id: aper6g

Michał Sołtan | Produkcja płyty i teledysku

Michał Sołtan | Produkcja płyty i teledysku

11 108 zł 
z 25 000
44%
zakończona 25.07.2020r
127 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności5

 • Jesteśmy coraz bliżej sukcesu! Dzięki Wam, serdecznie dziękuję :)

  Czytaj więcej
 • Ale czad!

  To będzie iście pionierski performance dla Was!

  Zachęcamy do wsparcia inicjatywy :

  ????


  Bilety w formie cegiełek od 30 zł i więcej, wrzućcie na nową nagrodę na www.zrzutka.pl/michalsoltan, nazwa MaloGranie + Michał Sołtan & Soul Town Leaders 14 maja w ramach Underground Unplugged Music . ????


  Tak było s1e65ded3c63e7c7.jpeg

  Całość zostanie przeznaczona dla artystów i technikę ????


  Takie MaloGranie - po raz pierwszy zdecydowanie.


  Już pojutrze totalny prezent dla was, godzinny, a może i dłużej koncert na żywo w ramach Underground Unplugged Music w Klub Akwarium!


  Czyli:


  Magdalena Malena Jankowska ART- maluje nowy obraz

  Michał Sołtan - śpiewa, gra na gitarach

  Christopher Li'nard Jackson - gra na basie i śpiewa

  Rafał Dubicki - gra na trąbce

  Kamil Barański - gra na instrumentach klawiszowych

  Kacper Sędek - gra na perkusji


  Całość zarejestrują:


  ???? Tomasz Krupa Photographer na 8 kamer

  ???? Pablo Matolo i Motyl - Sound & Picture - Technika Estradowa - dźwięk


  Do zobaczenia!!!


  #malogranie #undergroundunpluggedmusic #soultownleaders

  Czytaj więcej
 • Dzisiaj ogłosimy nowe nagrody do wyboru, między innymi Balkoncert :D  Czytaj więcej
 • "We Are The World" w naszą miesięcznicę pierwszego wyjścia na balkon!✌️????????????


  https://www.facebook.com/MichalSoltanOfficial/videos/632345680938638/


  Chodził i chodzi nam po głowie taki pomysł, żeby zjednoczyć artystów z Polski i Świata i nagrać wspólnie ten song...


  Zawsze aktualny, napisany przez wybitnych Lionel'a Richie'go i Michael'a Jackson'a, wyprodukowany przez genialnego Quincy'ego Jones'a oraz Michael'a Omartian'a.


  Próbując zaśpiewać piosenkę solo, dodam, że absolutnie pierwszy raz, starałem się poczuć tak jakbyśmy byli wszyscy razem. Wykonawcy, odbiorcy, wszyscy razem.


  Może ziści się kiedyś to marzenie, by wykonać utwór w dużej obsadzie, podział na konkretne partie, wersy baaardzo wskazany 1f642.png:) A może również on-line?


  Utwór, który jest potężny i powstał w roku mojego urodzenia.


  Wiele się od tamtego czasu nie zmieniło. Doceniajmy siebie, doceniajmy przyrodę, doceniajmy Świat. Cieszmy się Nim.


  We are the World.


  Pozdrawiamy Was serdecznie,


  Michał, Magdalena i Bruno ????????????


  P. S. Zaśpiewałem dwie piosenki. Drugą z nich był mój "Pan Sowa", tyle że tym razem z zaaranżowanym podkładem. Tą piosenką 15 marca uczciliśmy poświęcenie Lekarzy, Pielęgniarek, całej Służby Zdrowia o 17.00. Od tego dnia, codziennie wychodzimy na balkon dać krótki występ. Wpuszczę to jutro rano.


  #wearetheworld #zostańwdomu #calapolskawychodzinabalkony #miesięcznica #dziękujemy  Czytaj więcej
 • Przed działalnością solową, w 2010 roku Michał wraz Maciejem Dziedzicem założyli Imagination Quartet. Prawie wszystkie kompozycje, które zostały zarejestrowane na dwóch płytach (" IQ " 2012 oraz "Mallada" 2015) są autorstwa lub współautorstwa Michała. Zespół koncertował w Polsce, w Danii, Niemczech oraz Chinach. Oto wspomnienie i fragment "Diversions":


  https://www.youtube.com/watch?v=BLUryp_f6iQ


  Pozdrawiamy serdecznie,


  Soltan Art Group

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień dobry,


Serdecznie zapraszam Cię do wsparcia realizacji moich projektów, w zamian bilety, płyta, warsztaty lub koncerty.


Datę zakończenia zrzutki ustawiłem w dzień moich urodzin, czyli 25 lipca 2020 roku. To będzie wspaniały prezent, również dlatego, że dzięki niemu będę mógł Was również obdarować!


Przez ostatnie lata starałem się sam organizować środki poprzez zagrane koncerty, czy działalność edukacyjną, by móc nagrywać nowy materiał audio i video.


Teraz zwracam się do Ciebie, zróbmy to wspólnie.


CELE:


 • nagrać i wydać nowe piosenki (kolejny singiel po Origami Blues, to Kitchen Sink) + teledysk taki jak ten, a nawet, kto wie, jeszcze lepszy! :D


Tutaj link do ostatniego wykonania Kitchen Sink na balkonie:


 • wytłoczyć ponownie płytę "MaloGranie" w formie CD w Soltan Art Group oraz za pośrednictwem serwisów streamingowych, całą płytę możecie Państwo odsłuchać o tutaj:

Na deser - zrobić profesjonalny live streaming z performace MaloGranie w mieszkaniu Magdaleną Maleną Jankowską, co miało miejsce parę razy w ciągu ostatnich 5 lat m.in. w Teatrze BOTO :Moją misją od urodzenia jest nieść ludziom frajdę dzięki muzyce!


Sam zarażony pasją do muzyki dzięki mojej Mamie, staram się przekazywać miłość do muzyki na zasadzie podaj dalej całe życie. To dzięki muzyce uwalniam się, za co... droga Muzyko, dziękuję :)


Ponad 20 lat grania na gitarze, 15 lat pracy zawodowej, ostatnie 5 lat również jako producent i wydawca utwierdza mnie w przekonaniu, że to co robiłem i robię ma wielki sens.


5 lat temu dzięki Miłości zacząłem również śpiewać i przyniosło to zdecydowanie zaskakujący bieg wydarzeń. M.in. ten występ w Must Be The Music 9 (2015 rok), utwierdził mnie, że warto się starać, próbować, ćwiczyć, stawać się coraz lepszym:
Krótkie podsumowanie mojej działalności:


Michał Sołtan – Wokalista, gitarzysta, performer i producent. Absolwent Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.


Zdobywca ,,4 x TAK” w 9 edycji programu telewizyjnego ,,Must Be The Music. Tylko Muzyka”, lider zespołu Imagination Quartet, z którym koncertował na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce.


Finalista koncertu „Debiuty” podczas 55 KFPP w Opolu. Wydał debiutancką płytę pt. „MaloGranie”, nad którą pracowali muzycy światowej klasy, m.in. Dante Luciani – puzonista Franka Sinatry.


W programie „Mam Talent” skomponował i wykonał z zespołem autorski utwór, do półfinałowego występu duetu tancerzy Tap Bros. Gościł i występował m.in. w programach takich jak: „Onet Rano”„Dzień Dobry TVN”, „Pytanie na Śniadanie”„Halo Polonia”, „Mamma Mia”.


Jest zaangażowany w projekty charytatywne przeciw FASD, fundację pomocy Goldenom Aurea.


Obecnie pracuje nad nowym materiałem, m.in. z Christopherem Li’nardem Jacksonem, wybitnym basistą z Nowego Jorku, oraz rozwija swoją autorską wytwórnię – Soltan Art Group.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 8

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Wydarzenie już się odbyło! Bilet On-line na MaloGranie 22.06.2020

22.06.2020 odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Limit biletów na żywo spowodował, że pokazaliśmy koncert również on-line na www.facebook.com/michalsoltanofficial. O...

od 1 zł

Kupione 26

Zakończona
Płyta CD "MaloGranie" z indywidualną dedykacją

Pierwsza płyta Michała Sołtana "MaloGranie" z 2017 roku z dedykacją autora, która dzięki tej zrzutce będzie ponownie wytłoczona ponownie :)

od 60 zł

Kupione 26

Zakończona
1,5 h indywidualne warsztaty on-line

Przez półtorej godziny Michał zaprasza na swoje warsztaty muzyczne. Oparte o gitarę, głos, harmonię, pracę nad tekstem. Każdy poziom zaawansowania, od podstawow...

od 500 zł

Kupione 4

Zakończona
Prywatny koncert On-line Michała Sołtana

1,5 godzinny koncert on-line na żywo z autorskimi piosenkami Michała Sołtana oraz znanymi utworami, które wykonał na balkonie podczas kwarantanny.

od 2000 zł

Kupione 1

Zakończona
PRYWATNY KONCERT

To doskonały prezent na wszelkie okazje np. urodziny :) Po ponad 50 dniach grania na balkonie, przyjmujemy zapisy na "Balkoncerty" ! Michał zagra koncert solo l...

od 4900 zł
Zakończona
200 płyt "MaloGranie"

Dzięki tej nagrodzie, wydawnictwo Soltan Art Group ponownie wytłoczy 1000 sztuk płyt MaloGranie. Płyta pierwszy raz ukazała się w 2017 roku, w nagraniach wzięło...

od 6000 zł
Zakończona
Obraz autorstwa Magdaleny Maleny Jankowskiej z MaloGrania

Tylko na Zrzutka.pl taka możliwość!!! Obraz Magdaleny Maleny Jankowskiej, który powstanie na żywo podczas performance MaloGranie on-line z mieszkania lub na żyw...

od 10000 zł
Zakończona
Koncert Michała Sołtan Soul Town Leaders

Koncert Michała Sołtana z 5 osobowym zespołem tylko na Zrzutka.pl w promocyjnej cenie, do wykorzystania w dogodnym terminie dla artystów i organizatora. Kontakt...

od 16900 zł
Zakończona

Wpłaty 127

preloader

Nasi użytkownicy założyli

895 137 zrzutek

i zebrali

840 055 471 zł

A ty na co dziś zbierasz?