id: avp9hd

4 Maraton 24h Pod Dachem dla SOSW im. św. Mikołaja w Kole

4 Maraton 24h Pod Dachem dla SOSW im. św. Mikołaja w Kole

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 347 zrzutek i zebrali 1 161 290 132 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już po raz czwarty, zgodnie z tradycją zapraszamy Was, wraz z Fundacją Wood-Mizer, MOSiR w Kole oraz Starostwem Powiatowym w Kole, do wpomożenia naszej corocznej akcji. W tym roku w ramach Maratonu 24h pod dachem, będziemy kręcili kilometry na bieżniach i rowerach stacjonarnych na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Mikołaja w Kole - chcemy wspólnie z Wami zebrać pieniądze na zakup sprzętu sportowego wspierającego aktywność fizyczną, pasję i rehabilitację uczniów Ośrodka. I w tym roku mamy nadzieję, że szybko uda się nam zapełnić Wami nasze bieżnie i rowerki. Jeśli nie możesz wesprzeć nas bezpośrednio biorąc udział w naszym wydarzeniu, zachęcamy Cię do wsparcia naszej zrzutki online! Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę - razem możemy więcej!


Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole kształci uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, starając się przygotować ich do pełnienia różnych ról społecznych oraz autonomicznego rozwoju i aktywnego życia. Placówka istnieje od 1973 roku i ma w ofercie, oprócz zajęć przedszkolnych, szkolnych i zawodowych, wiele programów terapii i rehabilitacji specjalistycznych. Nowy sprzęt sportowo-rekreacyjny z pewnością pomoże uczniom przezwyciężać własne ograniczenia, uruchomi kreatywność i doda wiary we własne możliwości.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

EK
Ewa
100 zł
KK
Katarzyna Krupińska
200 zł
AW
Michałek Wiśniewski z rodzicami
100 zł
MM
UKS "Warta Koło"
50 zł
M-
Bąku
40 zł
 
Daniel Antosik
20 zł
JD
Joanna Durka
50 zł
DR
Dorota Rosiak
50 zł
AM
Antonina Kowalska z rodzicami
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • AB
    Aneta Brdyś

    Dziękuję za inicjatywę i wsparcie. Fantastyczny pomysł, do zobaczenia na hali 18 listopada.

    50 zł