
  Pieniądz, może być zwykłą księgowością, kredytem przechodzącym z jednego konta na drugie, w zależności od zakupów i sprzedaży. 
  Ogólna suma pieniędzy zależy od ogólnej ilości towarów i bogactw naturalnych.
  Brak oprocentowania
  Wzrostowi produkcji, zawsze musi towarzyszyć odpowiedni wzrost ilości pieniędzy. Za nowy pieniądz nigdy nie należy płacić procentu. 
  Postęp - nie jest reprezentowany przez dług publiczny, lecz przez dywidendę równą dla wszystkich. 
  Ceny dostosowane są do siły nabywczej, przez współczynnik cen. 
  Bez bankiera, bez złota, bez kredytów, bez rządu i podatków  
  Co można by zrobić bez bankiera, bez złota, bez zaciągania długów ?
  Otwieram konto na nazwisko każdego z nas. W kolumnie po prawej stronie zapisuję się stan konta. W kolumnie po lewej stronie zapisujemy wpływy ze sprzedaży własnej pracy lub produktów, które powiększają konto (kredyt); oraz zapisujemy wydatki, które zmniejszają konto (debet).
  Wpisujemy 1000 Lachów, jako wpływy dla każdego. I w tym momencie, każdy ma natychmiast 1000 Lahów.
  Człowiek, kupuje od drugiego człowieka  - produkt za 10 Lahów, z jego konta odejmuje się 10 Lahów (zostaje 190 Lahów), które zasilają konto drugiej osoby (210 Lahów) i tak dalej, z jednego konta na drugie, całkiem tak samo, jak papierowe Lahy, przechodzą z jednej kieszeni do drugiej. 
  Jeżeli ktoś z nas - potrzebuje pieniędzy na powiększenie swojej produkcji, otwiera się mu potrzebny kredyt, bez oprocentowania, który on odda po dokonaniu sprzedaży. To samo odnosi się do robót publicznych ...
  W przypadku postępu społecznego, gdy zwiększa się produkcja i konieczne jest zwiększenie ilości pieniędzy do naszej dyspozycji, powiększa się konto każdego o dodatkową sumę, nic nikomu nie zabierając. 
  Po prostu - na koncie każdego z nas dopisuje się taką samą sumę pieniędzy. 
  I to jest dywidenda narodowa. W ten sposób pieniądz staje się narzędziem pomocniczym, służącym ludziom.
  Szanowny Rządzie 
  Kolejne rządy zadłużały, opodatkowywały i wykorzystały nas ponad miarę.
  Nie potrzebujemy już rządu, banków i instytucji rządowych.
  Odtąd, będziemy mieć wszystkie potrzebne nam pieniądze bez złota, bez podatków, bez długów i bez złodzieja, który całym tym spektaklem zarządzał (19). Od dziś - ustanawiamy w dawniejszej Polsce, obecnej Lechi - kreacje - Kredytu Socjalnego (9). Dywidenda narodowa zastąpi dług narodowy (dług publiczny). 
  Jeżeli rząd, domaga się zwrotu kapitału, możemy państwu oddać wszystkie pieniądze, jakie państwo dla nas sfabrykowali, ale nic ponad to. Nie możecie się państwo domagać zwrotu tego, czego państwo nie wytworzyli, a bogactwa naturalne należą do narodu.
  Prawda i pieniądze w obiegu (10):
  1. Wszystkie pieniądze są wekslami gwarancyjnymi (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Promissory_note), które tylko obiecują nam ,że dany banknot ma jakąkolwiek wartość. 
  Pamiętaj też, że biorąc pożyczkę twój podpis tworzy nieistniejące pieniądze, a Twój procent to prawdziwy zysk banku. Więc bank z niczego tworzy swój zysk ...
  2. Podatek dochodowy, reguluje dług państwa wobec międzynarodowych banków i został on zabezpieczony niewolniczym systemem pracy. 


  Coś, o czym boicie się dziś mówić, nie przestanie istnieć tylko będzie trwać i rozwijać się, prowadząc nas od upadku do upadku, od kryzysu do kryzysu i od wojny do wojny ...
  Te powyższe rozwiązania - proponowaliśmy wam 5,10,20 lat temu, ale strach blokuje was przed realnymi i prawdziwymi zmianami, niedługo staniecie się zakładnikami banków centralnych i kukiełkowych rządów, które was uzależnią od gwarantowanego wynagrodzenia i wiary w nieomylny system kontroli społecznej, której przyczółek został już w was zaszczepiony, za pomocą maseczek, dystansu społecznego i dyskursów podziałowych - prowadzących narody do zniewolenia ...
  Odbijmy państwo od złodzieji i spekulantów, w obecnej sytuacji, nie ma się już czego bać, trzeba ryzykować dla lepszego jutra oraz wolności ...
  https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2020/11/13/reset-czyli-zabojstwo-wolnosci-i-wlasnosci-lub-uzdrowienie-kreacji-ekonomicznej/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Rozejrzyj się, coś cię nie zastanawia ?
  Już za chwile, wedle modelu Chińskiego, przeszczepionego na rynek Włoski i Brytyjski (zleconego przez Bank Światowy i MFW) ... , rząd powie nam, co mamy kupować, oglądać, czytać, jeść oraz pić ...
  Krok po kroczku, powolutku koła miażdżącego totalitaryzmu, zmienią się w wiarę w nieomylność rządu, który przywłaszczył sobie prawo do racji, bogactw naturalnych i ludzkiego kapitału. 
  Ten sam nierząd, stał się wszechwładnym monopolistą, który licencjonuje tylko poprawne politycznie korporacje i instytucje - wchodzące w skład układu, na czele którego - stoi rząd światowy, składający się z licznych organizacji ponadnarodowych oraz korporacji, kontrolujących obozy państwowe, za pomocą regionalnych i międzynarodowych korpusów wojskowych i sił policyjnych. W czwartej erze przemysłowej, nie ma miejsca na własność, prywatne interesy i zdrowego człowieka, którego użyteczność, będzie tkwiła w jego chorobach spowodowanych odpadami chemicznymi oraz szczepieniami wektorowymi. 
  Od początku tej całej medialnej rozgrywki, pozwoliłem sobie obserwować swoistą - kontrole, jakiej poddali was ludzie walczący o pseudo wolność,,za pomocą dość dziwnych tłumiących lub podwyższających emocje - ideologii. 
  Zachowanie tłumu, przypomina mi - chrześcijan idących na rzeź lub z drugiej strony barbarzyńców, używających języka manipulacji, do odciągnięcia uwagi społeczeństwa od zasadniczych kwestii - otaczającego nas problemu.
  W ciągu pół roku, pojawiło się tysiące nowych mesjaszy, idoli, wojowników od siedmiu boleści lub oszalałych bab, wspieranych, przez stada napalonych prawników oraz międzynarodowe fundacje i think tanki. Co więcej, część mesjaszy już sprzedało swe majątki i/lub uciekło z płonącego okrętu. Inni mający dostęp do sprawdzonych informacji i transportu powietrznego, już czekają na odpowiedni sygnał ... 
  ( Zanim na dobre zaczniesz czytać, zaakceptuj zasady panujący w kręgu mojego domu ( 1 – oznacza link pod tekstem), lub opuść moje domostwo, strzeżone przez prawo naturalne. Jeśli korzystasz, korzystaj z całości wraz z linkami, ponieważ cytat, może być zastosowany w złej intencji. )
  I wszyscy ci ludzie - pokazują wam, jak pokojowo protestować w maseczkach i być grzecznymi oraz uległymi w czasie wojny. Absurd goni absurd, jak jeszcze nie zauważyłeś - połowa świata bije się o wolność, ludzie tacy jak ja - wzywają do przejęcia kontroli nad państwem oraz do przywrócenia swobód obywatelskich - tkwiących w prawie naturalnym.


  Kiedy świat, jest przekształcany za pomocą ideologii koronawirusa - na potrzeby 4 ery przemysłowej, społeczeństwo - patrzy dokładnie tam, gdzie wskazują palce pojawiających się z nikąd mesjaszy i idoli, co prowadzi nie do walki o wolność i równość, lecz służy wyprowadzeniu tezy przeciwko antytezie, podczas gdy trzecia siła kontynuuje bieg po władze absolutną.
  Tysiące mesjaszy z ideologią wyjścia awaryjnego na ustach - odciąga was od globalnej przemiany ekonomicznej, gospodarczej i społecznej ... 
  https://dydymuscytaty.wordpress.com/2020/11/05/rozejrzyj-sie-cos-cie-nie-zastanawia/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Szczepionka Genetyczna, czyli człowiek, jako Organizm Modyfikowany Genetycznie
  Polska, bez zgody swych obywateli - zakupiła 40 milionów dawek zabójczej dla ludzkiego ciała i umysłu - szczepionki na koronawirusy, od firmy Johnson&Johnson, która w międzyczasie (12/13.10.2020) zastopowała jej testy w 3 fazie eksperymentalnej, na skutek wzrostu liczby zachorowań ochotników na niezidentyfikowaną chorobę o podłoży genetycznym. Co więcej, wszystkie - tego typu szczepionki, wywołały niezidentyfikowane objawy chorobowe.
  Szczepienia i testy, są przejawem nowej religii, nowej hostii i hierarchii pro-covidowej, której założenia, oparte są na ideologii transhumanizmu - eugeniki, eutanazji, genetyki i depopulacji niewiernych.
  Lekarze, od 1965 roku, doskonale wiedzieli, że grupa koronawirusów, w porównaniu z innymi wirusami grypopodobnymi, jest dosyć łagodna i nie zagraża ona dzieciom oraz młodzieży, ponieważ: występują one u dorosłych, a u dzieci – nie wyosabnia się ich!

  Grupa Koronawirusa bywa śmiertelna tylko i wyłącznie dla zwierząt laboratoryjnych oraz w sporadycznych przypadkach dla ludzi w podeszłym wieku o obniżonej odporności, czemu towarzyszą także inne choroby, w tym wypadku - koronawirusy atakują tych samych gospodarzy, ponieważ ich system odpornościowy - nie jest już wstanie zwalczyć żadnej infekcji.
  Nie ma i nigdy nie będzie - prawdziwego testu ani szczepionki na koronawirusy, ponieważ nigdy nie powstanie złoty klucz. Dlaczego owy klucz nigdy nie powstanie ? Nie powstanie, ponieważ grupa koronawirusów, uaktywnia się pod wpływem choroby towarzyszącej i zależna jest od dna nosiciela, a dokładniej mutacja wirusa, jest unikatowa dla danej jednostki, poprzez połączenie wirusa z dodatkowymi czynnikami chorobowymi.
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/11/04/szczepionka-genetyczna-czyli-czlowiek-jako-organizm-modyfikowany-genetycznie/
  https://youtu.be/6wmvovLGq24
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Ostateczne rozwiązanie kwestii terroru, czyli dzień niepodległości personalnej
  List skierowany właśnie do Ciebie  
  Szanowni Państwo
  Podstawą życia - jest wolność, równość, samostanienie i samoograniczenie, chroniące wolność i równość innych jednostek. Te wartości, są nam odbierane, przez bestie - nie mające w sobie za grosz samoograniczenia i moralności. Ktoś świadomy tych wartości, nigdy nie zgodzi się na terror i nakaz, gwałcący podstawowe prawa człowieka, oparte na prawie naturalnym (2).
  Wysyłajcie ten apel pocztą i mailem, wkładacie go do skrzynek pocztowych, rozlepiajcie na ulicach ... , niech każdy na świecie ma jego kopie, aby już nikt - nie bał się - dołączyć do pochodu - służącego odzyskaniu odpowiedzialność, za własne życie - co nazywamy prawdziwą istotą władzy. Rządź samym sobą (19), a nikt nie będzie wstanie przekonać cie do pokory - względem innego człowieka, który chce żyć na twój koszt.
  Niepodległość Personalna (3) - II - jest filarem ludzkiej stabilizacji, przekładającej się na bezpieczeństwo osoby, rodziny i narodu. 
  11 listopada (3), w dniu świadomej niepodległości personalnej, proszę aby wszyscy, wraz z rodzinami poszli, pojechali, przybyli do Warszawy (lub zgromadzili się pod urzędami miejskimi), w celu odebrania rządowi władzy, wedle Art. 4 Konstytucji - Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
  Mam nadzieje, że będziecie wszyscy - rodziny, rolnicy, kibice, zakłady pracy, emeryci, renciści, ci, którzy są bogaci i ci, którzy nie mają już nic, do stracenia, przez zbrodnicze działanie władz ...
  Proszę rolników (4), przedsiębiorców o stworzenie infrastruktury, która umożliwi kilkudniowe oblężenie, w celu przejęcia władzy oraz stworzenia rządu tymczasowego, składającego się ze specjalistów - pozbawionych klucza i zależności partyjnej oraz ideologicznej.   
  Policja i wojsko, nie ruszą rodzin, kobiet oraz dzieci i staną przeciwko rozkazom po lini partyjnej, wedle zasady - Art. 58: Podstawowe obowiązki policjanta: 1.  Policjant jest obowiązany dochować obowiązków wynikających z roty złożonego ślubowania. 2.  Policjant obowiązany jest odmówić wykonania rozkazu lub polecenia przełożonego, a także polecenia prokuratora, organu administracji państwowej lub samorządu terytorialnego, jeśli wykonanie rozkazu lub polecenia łączyłoby się z popełnieniem przestępstwa oraz żołnierz - ma nie tylko prawo, lecz także obowiązek - odmówić wykonania rozkazu mordowania cywilów, gwałcenia, rabowania i wszelkiego wojennego bestialstwa, na przykład opartego na eksperymentach medycznych (testy PCR i szczepionki (5)) i przetrzymywaniu ludzi - wbrew ich woli.
  Władza się zmienia panowie policjanci i żołnierze, naczelnym dowództwem jest zawsze naród i jego dobro. Pracując na rzec cudzego interesu, jesteś najpierw potrzebny, aby po chwili - stać się zbędnym balastem i dowodem dokonywanych przestępstw.


  Całość przeczytasz tutaj:
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/10/29/ostateczne-rozwiazanie-kwestii-terroru-czyli-dzien-niepodleglosci-personalnej/  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Aborcja - Abordaż, czyli dziecko, jako narzędzie handlu i ludobójstwa 
  Wracam do poniższego tekstu, obublikowanego pierwotnie w listopadzie 2011 roku, który nie ma szczęścia do cenzury. Musiałem dziś wrócić do tego tematu, dla dobra społecznego.
  O aborcji, w świetle prawa naturalnego (10), nie powinno być żadnej rozmowy - ponieważ życie, jest życiem - wartością i to życie - podejmie decyzje za siebie, kiedy będzie do tego zdolne ...
  Aborcja, według prawa morskiego (2), to abordaż, czyli wrogie przejęcie cudzego ciał i życia oraz zniszczenie go w celu uzyskania - Adrenochromu, krwi, organów oraz ciała.

  ...
  Depopulacja i Światopogląd Neomaltuzjański
  Wynalezienie na początku lat sześćdziesiątych pigułki antykoncepcyjnej i wkładki domacicznej w podobny sposób niemal natychmiast skojarzone zostało z obawą przed ogólnoświatowym przeludnieniem. 
  Ponowne dojście do głosu światopoglądu maltuzjańskiego, który stał się kamieniem węgielnym amerykańskiej polityki wewnętrznej i zagranicznej, było sednem i istotą rewolucji kulturalnej lat sześćdziesiątych XX wieku. 
  Demokraci (20), niegdyś opowiadający się za postępem, któremu miała sprzyjać obrona interesów pracowniczych, zbliżyli się poglądami do swoich przeciwników i przyjęli punkt widzenia Rockefellera, wedle którego, najważniejszym problemem był przyrost naturalny. 
  Zwycięstwo maltuzjanizmu w latach sześćdziesiątych zmieniło również rolę rządu, który zamiast, jak dotąd, zabiegać o dobrobyt obywateli, skoncentrował się teraz na zwiększaniu swojej nad nimi - kontroli, a narzędziem temu służącym stało się ograniczanie liczby ludności.


  Wytworzenie ideologii przeludnienia 
  Zagadnienie przeludnienia, rozważane było już w czasach antycznych, Arystoteles w jednym w swych najsłynniejszych dzieł pisał: Można by zatem przyjąć, że zamiast ograniczeń co do majątku, należałoby zaprowadzić raczej ograniczenia co do rodzenia dzieci, tak żeby ich nie płodzić ponad pewną liczbę; liczbę tę należałoby określić, biorąc pod uwagę takie wypadki, jak ten, że niektóre dzieci umierają przedwcześnie, a niektóre małżeństwa okażą się bezdzietne. Jeśli zaś nie poczyni się żadnych ograniczeń urodzin, jak to się przeważnie dzieje w państwach, to z konieczności pociągnie to za sobą zubożenie obywateli, ubóstwo zaś wywołuje zaburzenia i zbrodnie ... 
  Całość przeczytasz tutaj: 
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/10/27/aborcja-abordaz-czyli-dziecko-jako-narzedzie-handlu-i-ludobojstwa/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Apel - List Otwarty
  Do myślących, równych i wolnych jednostek !!!
  Szanowni państwo

   

  Jesteśmy w trakcie straszliwej wojny psycho-manipulacyjnej z zorganizowananymi grupami przestępczymi, funkcjonującymi w ramach instytucji państwowych i międzynarodowych, które pragną wymusić na społeczeństwach, pewne niezgodne z prawem naturalnym - zachowania, oparte na poprawności politycznej oraz zniewoleniu, bazującym na strachu i użytecznym podziale.
  Wolność jednostki, jest podstawą wolności społeczeństwa, według prawa naturalnego:
  „ Traktuj innych tak, jak Ty byś chciał być traktowany. Ujęcie pozytywne: Rób innym to, co byś chciał, żeby tobie robili. Ujęcie negatywne: Nie czyń innym tego, czego nie chcesz, by czynili tobie. „


  W obecnej sytuacji, społeczeństwa w swoich regionach mogą, a nawet muszą - przejąć role władzy centralnej, przy pomocy wytworzenia Regionalnych Ośrodków Lechickich, oceniających sytuacje, za pomocą logiki i w/w prawa naturalnego.
  Żaden szanujący się lekarz, epidemiolog, czy statystyk, nie będący pod naciskiem fetyszu roli, stanowiska, strachu, czy mamona - nie potwierdza istnienia pandemii koronawirusa, którego oddziaływanie i tak, nie jest groźne dla 99,9 % ludzkiej populacji, ponieważ COVID, czy też, jak kto woli - koronawirus, jest częścią odkrytych w latach 60-tych XX wieku – grupy koronawirusów, wyosabniających się u osób w podeszłym wieku, które posiadają dodatkowe czynniki chorobowe.
  Żaden wirus nie zniknie z ludzkiego życia, ponieważ stara, dobra medycyna, niezbicie wykazała i udowodniła, iż w ciele każdego, zdrowego człowieka, żyje 38 bilionów nieaktywowanych wirusów, aktywowanych, za pomocą antygenów – innych organizmów, które są toksyczne dla naszego mikro wszechświata. Stąd ideologia podboju kulturowego i multikulturalizmu, wpływa na zwiększenie dochodów karteli farmaceutycznych oraz lobby medycznego, żerującego na społeczeństwach całego świata.
  Wydychane przez człowieka powietrze zawiera 4 % dwutlenku węgla, czyli po upływie 2 minut od założenia maseczki, CO2 przenika do krwiobiegu, a wraz z nią do całego organizmu. CO2, błyskawicznie zakwasza cały organizm.
  3-4 % wydychanego dwutlenku węgla, zwiększają się trudności w oddychaniu, występują efekty podobne do działania narkotyków, np. osłabienie słuchu, bóle głowy, wzrost ciśnienia tętniczego krwi i przyspieszenie akcji serca. 
  Całość: https://koronawirustofake.wordpress.com/2020/10/05/apel/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej • Plandemia - spisek covidowy, czyli dążenie do 4 ery przemysłowej 21.01.21
  Koronawirus: 
  Cz.2: https://youtu.be/leRTCGg-O98
  Cz.1: https://youtu.be/mEix75O21v0
  https://koronawirustofake.wordpress.com/2020/08/31/operacja-koronawirus-czyli-transhumanizm-i-test-pcr/
  https://koronawirustofake.wordpress.com/2020/07/23/zadamy-personalnej-odpowiedzialnosci-za-zamach-falszywej-flagi/


  Wielki Reset: Davos 21.01.21 
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/10/prawda-i-strach-czyli-pilny-apel-skierowany-do-swiadomych-jednostek/
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/09/transhumanizm-czyli-alchemiczny-reset-czlowieczenstwa/
  Transhumanizm
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/13/memetyzm-transhumanizm-i-utylitaryzm-depopulacji-czyli-slow-kilka-do-ministra-zdrowia/
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/08/symulacja-nowy-wymiar-transhumanizmu/
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/25/memetyczny-twor-spoleczny-czyli-budowa-sztucznej-inteligencji-na-bazie-internetu-rzeczy-ludzkiego-kapitalu/
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/18/carbon-credits-transhumanizm-technokracja-i-krypto-waluty/
  Cenzura narzędzia: 
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/20/struktura-dezinformacji-lead-stories-czyli-cenzura-za-pomoca-fake-newsow-narzucajacych-poprawnosc-polityczna/
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/02/lista-stron-zakazanych-mowa-nienawisci-czarna-szlachta-inkwizycja-zabor-mienia-oraz-palenie-ksiazek-i-ich-autorow-na-stosie-poprawnosci-politycznej-2/
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/07/24/twitter-polityczny-kreator-cenzury/
  #covid #spisek #dydymus #ligaswiata #transhumanizm #koronawirus #davos_21.01.21 #wielki_reset #4Era_przemysłowa #terror_rządu #czas_na_wojnę
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Plandemia - spisek covidowy
  Koronawirus: 
  https://koronawirustofake.wordpress.com/2020/08/31/operacja-koronawirus-czyli-transhumanizm-i-test-pcr/
  https://koronawirustofake.wordpress.com/2020/07/23/zadamy-personalnej-odpowiedzialnosci-za-zamach-falszywej-flagi/
  Wielki Reset: Davos 21.01.21 
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/10/prawda-i-strach-czyli-pilny-apel-skierowany-do-swiadomych-jednostek/
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/09/transhumanizm-czyli-alchemiczny-reset-czlowieczenstwa/


  Cenzura narzędzia: 
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/20/struktura-dezinformacji-lead-stories-czyli-cenzura-za-pomoca-fake-newsow-narzucajacych-poprawnosc-polityczna/
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/02/lista-stron-zakazanych-mowa-nienawisci-czarna-szlachta-inkwizycja-zabor-mienia-oraz-palenie-ksiazek-i-ich-autorow-na-stosie-poprawnosci-politycznej-2/
  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/07/24/twitter-polityczny-kreator-cenzury/
  #covid #spisek #dydymus #ligaswiata #296zmarłych #koronawirus #davos_21.01.21 #wielki_reset #4Era_przemysłowa #przekupstwo
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Fetyszyzm i faszyzm
  Tabu natury faszystowskiej wyobraźni - sprawiło, iż prawo zwierząt - prawo silniejszego, stało się modelem rozwojowym dla kolejnych pokoleń, wyuczonych zależności hierarchicznej na każdym etapie swego życia. 
  Fetysz faszyzmu - erotyzuje zakazaną naturę ludzkiego zezwierzęcenia oraz wzmacnia tym samym owy fetysz faszyzmu, utkwiony w każdym systemie wyznaniowym i ustrojowym.


  Pieśni i narzędzia wizualne - faszyzmu, odnoszą się do bestialstwa dzikiej natury, w której kręgu pozostaje zezwierzecony intelektualnie człowiek, pragnący igrzysk, sportu, seksu, awansu, gwałtu, wojny, zwycięstwa ... kosztem wyższych aspiracji moralnej ludzkiego gatunku.
  Krew, ziemia, metal, ciało, narządy rodne ... to fetysze, ważniejsze od życiowej mądrości, wiedzy, mózgu, duszy, czy serca ...
  https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2020/09/17/fetyszyzm-i-faszyzm/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Prawda i strach, czyli pilny apel skierowany do świadomych jednostek
  Idzie coś strasznego, co zostało ogłoszone (3 czerwca 2020 roku) w erze bliźniąt, co zmusi nas do przyjęcia rządu światowego i transhumanizmu oraz 4 ery przemysłowej w dobie ery wodnika 21.01.21.
  Wszystko to, zostanie wdrożone 21 stycznia 2021 roku, przez Światowe Forum Ekonomiczne i instytucje pokrewne, takie jak: Grupa Bilderberga, Klub Rzymski, Klub Okrągłego Stołu, WHO, czy ONZ ... stanowiące agendy Rządu Globalnego.
  Ostrzegałem i ostrzegam was, przed tym, co wydarzy się na przełomie października, listopada a grudnia, krew w tego typu rytuałach - musi zostać przelana, strach rozpleniony, aby reszta pozostałych przy życiu owiec z pokorą przyjęła nowe reguły ogólnoświatowej gry.


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/10/prawda-i-strach-czyli-pilny-apel-skierowany-do-swiadomych-jednostek/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Operacja koronawirus, czyli transhumanizm i test PCR
  Testy PCR i urazy neurologiczne
  Większość negatywnych objawów, zaliczanych jako objawy koronawirusa, czy też cov-IDa’19, pojawia się po przeprowadzeniu testów PCR ! 
  W dobie nie istniejącej pandemii, test na koronawirusa - nie jest wiarygodny i jego rolą jest - otwarty dostęp do mózgów (ciał) całej populacji.


  Już dziś, można bezapelacyjnie stwierdzić, że wirus nie zagraża praktycznie nikomu, oprócz w/w grupy starszych osób - posiadających dodatkowe czynniki chorobotwórcze, o czym doskonale wiedzą lekarze od połowy XX wieku, blokowani obecnie przez polityków, korporacje farmaceutyczne i szeroko ujętą poprawność polityczną.
  Stąd wniosek logiczny, iż to nie wirus, lecz testy na jego potencjalne wykrycie, mają za zadanie uszkodzić system nerwowy, dużej części populacji, pozostawiając trwałe problemy ...
  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/08/31/operacja-koronawirus-czyli-transhumanizm-i-test-pcr/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Ucywilizowane bezprawie 2 lockdownu
  Tak, jak przewidzieliśmy już na przełomie lutego i marca, kolejny jesienny lockdown spowodowany trendem pandemii - maseczkowej - zniszczy polską edukacje i gospodarkę na życzenie rządu światowego,przy zachowaniu korporacyjnych brendów, których korono-hipokryzja się nie ima.
  Jeśli mamy się bać i pracować za miskę ryżu, trzeba pomysłodawców tych ideologii - pozbawić nie tylko zakłamanych ust, ale i skrajnie chorych oraz pokręconych umysłów, tworzących absolutyzm władzy człowieka nad człowiekiem, co jest urojeniem dewiantów, łamiących reguły prawa naturalnego.
  Jeśli będziemy stawiać aktywny opór i wyjawiać newralgiczne informacje o spisku korona-teatru, polski opór zostanie zahamowany, poprzez połączenie kryzysu, z amerykańską ideą przekształcenia Białorusi w swoje kolejne kondominium.
  Ideologia rewolucji na Białorusi, wprowadzi władze człowieka nad człowiekiem oraz pozwoli wprowadzić w Polsce stan wyjątkowy...


  https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/08/28/ucywilizowane-bezprawie/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Prawo Naturalne i wirus prawa zwierząt, w aspekcie prawa morskiego i ideologi koronawirusa  Część społeczeństwa, ze strachu już nic nie słyszy, nic nie widzi i już nic nie mówi, ponieważ mówiąc, niewolnik szkodzi sobie oraz innemu niewolnikowi. Ideologia koronawirusa, urodziła pomiot niezdolnych do myślenia eunuchów, krytykujących tych, którzy mają odwagę zachować swą godność, równość i wolność, jako podstawę bytu człowieczego.


  https://globalclou.wordpress.com/2020/08/20/prawo-naturalne-i-wirus-prawa-zwierzat-w-aspekcie-prawa-morskiego-i-ideologi-koronawirusa/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Geopolimery, 12 ostrokątnych piramid i morze egipskich kłamstw  Cała ta operacja, nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby nie jedna osoba ... Polak, służący w armii napoleońskiej. 
  Doktor lingwistki, Eugeniusz Antoni Orlińska, został wytarty z kart historii, ponieważ brał udział w rabunku, odkryciu i zidentyfikował pismo, jako starosłowiańskie runy, co nie pasowało do wizji, wielkiej kultury Egipskiej. 
  Orliński, w tajemnicy przed francuskimi najemnikami, wykonał liczne odręczne notatki i szkice w swoim prywatnym notatniku, który do 1999 roku, znajdował się w kolekcji Ossolińskich. W tym samym roku, na zlecenie Papieża, notatnik został wykupiony przez kardynała Dziwisza.
  Kilka lat temu, przebadano nieznaną mumie przywiezioną do Paryża, przez wyprawę Napoleona, wiele osób, wyraża opinie, że jest to prawdziwa mumia faraona Cheopsa. Badania genetyczne ...


  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/08/14/geopolimery-12-ostrokatnych-piramid-i-morze-egipskich-klamstw/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Sieciowa Iniekcja 
  Po raz kolejny wracamy do tematu Pegasusa, ponieważ na jednym z moich urządzeń, zanotowałem jego cichą, ale niepokojącą aktywność ...
  Firmy, takie jak Hacking Team, NSO, Black Cube, nie są producentami żadnych programów (i/lub urządzeń), lecz reprezentują rząd światowy, kontrolujący produkcje, legalizację oraz sprzedaż narzędzi autokontroli, w które wyposaża się każdy z nas w dobrej wierze ...
  Nie można byłoby złamać zabezpieczeń telefonów, komputerów, telewizorów, btsów, satelitów, konsol, czy programów … gdyby nie dostęp sił specjalnych do procesu projektowania, produkcji i certyfikowania produktów, które w rękach nabywcy, stają się straszliwą bronią, dostarczająca wszelakie informacje na temat ich użytkowników, ich myśli, działań i pomysłów 
  https://globalclou.wordpress.com/2020/08/01/sieciowa-iniekcja/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej

 • Sieciowa Iniekcja 
  #pegasus #nso #internet_hackerzy_kontrola #dydymus #ligaswiata #i&phone_magazine #5G #koronawirus #vpn #jailbreak #google_facebook_apple #transhumanizm #internet_wszechrzeczy #port80 #http_https #id2020 #fałszywa_flaga #poprawność_polityczna #smartphone #jaskółka #atlas #imsi_catcher
  https://globalclou.wordpress.com/2020/08/01/sieciowa-iniekcja/
  https://facebook.com/liga.swiata.polska
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Obecnie staram się zebrać fundusze, na wymianę siedmioletniego Maca, na nieco nowszy model, tej samej marki. 


Dlaczego Mac ? 


Ponieważ wiele lat temu, zainwestowałem w oryginalny oprogramowanie firmy Adobe ( Photoshop, Ilustrator, After Effects ... ), dzięki któremu, mogę tworzyć grafiki, plakaty, czy filmy ... 


Obecnie każde działanie, zmienia minuty normalnej pracy w kilkugodzinny horror - oczekiwania ...


https://m.youtube.com/ligaswiata


https://instagram.com/ligaswiata


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Kalendarz Księżycowy 2020

Kalendarz Księżycowy 2020 do samodzielnego wydruku.

od 1 zł

Kupione 5 z 150

Zakończona
Pakiet 15 Multi - Ebooków

Pakiet 15 multi -ebooków, ze strony : https://trueshopl.wordpress.pl

od 499 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona

Wpłaty 22

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • AR
  Arkadiusz Rymanowski

  Bardzo dziękuję za przekazywaną wiedzę!!! Pozdrawiam serdecznie.

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

894 277 zrzutek

i zebrali

837 978 166 zł

A ty na co dziś zbierasz?