id: as6mth

Wspieramy TG Sokół Sokołów Małopolski

Wspieramy TG Sokół Sokołów Małopolski

Nasi użytkownicy założyli 979 068 zrzutek i zebrali 999 283 790 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dzień dobry!


  Jesteśmy grupką piłkarskich zapaleńców, która skupiła się wokół naszego lokalnego klubu - Sokoła. A ponieważ TGS to w sumie istotna część naszej codzienności, postanowiliśmy uruchomić właśnie tę zrzutkę.


  Pora kilka słów o naszych celach. Większość z Was na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że działalność klubu sportowego to pewne koszty, które w znacznym procencie "pożerają" wszelkiego rodzaju opłaty: m.in. związkowe, za transport, media. Zrzutka powstała natomiast po to, by za Waszą pomocą zainwestować w coś ekstra, na co normalnie raczej nie moglibyśmy sobie pozwolić. Po pierwsze, murawa - wizytówka każdego klubu i pierwsza rzecz, którą zauważają przyjezdni piłkarze czy kibice. Wpływająca na poziom widowiska i sprawiająca, że po prostu chce się pokopać piłkę.

  Pozostałe cele dotyczą rozwoju naszych mediów i działalności sportowej.


  Z mniejszych aktualności wokół Sokoła:

  • Już za niecały miesiąc startują ligowe rozgrywki, a my w międzyczasie trenujemy i rozgrywamy mecze sparingowe (za nami są już trzy, w których dwa razy wygrywamy, a jeden pada łupem naszych przeciwników)
  • Powoli urządzamy naszą szatnię, która w ostatnich miesiącach przeszła remont. Gdy dopniemy wszystko na ostatni guzik, pochwalimy się Wam efektami.


  Dziękujemy za uwagę i zachęcamy do wsparcia TGS!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witaj!

Na wstępie kilka słów od nas i o nas. Jesteśmy niewielkim, amatorskim klubem piłkarskim z Podkarpacia, gramy w rzeszowskiej Klasy Okręgowej (szósty poziom). I cieszymy się, że do nas zajrzałeś. 

A dla tych, którzy mają nieco więcej czasu - przedstawiamy się nieco szerzej w dalszej części.

#WspieramySokol


Na bieżąco możesz nas śledzić w sieci:

Strona internetowa (tgsokol.com, w 2023 roku wybije jej 10 lat działalności w sieci)

Facebook

Instagram


Ale.. Do rzeczy! Po półrocznej jesiennej rozłące i "błąkaniu" się po obcych boiskach w końcu wracamy do swojego gniazda. Dla kibiców będzie to atrakcja, jednak dla murawy i boiska - wyzwanie. Chcemy się do tej sytuacji solidnie przygotować. Piękna murawa jako wizytówka? To nasz główny cel. I liczymy też na to, że będzie to także nasz sportowy atut. Startujemy z piątego miejsca po rundzie jesiennej, więc czemu by się nie pokusić o awans wyżej. Dopóki piłka w grze!


⚽️ Remont płyty boiska

To jest nasz podstawowy cel. Jaki to koszt? W przybliżeniu około 5000 złotych


⚽️ Pozostałe cele

Jeśli uda nam się osiągnąć ten podstawowy próg, który sobie założyliśmy - mamy kolejne tematy, które spróbujemy zrealizować. Proponujemy ułożenie progów w takiej kolejności:


🤍💙 Próg 5000 złotych

Remont płyty boiska stadionu (podstawowy cel zbiórki)


🤍💙 Próg 5500 złotych

Wsparcie naszej działalności w sieci

pokrycie kosztów hostingu, domeny

rozszerzenie wtyczki SportsPress na tgsokol.com

powstanie grupy fb dla aktywnych kibiców Sokoła, gdzie będzie dyskutowane dalsze rozdysponowanie funduszów ze zbiórki


🤍💙 Próg 7500 złotych

Zakup kamery + statywu do filmowania spotkań (offline)


🤍💙 Próg 11 000 złotych

Sprzęt do montowania materiałów wideo i rozwój kanału na YouTube (ze skrótami meczów, okolicznościowymi wywiadami)


🤍💙 Próg 14 000 złotych

TGS na żywo

Streamowanie meczów Sokoła w sieci? Czemu nie!


🤍💙 Próg 18 000 złotych

Pierwszy transfer z mecenatu. Fundusze wędrują na działalność sportową i dalszy rozwój klubu.


🤍💙 A jak możemy się odwdzięczyć?

Wspierającym (z wpłatą przekraczającą kwotę 1000 zł) proponujemy miejsce na logotyp w materiałach, które umieszczamy w sieci (m.in. w zapowiedziach meczowych). Istnieje możliwość zaprezentowania działalności wspierającego w osobnym wpisie/poście. Zachęcamy do wspierania Sokoła!


⚽️ Kilka słów o Sokole

Sokołów to niewielkie 4-tysięczne, klimatyczne, galicyjskie miasteczko położone delikatnie na północ od Rzeszowa. I to właśnie tutaj, w 1894 roku założono gniazdo Towarzystwa Gimnastycznego Sokół, do którego tradycji obecnie się odwołujemy. Piłka nożna pojawia się w Sokołowie i w Sokole w 1912. Po wojnie działalność pod szyldem Towarzystwa zostaje zakazana, a klub przyjmuje inne, bardziej politycznie poprawne nazwy. Największe sukcesy klub świętuje w latach 50-tych i 70-tych, gdy najpierw jako Związkowiec zachodzi wysoko w Wojewódzkim Pucharze Polski, a później, w 1972 roku, jako Sokołowianka świętuje historyczny awans do 3. ligi. Ostatnie większe triumfy Sokołów gościł od połowy lat 90-tych, gdy piłkarze Sokołowianki, a później Sokoła rywalizowali na poziomie województwa w 4. lidze, w której ostatnio występowali w 2001 roku.


⚽️ Sokół obecnie

Sokół nigdy nie należał do krezusów z dużym budżetem, ale mimo to przez szereg lat udało się zbudować solidne podstawy. W ostatnich latach dwukrotnie ocieramy się o powrót do 4. ligi. Najpierw, w sezonie 2018/2019 o awans ocieramy się przegrywając różnicą bramek, a w rok później szansę odbiera nam pandemia. Mówi się, że do trzech razy sztuka. Tego się trzymamy, choć ważnym fundamentem jest nasza Akademia, która od 2015 szkoli najmłodszych piłkarzy.


Dziękujemy za uwagę i zachęcamy od obserwowania nas w sieci! Do zobaczenia!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nieaktywne
Inne
Partner TGS
Dziękujemy! Zostajesz w roku 2022 partnerem naszego klubu.- Zamieszczamy Twój logotyp jako partnera na podstronie http://tgsokol.com/sponsorzy/
500 zł
Zakończona
Inne
Sponsor TGS
Właśnie dołączyłeś do grona naszych sponsorów na rok 2022!- Umieszczamy Twój logotyp w grafikach/zapowiedziach w naszych mediach (www, fb, ig) oraz na...
1000 zł
Zakończona
Inne
Mecenas TGS
Właśnie dołączyłeś do grona naszych mecenasów w roku 2022!- Umieszczamy Twój logotyp w grafikach/zapowiedziach w naszych mediach (www, fb, ig) oraz ja...
2000 zł
Zakończona

Wpłaty 9

 
Dane ukryte
290 zł
KN
Kibic New Jersey
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
RA
Rafał
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!