id: aupdx4

Samochód dla Hospicjum domowego w Jaworznie

Samochód dla Hospicjum domowego w Jaworznie

Nasi użytkownicy założyli 1 166 205 zrzutek i zebrali 1 212 562 608 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hospicjum w Jaworznie istnieje od 1997 roku i rozpoczęło swoją działalność właśnie od hospicjum domowego, gdzie nasi lekarze oraz pielęgniarki jeździli do onkologicznie chorych pacjentów. Również dzięki Waszej pomocy dzisiaj istniejemy jako hospicjum stacjonarne (od 2009 roku), w którym możemy pomagać chorym w ich godnym odejściu.

Nasze Stowarzyszenie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta, po raz kolejny zwraca się z uprzejmą prośbą do ludzi dobrej woli. To właśnie dzięki Wam nasi drodzy darczyńcy i Waszej nieocenionej pomocy w 2000 roku, po raz pierwszy zakupiliśmy auto Fiat Uno, aby usprawnić naszą pracę i pomagać podopiecznym hospicjum domowego.

Uzbieraną kwotę ze zbiórki w 2022 roku - w całości - przeznaczyliśmy na zakup 3 koncentratorów tlenu, które pomagają naszym pacjentom w przypadkach ciężkiej niewydolności oddechowej.

Teraz stoimy przed wyzwaniem uzbierania pieniędzy na zakup nowego samochodu dla naszego hospicjum domowego, ponieważ  nasz obecny pojazd „odmówił posłuszeństwa” a służył on personelowi medycznemu na dojazd do domów chorych przez ostatnie 11 lat. Jest to niezwykle ważne, byśmy mogli szybko i skutecznie pomagać naszym pacjentom w różnych rejonach naszego miasta.

Już dzisiaj bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobre serce, wsparcie i zrozumienie !!!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 133

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków