id: audjyd

Pomóż byśmy mogli pomagać....

Pomóż byśmy mogli pomagać....

Nasi użytkownicy założyli 1 035 527 zrzutek i zebrali 1 103 060 076 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani jak wiecie od jakiegoś czasu w Naszym Gnieźnieńskim Schronisku zaszły spore zmiany. Jako, że przyświeca nam wspólny cel, to od tego też czasu nasza organizacja ściśle współpracuje z gnieźnieńskim schroniskiem. Znamy poczynania dziewczyn, znamy też ich potrzeby. Staramy się robić co w naszej mocy żeby wspierać to miejsce. Wspólnie też staramy się ratować każde życie, nikogo w potrzebie nie pozostawiać bez pomocy, jednak zarówno środki i możliwości ale przede wszystkim metraż mają swoje granice.

Na ten moment na wyposażeniu Schroniska są 44 boksy. Stan psów to 77 szt 😭. Wszelkie możliwe pomieszczenia łącznie z pomieszczeniem socjalnym dziewczyn, zostały prowizorycznie przebudowane i zagospodarowane na ,,lokale,, dla czworonogów. Jednak zaczyna brakować miejsca by ratować kolejne istnienia. Dlatego też postanowiliśmy zadziałać.

Zaczerpnęliśmy wiedzy na temat tego jakie środki potrzebne są do zagospodarowania wolnej przestrzeni aby postawić kolejne kojce. Część wybiegów ma pociągnięta wylewkę poza stojącymi już boksami, więc pomyśleliśmy o zakupie profesjonalnych, metalowych kojcy, które będzie można ulokować na tym terenie.

Skontaktowaliśmy się z wykonawcą, otrzymaliśmy projekt oraz wycenę. Po wymierzeniu wolnej przestrzeni w projekcie udało się wpasować 4 szt boksów wolnostojących. Cena jaką udało się wynegocjować to 7 tys złotych.

Postanowiliśmy spróbować bo wiemy, że nie jest Wam obojętny los tych porzuconych, niechcianych, zapomnianych. Dlatego też powstała ta zbiórka. Wierzymy, że wspólnie uda się zrealizować ten cel. Uda się bo mamy Was.. a Wy ,,swoich ludzi,, na których w sprawach walki o lepszy byt zwierząt zawsze można liczyć.

Pokażmy że warto grać do jednej bramki ❤️❤️❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 88

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
240 zł
PE
pejtidron
ukryta
SY
Sylwia
100 zł
TR
Kinga
ukryta
MK
Marzena
50 zł
HD
Helen Doron Gniezno
100 zł
DD
Danka
50 zł
TD
Palmy
50 zł
MJ
Marcin Jankowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!