id: ar9cus

Na wymarzoną wycieczkę samolotową dla 80 letnich rodziców

Na wymarzoną wycieczkę samolotową dla 80 letnich rodziców

Nasi użytkownicy założyli 959 627 zrzutek i zebrali 967 733 964 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wyobraź sobie, że większość swojego życia spędziłeś na podziwianiu świata z daleka, nigdy nie oddalając się zbytnio od domu. Taka właśnie jest sytuacja moich rodziców , dwóch ukochanych ludzi, którzy przez większość życia marzyli o odległych krajach, o których tylko czytali w książkach lub oglądali w telewizji.

Teraz, dzięki Twojej pomocy, możemy spełnić ich marzenie. Rodzice wyrażają chęć odbycia pierwszego lotu zagranicznego - okazję do przeżycia ekscytacji podróży i zobaczenia na własne oczy piękna nowych kultur.

Jak wszyscy wiemy, koszt podróży może szybko rosnąć albo stać się nierealny , szczególnie dla osób na stałym dochodzie. Dlatego uruchomiliśmy tę zrzutkę, aby pomóc w pokryciu kosztów ich wyczekiwanego wyjazdu. Twoja darowizna może mieć znaczący wpływ, pozwalając im w końcu na rozwinięcie skrzydeł i podjęcie lotu.

Wyobraź sobie radość na ich twarzach, kiedy wsiądą na pokład samolotu po raz pierwszy, pełni podekscytowania i oczekiwania na przygodę, jaka ich czeka. Twoja hojność pomoże stworzyć wspomnienie, które będą pielęgnować przez całe życie i które z dumą będą dzielić się z dziećmi i wnukami .

Pomóżmy wspólnie jako społeczność i pokażmy moim rodzicom, że nigdy nie jest za późno, aby spełnić marzenia. Twoje wsparcie sprawi im ogromną radość i pomoże zrealizować ich marzenie o międzynarodowej podróży.
Lokalizacja

Kalisz, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!