Opis zrzutki

Nie możemy pozostać obojętni!

Giną endemiczne gatunki zwierząt Australii! Pożary trawiące większa część całego kontynentu zabijają koale i kangury, ale też tysiące endemicznych (niewystępujących nigdzie indziej na świecie) gatunków zwierząt.

Już prawdopodobnie pożary przyczyniły się do wyginięcia grubogoników Sminthiopsis aitkeni na Wyspie Kangura – malutkich torbaczy magazynujących tłuszcz w ogonie, czy żałobnicy brunatnej Calyptorhynchus lathami halmaturinus – pięknego ptaka z rodziny kakaduowatych.

Ocalałe zwierzęta potrzebują opieki weterynaryjnej i pożywienia. Busz: jego roślinność i zamieszkujące go owady nie odnowi się szybko!

Na pomoc zwierzętom ruszyli pracownicy Zoos Victoria. To oni lekarze weterynarii, opiekunowie dzikich zwierząt najlepiej wiedzą jak zająć się poparzonymi zwierzętami. Chcemy im pomóc przekazując środki na fundusz Bushfire Emergency Wildlife Fund!

Liczymy na Wasze wsparcie!Aktualności4

  • Nie tylko my bardzo dziękujemy za Waszą pomoc! Dostaliśmy piękne podziękowania z Australii. Zobaczcie film jak bardzo potrzebna jest nasza pomoc!!! https://www.youtube.com/watch?v=8vDi7ipqwIc&fbclid=IwAR3I6ja5O6-kbyv3snuYsCc0w8DfuU8HZf4-0ARHuX4HtKHxKy0PqA0RLsc

  • Jesteśmy niezmiernie szczęśliwie, że nasza akcja ratowania zwierząt w Australii spotkała się z tak wielkim odzewem.
    Dzisiaj swoim ciepłym słowem wsparła nas Pani Olga Tokarczuk!!!
    Czujemy się tym wsparciem bardzo zmotywowani i walczymy o 150 tysięcy złotych…
    Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę i udostępnienie!

  • To NIESAMOWITE, jeden dzień i kolejny nasz cel osiągnięty! Mamy już 50 ty. zł!!! Wsparło naszą zbiórkę już ponad 1000 osób. Zbieramy dalej? Oczywiście! Podwajamy kwotę! Pomożecie? Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę i udostępnienie!

  • Zobacz więcej

Wpłacający2649

AS
Ada Słowik
2 000,25 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
DS
Dariusz Słomka
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
700 zł
Ł
Łukasz
500 zł
RW
Roman Woźniak
500 zł
V
Vanessa
500 zł
BK
Beata Kotaś
500 zł
MD
Mariola Drożyńska
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze66

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

422 214 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?