id: asbjb9

Zakup pieca do wyrobu szklanej i srebrnej biżuterii

Zakup pieca do wyrobu szklanej i srebrnej biżuterii

Nasi użytkownicy założyli 1 168 831 zrzutek i zebrali 1 217 255 105 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Basia, jestem twórcą i rękodzielnikiem :-)


Od najmłodszych lat pasjonuje mnie sztuka. Z zawodu jestem grafikiem i architektem wnętrz, jednak świat cyfrowy to dla mnie za mało aby w pełni móc realizować się artystycznie.


Od 4 lat tworzę rękodzieło i prowadzę warsztaty artystyczne, gdzie dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Pracuję i tworzę w kilku znanych technikach, m.in. epoxy resin (żywica epoksydowa), alkohol ink (tusze alkoholowe), czy dot painting (malowanie kropkowe) i inne.

Podczas warsztatów realizuję się zawodowo i kreatywnie - obie moje pasje i zawody zostały połączone, a prace tworzone przez moich Kursantów są zjawiskowe :-)

WdpGwu266b2Ds8ah.pngPrzyszedł jednak czas na coś nowego. Moim marzeniem od lat była i jest praca ze szkłem i srebrem. Rok temu na mojej drodze pojawiła się możliwość kształcenia i praktyki w tym kierunku - co przyjęłam z ogromną radością i zaangażowaniem. Dziś tworzę już biżuterię ze szkła fusingowego w połączeniu ze srebrem i mam ochotę na więcej... ;-)

I tu pojawia się ogromna potrzeba większego pieca do wypału. Dlatego też zwracam się z prośbę do wszech Darczyńców o wsparcie :-)

W zamian za wsparcie oferuję voucher na uczestnictwo w moich warsztatach, w dowolnej technice lub stworzoną przeze mnie autorską biżuterię.

UWAGA! Cała wpłacona przez Ciebie kwota będzie do wykorzystania!


Moją twórczość możesz obserwować na stronie www.razowska.com lub na social mediach Facebook lub Instagram.


Będzie mi ogromnie miło jeśli pomożesz mi w rozwoju i mnie wesprzesz, a ja ze swojej strony gwarantuję zwrot Twojej całej wpłaty w formie dowolnego mojego rękodzieła lub vouchera na moje warsztaty kreatywne.


Z góry dziękuję za wsparcie.

Basia :-)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
100 zł

Komentarze 2

 
2500 znaków