id: arjg43

Pomoc pogorzelcowi - pomóż zapewnić godne życie!

Pomoc pogorzelcowi - pomóż zapewnić godne życie!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
62 660 zł
z 50 000
125%
zakończona
30.12.2021r
660
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 034 555 zrzutek i zebrali 1 100 695 318 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Potrzebujemy Waszej pomocy by wyremontować dom który spłonął w pożarze. Pan Kazimierz i jego ukochane zwierzęta stracili dach nad głową. Pozwólmy im w spokoju i bezpieczeństwie dożyć późnej starości. Liczy się każda wpłacona złotówka. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.Dnia 10 marca w godzinach porannych wybuchł pożar na wrocławskich Żernikach. Pan Kazimierz w wyniku pożaru stracił cały swój dorobek, jednak udało mu się uratować kogoś najważniejszego – swoje ukochane zwierzaki: dwa psy i kota. W pożarze Pan Kazimierz doznał poważnych poparzeń (1 i 3 stopnia). W szpitalu przebywał miesiąc, gdzie zrobiono mu przeszczep skóry. W tym czasie psy i kot Pana Kazimierza trafiły do schroniska. Po wyjściu ze szpitala Pan Kazimierz walczył o odzyskanie zwierząt. Nie była to prosta droga, ale na szczęście zwierzęta wróciły pod jego opiekę.

x59cb6907e3d1d92.jpeg

Niestety jednak, budynek w którym przebywa obecnie Pan Kazimierz, grozi zawaleniem. Pomimo próśb, składania pism i wniosków, Panu Kazimierzowi odmówiono jakiejkolwiek pomocy. Na pytania gdzie się ma podziać usłyszał odpowiedź, że może korzystać z noclegowni lub schroniska (bez prawa wyjścia), lecz wtedy musiałby znów oddać zwierzęta. Jak mówi Pan Kazimierz „one by drugi raz tego nie przeżyły”.


qaf077bde2c3b5ff.jpeg


Nie pozwólmy znów rozdzielić Pana Kazimierza i jego czworonożnych przyjaciół! Czasu jest niewiele - wielkimi krokami zbliża się bezwzględna zima. Zbierzmy razem środki na remont spalonego domu zanim nadejdą mrozy! 

W przypadku zebrania kwoty wyższej niż ustalona, środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia domu niezbędny do godnego życia pana Kazimierza i jego zwierzaków.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 660

JC
Justyna Czekierda
4 000 zł
MH
Marek Harasny
1 000 zł
PW
Piotr Wozny
1 000 zł
AK
Andrzej Kilijanek
1 000 zł
KD
Krzysztof Durkalec
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • Z
  Zosia

  Powodzenia Panie Kazimierzu. Trzymamy kciuki za Pana, Misia i Perełkę. Podziwiam Pana że nie utracił Pan pogody ducha. Tak trzymać! Dacie radę!

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymaj się panie Kaziu :)

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki za zbiórkę !!! Dobrzy ludzie pomogą ! - a ci, którzy urzędowo odmówili pomocy powinni się wstydzić, bo nie wiadomo czy sami kiedyś nie będą odbijać się od drzwi, gdy ich spotka nieszczęście

  100 zł
 • Paweł Telus

  Czy w kwestii wyposażenia jest coś, co mogłoby pomóc Panu Kazimierzowi lub dla zwierząt? Z materiałów budowlanych coś może być pomocne ?