Doposażenie Wolontariatu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Fundacji Akceptacja ID: apsc4z

Doposażenie Wolontariatu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Fundacji Akceptacja ID: apsc4z

285 zł z 2 500 zł

11%

285 zł

285 zł

z 2 500 zł

zakończona

zakończona

27.09.2018r

5

5

wspierających
11%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

nasz Wolontariat rozwija się. Poza uczeniem, jak ratować ludzkie życie, możemy też skutecznie to życie ratować. Żeby to robić skutecznie, potrzebujemy uzupełnić posiadany przez nas sprzęt ratowniczy o kilka ważnych i niezbędnych elementów i o to właśnie Was prosimy, byście nas w tym wsparli.

Posiadamy profesjonalny sprzęt ćwiczebny, dzięki czemu nasze warsztaty z udzielania pierwszej pomocy prowadzone są na bardzo wysokim, merytorycznym poziomie. Fantomy z systemem informacji zwrotnej, symulatory AED pozwalają bardzo skutecznie przekazywać tą ważną wiedzę. Od pewnego czasu rozwijamy także obszar społecznego wsparcia służb medycznych. Realizując ten cel, uczestniczymy w Kwalifikowanych Kursach Pierwszej Pomocy, pozyskujemy sprzęt ratowniczy, w tym defibrylator AED. Dzięki uzyskaniu przestrzeni, możemy stale podnosić nasze kwalifikacje, możemy dzielić się wiedzą, możemy wspierać zabezpieczenie medyczne Centrum Organizacji Pozarządowych i osób korzystających z działań tych NGO-sów.

Obecnie posiadamy już kompetencje i umiejętności, by w pełni zabezpieczyć poszkodowanego i przygotować go do transportu przez służby ratownicze. Możemy naszą wiedzą i umiejętnościami wspierać różne imprezy masowe, pikniki, wydarzenia plenerowe, odciążając w ten sposób Służby Ratownictwa Medycznego.

Kolejnym krokiem, jaki pragniemy wykonać, będzie zgłoszenie naszej inicjatywy do systemu powiadamiania służb ratowniczych. Jednak, byśmy mogli ten krok wykonać, ale przede wszystkim, byśmy mogli skutecznie wykorzystywać posiadaną wiedzę i podnosić stale nasze umiejętności, by w przypadku nagłego stanu zrobić wszystko, co jesteśmy w stanie, by uratować poszkodowanego, potrzebujemy wsparcia w pozyskaniu niezbędnego przy udzielaniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy sprzętu.

Dzięki Waszemu wsparciu chcemy kupić dla naszego Wolontariatu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy :

1) deskę ortopedyczną z systemem unieruchomienia głowy i pasami mocującymi

2) zestaw do tlenoterapii (butla z reduktorem dla tlenu medycznego)

3) ssak ręczny

4) kołnierz ortopedyczny dla dziecka

5) maski twarzowe dla tlenoterapii biernej i czynnej.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc.

Wpłacający5

AM
Aleksandra Marcinkowska
100 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AC
Andrzej Cybulski
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 023 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?