993 zł z 20 000 zł

4%

993 zł

z 20 000 zł

zakończona

30.05.2018r

20

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Razem uratujmy arytmie!

Bardzo nam miło że tu wpadłeś!

Uczyniliśmy Arytmie wyjątkowym miejscem na klubowej mapie Szczecina. Dajemy szanse lokalnym DJ-om i wyszukujemy prawdziwe perełki. Ogrom gatunków, unikatowy styl czy żywiołowa właścicielka jest po to abyście czuli się u nas dobrze.

Jednak czasem życie nie płynie tak jakbyśmy tego chcieli. Mimo serca, pasji i wielkiej pracy zderzyliśmy się ze ścianą. Okazało się że koszty prowadzenia są o wiele za duże, imprezy nie są w stanie ich pokryć, a co dopiero dać zarobić. Mimo wielu oszczędności, dziesiątek godzin starań o lepsze warunki zostaliśmy postawieni w krytycznej sytuacji. Bez owijania w bawełnę.

Arytmia bez was przestanie istnieć.

Brakuje nam nawet na najbardziej podstawowe rzeczy, Właścicielka Dorota od samego początku funkcjonowania klubu dokładała do niego z własnej kieszeni, jednak i to w końcu się skończyło. Prawda jest brutalna. Długi rosną i jesteśmy zmuszeni w taki sposób szukać pomocy.

Każda, nawet najdrobniejsza kwota popchnie nas do realizowania naszej wizji. Jeżeli więc tak jak my kochasz muzykę to spraw żebyśmy mogli dzielić się nią z wami jeszcze przez długi czas.

Jeżeli wpadasz do nas na piwo, lub jeżeli nie jest ci w ogóle potrzebne do dobrej zabawy, to stań się częścią tego klubu i dorzuć się na balety ;)

Nie poddawajmy się tak łatwo

Razem uratujmy to miejsce

Dla nas samych

Wpłacający20

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

435 895 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?