id: apr3z7

Wsparcie rodziny Grzegorza Zinkiewicza / Financial support for Grzegorz Zinkiewicz family

Wsparcie rodziny Grzegorza Zinkiewicza / Financial support for Grzegorz Zinkiewicz family

Nasi użytkownicy założyli 1 178 291 zrzutek i zebrali 1 231 851 172 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Wczoraj modliliśmy się w 40 dzień po śmierci Grzegorza. W tradycji Kościoła prawosławnego to symboliczne zamknięcie pierwszego etapu żałoby po Zmarłym. W tym czasie wiele osób zaangażowało się i okazało wsparcie rodzinie Grzegorza - za co my, przyjaciele tej rodziny, bardzo serdecznie dziękujemy. 


  "W chwili przeżywania ogromnej tragedii, jaką była śmierć naszego Taty i Męża, dobry Bóg pokazał nam, jak wielu dobrych, ciepłych i kochanych ludzi mamy wokół - w realu... i w sieci. Jesteśmy wdzięczne za piękne słowa o naszym Tacie i Mężu. Ogromnie wzruszyła nas Wasza chęć pomocy. Dziękujemy wszystkim za obecność, dobre słowo i finansowe wsparcie. Prosimy, wspominajcie Go nadal w swoich modlitwach." - tak swoje podziękowania wyraziła żona Grzesia. 


  Uzbieraliśmy ponad 50 tysięcy złotych na wsparcie żony i córeczek Grzesia - to było możliwe dzięki Waszej ogromnej ofiarności. Zrzutka będzie trwała jeszcze kilka tygodni - jeśli macie chęć, by dorzucić coś do tej skarbonki - serdecznie zachęcamy. Każde wsparcie z pewnością się przyda. Za każde wsparcie dziękujemy!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Grzegorz Zinkiewicz, jeden z najwybitniejszych polskich ikonografów, zmarł 7 lipca (https://www.orthodox.pl/nie-zyje-grzegorz-zinkiewicz/). Grzegorz miał żonę i dwie córeczki. Jako przyjaciele tej rodziny uruchamiamy zrzutkę na pomoc żonie i dzieciom Grzesia. Mamy nadzieję, że choć w ten symboliczny sposób możemy ich wspomóc w żałobie po mężu i tacie, ale także pomóc w organizacji codziennego życia bez niego.


Pamiętajmy, że przed dziewczynkami całe życie - życie bez taty. Wspomóżmy tę rodzinę finansowo, aby mogła sobie pozwolić na wykształcenie, utrzymanie, inwestowanie w rozwój ale także na sprawne i normalne codziennie życie.


Cała kwota zebrana na zbiórce zostanie przekazana żonie Grzesia.

English below:

Grzegorz Zinkiewicz, one of the most talented Polish iconographers, died on the 7th of July 2022 (https://www.orthodox.pl/nie-zyje-grzegorz-zinkiewicz/). Grzegorz had a wife and two daughters. We, being friends of this family, want to collect money to support his wife and kids. We hope, that at least in this symbolic way we can support them in their mourning after their husband and father, but also to help in organisation of life without him.


Girls, his daughters, have whole life ahead of them - life without their dad. Please support this family financially, so that they can afford education, investment in self development but also smooth and smart everyday life.


Whole sum will be handed over to Grzegorz's wife.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 436

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków