id: aper6g

Michał Sołtan | Produkcja płyty i teledysku

Michał Sołtan | Produkcja płyty i teledysku

Nasi użytkownicy założyli 1 038 211 zrzutek i zebrali 1 109 601 330 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

  • Jesteśmy coraz bliżej sukcesu! Dzięki Wam, serdecznie dziękuję :)

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień dobry,


Serdecznie zapraszam Cię do wsparcia realizacji moich projektów, w zamian bilety, płyta, warsztaty lub koncerty.


Datę zakończenia zrzutki ustawiłem w dzień moich urodzin, czyli 25 lipca 2020 roku. To będzie wspaniały prezent, również dlatego, że dzięki niemu będę mógł Was również obdarować!


Przez ostatnie lata starałem się sam organizować środki poprzez zagrane koncerty, czy działalność edukacyjną, by móc nagrywać nowy materiał audio i video.


Teraz zwracam się do Ciebie, zróbmy to wspólnie.


CELE:


  • nagrać i wydać nowe piosenki (kolejny singiel po Origami Blues, to Kitchen Sink) + teledysk taki jak ten, a nawet, kto wie, jeszcze lepszy! :D


Tutaj link do ostatniego wykonania Kitchen Sink na balkonie:


  • wytłoczyć ponownie płytę "MaloGranie" w formie CD w Soltan Art Group oraz za pośrednictwem serwisów streamingowych, całą płytę możecie Państwo odsłuchać o tutaj:

Na deser - zrobić profesjonalny live streaming z performace MaloGranie w mieszkaniu Magdaleną Maleną Jankowską, co miało miejsce parę razy w ciągu ostatnich 5 lat m.in. w Teatrze BOTO :Moją misją od urodzenia jest nieść ludziom frajdę dzięki muzyce!


Sam zarażony pasją do muzyki dzięki mojej Mamie, staram się przekazywać miłość do muzyki na zasadzie podaj dalej całe życie. To dzięki muzyce uwalniam się, za co... droga Muzyko, dziękuję :)


Ponad 20 lat grania na gitarze, 15 lat pracy zawodowej, ostatnie 5 lat również jako producent i wydawca utwierdza mnie w przekonaniu, że to co robiłem i robię ma wielki sens.


5 lat temu dzięki Miłości zacząłem również śpiewać i przyniosło to zdecydowanie zaskakujący bieg wydarzeń. M.in. ten występ w Must Be The Music 9 (2015 rok), utwierdził mnie, że warto się starać, próbować, ćwiczyć, stawać się coraz lepszym:
Krótkie podsumowanie mojej działalności:


Michał Sołtan – Wokalista, gitarzysta, performer i producent. Absolwent Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.


Zdobywca ,,4 x TAK” w 9 edycji programu telewizyjnego ,,Must Be The Music. Tylko Muzyka”, lider zespołu Imagination Quartet, z którym koncertował na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce.


Finalista koncertu „Debiuty” podczas 55 KFPP w Opolu. Wydał debiutancką płytę pt. „MaloGranie”, nad którą pracowali muzycy światowej klasy, m.in. Dante Luciani – puzonista Franka Sinatry.


W programie „Mam Talent” skomponował i wykonał z zespołem autorski utwór, do półfinałowego występu duetu tancerzy Tap Bros. Gościł i występował m.in. w programach takich jak: „Onet Rano”„Dzień Dobry TVN”, „Pytanie na Śniadanie”„Halo Polonia”, „Mamma Mia”.


Jest zaangażowany w projekty charytatywne przeciw FASD, fundację pomocy Goldenom Aurea.


Obecnie pracuje nad nowym materiałem, m.in. z Christopherem Li’nardem Jacksonem, wybitnym basistą z Nowego Jorku, oraz rozwija swoją autorską wytwórnię – Soltan Art Group.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 8

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Wydarzenie już się odbyło! Bilet On-line na MaloGranie 22.06.2020
22.06.2020 odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Limit biletów na żywo spowodował, że pokazaliśmy koncert również on-line na www.facebook.com/michalsoltano...
1 zł

Kupione 26

Zakończona
Inne
Płyta CD "MaloGranie" z indywidualną dedykacją
Pierwsza płyta Michała Sołtana "MaloGranie" z 2017 roku z dedykacją autora, która dzięki tej zrzutce będzie ponownie wytłoczona ponownie :)
60 zł

Kupione 26

Zakończona
Inne
1,5 h indywidualne warsztaty on-line
Przez półtorej godziny Michał zaprasza na swoje warsztaty muzyczne. Oparte o gitarę, głos, harmonię, pracę nad tekstem. Każdy poziom zaawansowania, od...
500 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Prywatny koncert On-line Michała Sołtana
1,5 godzinny koncert on-line na żywo z autorskimi piosenkami Michała Sołtana oraz znanymi utworami, które wykonał na balkonie podczas kwarantanny.
2000 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
PRYWATNY KONCERT
To doskonały prezent na wszelkie okazje np. urodziny :) Po ponad 50 dniach grania na balkonie, przyjmujemy zapisy na "Balkoncerty" ! Michał zagra konc...
4900 zł
Zakończona
Inne
200 płyt "MaloGranie"
Dzięki tej nagrodzie, wydawnictwo Soltan Art Group ponownie wytłoczy 1000 sztuk płyt MaloGranie. Płyta pierwszy raz ukazała się w 2017 roku, w nagrani...
6000 zł
Zakończona
Inne
Obraz autorstwa Magdaleny Maleny Jankowskiej z MaloGrania
Tylko na Zrzutka.pl taka możliwość!!! Obraz Magdaleny Maleny Jankowskiej, który powstanie na żywo podczas performance MaloGranie on-line z mieszkania ...
10000 zł
Zakończona
Inne
Koncert Michała Sołtan Soul Town Leaders
Koncert Michała Sołtana z 5 osobowym zespołem tylko na Zrzutka.pl w promocyjnej cenie, do wykorzystania w dogodnym terminie dla artystów i organizator...
16900 zł
Zakończona

Wpłaty 127

MZ
Marceli
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
WG
Wiesław Gowin
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ZD
Zofia de Lannurien
200 zł
TF
Tomasz Fronczak
101 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej