Opis zrzutki

Pomóżcie nam godnie świętować urodziny córki!

Zdjęcia ścian i sufitów w sypialni oraz w salonie

Ściana nad oknem w sypialni

Podłoga w salonie

Kochani! Zwracam się do was o pomoc!

Mieszkamy z córką w wynajmowanym mieszkaniu, jednak trzeba włożyć w nie troszkę pracy aby można było normalnie zyc. Że względu na kilka błędów popełnionych wcześniej przed pojawieniem się córki nie jesteśmy w stanie wynająć lepszego mieszkania. Ile daliśmy radę tyle zrobiliśmy jednak jak widać na zdjęciach potrzebne jest jeszcze trochę pracy. Między innymi wygladziowanie sufitów ponieważ zaczynają pękać w dwóch pomieszczeniach wygladziowanie ścian również w dwóch pomieszczeniach (zdjęcia) oraz wyczyszczenie łazienki. W łazience nie ma wentylacji i wilgoć osiada się na rurach które są na wierzchu. Tyle co mogłam to wyczyściłam, niestety zostało jeszcze sporo i należy to wyczyścić już odpowiednim sprzętem i środkami.

Jeśli chodzi o podłogi to dostaliśmy panele do obu pomieszczeń za darmo, panele są w całkiem niezłym stanie jednak brakuje nam na podkłady i listwy.

Niestety pieniazkow już brakuje a czas leci. Roczek w listopadzie dlatego proszę o pomoc abyśmy mogli zrobić córeczce małe przyjęcie w godnych warunkach.

Dziękuję wszystkim z całego serca za każdą złotówkę!

Rury w łazience

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

PK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 362 zrzutki

i zebrali

440 721 351 zł

A ty na co dziś zbierasz?