id: auuzft

Akcja List do Mikołaja 2023 - 6 edycja

Akcja List do Mikołaja 2023 - 6 edycja

Nasi użytkownicy założyli 1 036 185 zrzutek i zebrali 1 104 663 557 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy DOBROdzieje!

Wraz z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia chcemy razem rozpocząć magiczny czas, pełen ciepła i radości dla tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Nasza Fundacja z ogromną radością ogłasza 6. edycję Akcji List do Mikołaja!


W ubiegłym roku 2022, dzięki Wam, wspaniałym Darczyńcom, udało się spełnić marzenia 1880 dzieci. To nie tylko prezenty pod choinką, to promyk radości, który mieni się w oczach każdego dziecka. Dlatego z serca zachęcamy do ponownego włączenia się w tę wspaniałą inicjatywę.


Każda złotówka, którą przekażecie, to krok w stronę uśmiechu dziecka, które w Wigilię zasługuje na szczęście i magię. Kwota prezentu to 100 zł, ale to Wy decydujecie, ile małych serc chcecie rozświetlić. Przekazując dar serca, możecie być pewni, że stworzymy niezapomniane chwile dla tych, którzy najbardziej ich potrzebują.


Wśród potrzebujących są dzieci marzące o zabawkach rozwijających ich małe umysły, starsze maluchy zapatrzone w Psi Patrol, nastolatki pragnące bezprzewodowych słuchawek lub fascynujących książek. Są też marzenia o zajęciach rozwijających pasje: malowania, jazdy konnej, lepienia naczyń z gliny i inne. Każde marzenie jest dla nas ważne, tak jak każda Wasza wpłata.


Aktualnie mamy ponad 1742 listów, dzieci czekających na prezent. Razem możemy zrobić więcej! Dołączcie do nas, niech nasza wspólna energia niesie radość tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Przekazujcie dar serca na naszą zrzutkę, a my połączymy Waszą hojność z dziecięcymi marzeniami, tworząc magiczną Wigilię, pełną uśmiechu i nadziei.


Podejmijmy to świąteczne wyzwanie razem! Dołączcie do nas i poczujcie tę niezwykłą energię niesienia radości dla dzieci, które dzięki Wam uwierzą, że Dobrzy Dorośli istnieją, tak jak Święty Mikołaj.


Niech te Święta będą dla Was czasem obfitującym w miłość, dobroć i dzielenie się z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy.


Z serdecznymi życzeniami,

Agnieszka Nowicka, Prezes Fundacji DOBROdzieje się


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 69

IS
Inga Szczepanik
75 zł
AP
Aleksandra
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KK
Katarzyna Krogulec
100 zł
MP
Martin
500 zł
MK
Marzena Kołodziejczyk
100 zł
TP
Tobiasz Pilarski
100 zł
KA
Kasia
100 zł
AS
Ola S
400 zł
KR
Karolina Radek
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków