id: awetkd

Oprawa koncertu Phil X and The Drills w Warszawie

Oprawa koncertu Phil X and The Drills w Warszawie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
0 zł 
z 400 zł
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

OPRAWA KONCERTU PHILA X W WARSZAWIE

Podobnie jak przy okazji koncertów Bon Jovi w Polsce, tak i teraz – gdy do Warszawy przyjedzie gitarzysta naszej ulubionej grupy, PHIL X, wraz ze swoimi kolegami z THE DRILLS – jako polscy fani zrzeszeni w fanklubie Always (www.bonjovi.pl), zamierzamy podjąć działania mające sprawić, by to był niezapomniany wieczór, a jeden z naszych ulubieńców naprawdę ciepło wspominał wizytę w naszym kraju!


NA CO PROWADZIMY ZBIÓRKĘ?

Zbieramy fundusze na przeprowadzenie dwóch akcji fanowskich, które powinny umilić wieczór 23 marca zarówno Philowi, jak i tym z nas, którzy pojawią się w klubie Stodoła, by go posłuchać.


PREZENT DLA PHILA X – 200 ZŁOTYCH

Skoro Jon za każdym razem dostawał od nas koszulki – to czemu Phil, który tym razem będzie główną gwiazdą, miałby wyjechać z Polski bez prezentu? W przeciwieństwie jednak do lidera zespołu, nie otrzyma on pamiątkowej koszulki, lecz wykonany przez pracownię Kelthes Mini Guitars wisiorek w kształcie jego własnej gitary umieszczony dodatkowo w eleganckim prezentowym opakowaniu! Jesteśmy przekonani, że prezent przypadnie Philowi do gustu i sprawi, iż nie tylko będzie dobrze wspominał wizytę w naszym kraju, ale też tym chętniej będzie do niego wracał – zarówno z Bon Jovi, jak i z The Drills!

a1242641a6f3cda3.jpeg


KARTKI Z WIELKIM X-em – 200 ZŁOTYCH

Flaga i światełka w Gdańsku, „czerwona płyta” w Warszawie… Wprawdzie stołeczny klub Stodoła jest obiektem nieporównywalnie mniejszym od obu stadionów – ale czy to oznacza, że powinniśmy zrezygnować z pokazania wsparcia dla artysty w jakiś niekonwencjonalny sposób? OTÓŻ NIE! Podczas piosenki „I Want My Money Back” wszyscy obecni podniosą kartki A3 z nadrukowaną wielką literą X, które rozdamy Wam już w samym klubie. Morze X-ów – to chyba brzmi nieźle, prawda?

ffd50c97a1216ce8.jpeg


PRZEZNACZENIE FUNDUSZY

Jak możecie się domyślać, zorganizowanie obu akcji wymagać będzie nakładów finansowych. Nie będą potrzebne tak duże środki, jak podczas występów Bon Jovi – ale i tak szacujemy, że musimy zebrać około 400 złotych. Wszelkie niewykorzystane fundusze zebrane podczas tej zrzutki przeznaczone zostaną na nasze koszty stałe, takie jak serwery, domeny itp. Sami działamy czysto społecznie.


O PHILU X, BON JOVI

Phil X to od 2016 roku (nieoficjalnie 2013) gitarzysta Bon Jovi – zespołu, którego nie trzeba przedstawiać. To jedna z najbardziej zasłużonych grup w historii rocka, mająca na koncie dziesiątki hitów, tysiące koncertów, miliony fanów. Kilka dni temu premierę miał nowy singiel „Limitless” będący zwiastunem zaplanowanego na maj albumu „Bon Jovi 2020”.


O FANKLUBIE

Fanklub Always www.bonjovi.pl działa już od 19 lat. Organizowaliśmy już oprawę obu koncertów Bon Jovi (2013 – Gdańsk, 2019 – Warszawa) oraz liczne fanowskie eventy – na czele z cyklicznymi ogólnopolskimi zlotami fanów. Na naszym forum internetowym działa liczna grupa sympatycznych, zwariowanych ludzi, których pasją jest muzyka Bon Jovi.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 10

NA
Natalia
50 zł
Zwrócona
KC
Krzysztof C
50 zł
Zwrócona
 
Użytkownik niezarejestrowany
27 zł
KC
Krzysztof Ciępka
25 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
25 zł
Zwrócona
AK
Artur Kinzel
25 zł
Zwrócona
PS
Paulska
25 zł
Zwrócona
AW
Anna W
10 zł
Zwrócona
E
Maciek
10 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 474 zrzutki

i zebrali

577 602 430 zł

A ty na co dziś zbierasz?