id: awwyy7

"Exit WHO?" - produkcja profesjonalnego filmu dokumentalnego oraz wydanie książki.

"Exit WHO?" - produkcja profesjonalnego filmu dokumentalnego oraz wydanie książki.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 915 zrzutek i zebrali 1 213 938 612 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • ✅ Produkcja filmu dokumentalnego "Exit WHO?" będzie ukazywała postępujące procesy zmierzające do dyktatury WHO nad państwami członkowskimi oraz reakcji niektórych świadomych środowisk w różnych państwach.


  ✅ Film będzie zawierał już nagrane materiały filmowe (dotąd nigdy nie publikowane) z śp. doktorem Zbigniewem Hałatem, z którym przeprowadzaliśmy rozmowę na temat WHO w roku 2022, na miesiąc przed jego odejściem. Planujemy również filmować protesty przeciwko WHO i rozmowy z ludźmi, którzy walczą z reżimem narzucanym przez Światową Organizację Zdrowia. W filmie porozmawiamy z ministrami zdrowia krajów, które zdecydowały się już opuścić tę organizację.
  ✅ Im więcej funduszy nazbieramy, tym więcej będziemy mogli sfilmować. Fundusze pozwolą opłacić koszty: ekipy technicznej realizatorów, operatorów kamery, dźwiękowca, montażysty, tłumacza, sprzętu kamerowego, montażowego i transportu.


  ✅ Produkcją filmową zajmuje się Fundacja OUTBOX na czele z prezes zarządu Magdą Sztompką, która jednocześnie jest wybitną reżyserką, scenarzystką oraz producentką filmową.


  ✅ Materiały filmowy ukaże się także w formie książki, której produkcją zajmuje się Fundacja Polskie Veto w ramach Wydawnictwa Polskie Veto, na czele z prezesem zarządu Adamem Kanią.


  👉 Link do zrzutki: www.zrzutka.pl/z/exitWHO


  ▶️ Możliwość wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Outbox z dopiskiem "Darowizna" - numer konta: 82 2530 0008 2090 1073 1822 0001 (SWIFT: NESBPLPW).


  Dziękujemy za wszystkie wpłaty!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Niniejsza zrzutka przeznaczona jest na produkcję filmu oraz wydanie książki pod tytułem "Exit WHO?". Pozycja ta będzie ukazywała postępujące procesy zmierzające do dyktatury WHO nad państwami członkowskimi oraz reakcji niektórych świadomych środowisk w różnych państwach.


Film będzie zawierał już nagrane materiały filmowe (dotąd nigdy nie publikowane) z śp. doktorem Zbigniewem Hałatem, z którym przeprowadzaliśmy rozmowę na temat WHO w roku 2022, na miesiąc przed jego odejściem. Planujemy również filmować protesty przeciwko WHO i rozmowy z ludźmi, którzy walczą z reżimem narzucanym przez Światową Organizację Zdrowia. W filmie porozmawiamy z ministrami zdrowia krajów, które zdecydowały się już opuścić tę organizację.


Zobacz zwiastun filmu z fragmentem wypowiedzi śp. dr. Zbigniewa Hałata:


Im więcej funduszy nazbieramy, tym więcej będziemy mogli sfilmować. Fundusze pozwolą opłacić koszty: ekipy technicznej realizatorów, operatorów kamery, dźwiękowca, montażysty, tłumacza, sprzętu kamerowego, montażowego i transportu.


eIKu19iyhNQUF7QP.pngProdukcją filmową zajmuje się Fundacja OUTBOX na czele z prezes zarządu Magdą Sztompką, która jednocześnie jest wybitną reżyserką, scenarzystką oraz producentką filmową. Magda ukończyła studia w prestiżowej nowojorskiej uczelni Pratt Institute na wydziale sztuki cyfrowe, gdzie zdobyła dyplom magistra. Wcześniej pracowała w branży filmowej i reklamowej w Polsce oraz skończyła studia magisterskie w Łódzkiej Filmówce. Edukację zaś zaczęła w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie, na wydziale filmowym prowadzonym przez Grzegorza Królikiewicza, w której zdobyła dyplom dziennikarstwa w specjalizacji realizacja filmowo-telewizyjna. Wyższa Szkoła Dziennikarska kształciła niezależnych dziennikarzy, w związku z tym została zamknięta…


W 2004 roku, Magda wygrała “zieloną kartę” w loterii i ze względu na niedopuszczanie polskich filmowców do mediów w Polsce, była zmuszona wyjechać do USA. W Nowym Jorku pracowała jako producent i reżyser dla fundacji “Ameryka czyta i liczy” oraz podczas praktyk studenckich przy produkcjach filmów fabularnych Darrena Aronofskiego (m. in. “Czarny Łabądź”) czy Wes’a Andersona “Fantastyczny Pan Lis” w departamencie efektów wizualnych pod skrzydłami VFX supervisora Dana Schrecker i VFX Producentki Coleen Bachman. Jednocześnie tworzyła teledyski dla nowojorskich artystów takich jak Sharief in Burgundy (gitarzysta Johna Legend) oraz Kuf Knotz, wielokrotnie nagradzane na amerykańskich festiwalach filmowych. W Nowym Jorku założyła firmę produkcyjną VIDO Inc, która produkowała filmy reklamowe dla branży nieruchomości oraz program telewizyjny “Master Chef Poland in New York”. Magda jest również autorką programu nauczania “Technologia - narzędzia wyobraźni filmowca”, w którym po raz pierwszy za pomocą wideo-konferencji studenci z Polski mogli porozmawiać bezpośrednio z pracownikami studiów filmowych amerykańskich i twórcami filmowymi z USA, wprowadzonemu w Warszawskiej Szkole Filmowej w 2020-21 roku. Jednak po jej głośnej krytyce na temat procedur wprowadzanych przez WHO i MZ, szkoła nie przedłużyła z nią kontraktu. W 2021 roku współpracowała przy akcjach oddolnych edukacyjnych z Fundacją Polskie Veto. 


W 2022 założyła Fundację Outbox, której celem jest ochrona ludzi, zwierząt i roślin przed przemocą chemiczną, genetyczną, fizyczną, emocjonalną i technologiczną poprzez działalność edukacyjną, kulturową i medialną.


Filmografia:

 • “Trucizna i Lek” - film dokumentalny w stylu “docu-net” na temat szkodliwości glifosatu. Jak zabija glifosat? Jak się uchronić? Znajdziecie odpowiedzi w filmie, w którym występują: Dr. Hałat, Stephanie Seneff,PHD, Prof. Rembiałkowska. Polska 2022, Fundacja Outbox.
 • “Pan Znak” - film dokumentalny o człowieku, którego praca polega na przeprowadzaniu dzieci przez ulicę. Bohater opowiada o swojej walce z nałogiem alkoholowym oraz o tym w jaki sposób wiara, miłość i rodzina uratowały go przed śmiercią. Polska 2002, Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza, dyplom licencjat.
 • “Jak ja kogoś czy jak ktoś mnie” - film dokumentalny o kłamstwach. Dlaczego kłamiemy? Gdzie jest prawda? Autorka dokumentu staramy się znaleźć odpowiedź na te pytania z grupą rodziców z warszawskiego przedszkola. Dorośli – osoby prawdziwe – przygotowują dla swoich dzieci przedstawienie, bajkę „Szelmostwa Lisa Witalisa”. Prawdziwe życie miesza się tu z bajką. Czym jest prawda i dlaczego ludzie kłamią?, Polska, 2005 TVP, PISF.
 • “Ameryka Czyta i Liczy” - seria filmów dokumentalnych o programie edukacyjnym na Brooklynie. Młodzi wolontariusze pomagają dzieciom i młodzieży z nisko sytuowanych ekonomicznych afro-amerykańskich rodzin poprawiać zdolności językowe oraz matematyczne poprzez gry i zabawy.
 • “Evergreen 95” - krótkometrażowy film komercyjny o przemianach architektonicznych budynku przy ulicy Evergreen 95 na Brooklynie w dzielnicy Buschwick w Nowym Jorku. Film wykorzystuje animacje 3D połączoną z filmowanymi starymi mapami Brooklynu oraz materiał filmowy ze współczesnych ulic Buschwick.
 • “La Voleuse” - krotkometrażowy film fabularny z wykorzystaniem obrazów Daniela Merriam, z użyciem animacji 2 D, kompozytowaniem oraz materiałem filmowym 35mm. Dyplom magisterski na wydziale sztuk cyfrowych w Pratt Institute w Nowym Jorku.


Teledyski i filmy promocyjne:

 • “Szlak Babylonu” Iceblock, Jamajka, MTV Brazylia.
 • “I Pray” Ky-Mani Marley, Nowy Jork, USA (teledysk dokumentalny).
 • “Clock Ticking” Kuff Knotz, Nowy Jork, USA.
 • “Oh Luv” Sharief in Burgundy, Nowy Jork, USA.
 • “Holliday Inn- Manhattan View”, Nowy Jork, USA (seria dokumentalno-informacyjna dla Holliday Inn)


Soe9fti5XmrSYImM.pngMateriały filmowy ukaże się także w formie książki, której produkcją zajmuje się Fundacja Polskie Veto w ramach Wydawnictwa Polskie Veto, na czele z prezesem zarządu Adamem Kanią.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 9

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
PROMOTOR DARCZYŃCA - ciegiełka 20,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 20,00 PLN otrzymujesz nagrodę:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w formacie A2 z imiennym podziękowaniem.
20 zł

Kupione 1

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
PROMOTOR AKTYWNY - ciegiełka 50,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 50,00 PLN otrzymujesz nagrodę:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w formacie A2 z imiennym podziękowaniem.2.   ...
50 zł

Kupione 1

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
PROMOTOR SREBRNY - cegiełka 120,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 120,00 PLN otrzymujesz nagrodę:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w formacie A2 z imiennym podziękowaniem.2.  ...
120 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
PROMOTOR ZŁOTY - cegiełka 250,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 250,00 PLN otrzymujesz nagrodę:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w formacie A2 z imiennym podziękowaniem.2. ...
250 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
MECENAS DARCZYŃCA - cegiełka 300,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 300,00 PLN otrzymujesz tytuł MECENASA DARCZYŃCY oraz następujące nagrody:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w ...
300 zł

Kupione 1

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
MECENAS AKTYWNY - cegiełka 500,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 500,00 PLN otrzymujesz tytuł MECENASA AKTYWNEGO oraz następujące nagrody:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w ...
500 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
MECENAS HONOROWY - cegiełka 1000,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 1000,00 PLN otrzymujesz tytuł MECENASA HONOROWEGO oraz następujące nagrody:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF ...
1000 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
MECENAS SREBRNY - cegiełka 3000,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 3000,00 PLN otrzymujesz tytuł MECENASA SREBRNEGO oraz następujące nagrody:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w...
3000 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
MECENAS ZŁOTY - cegiełka 5000,00 PLN.
Wpłacając tu darowiznę w wysokości 5000,00 PLN otrzymujesz tytuł MECENASA ZŁOTEGO oraz następujące nagrody:1.      Przekazanie plakatu w pliku PDF w f...
5000 zł
Zakończona

Wpłaty 10

EN
Edyta Nicińska
500 zł
ML
Monika Laustsen
100 zł
AA
Alice Amaretto
20 zł
EW
Elżbieta Woszczyk
300 zł
IA
Iwona Aleksandrowska
10 zł
BM
Błażej Mania
100 zł
RB
Robert Bzowy
50 zł
TI
Dariusz Kowalczyk
65 zł
AK
Agata Karcz
10 zł
KS
Krzysztof Spendowski
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!