id: axfrfh

Zbiórka po pożarze dla seniorów

Zbiórka po pożarze dla seniorów

Nasi użytkownicy założyli 1 167 352 zrzutki i zebrali 1 214 785 319 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani dopiero zaczął się nowy rok. Po dwóch latach pandemii myśleliśmy, że najgorsze za nami i znów będziemy mogli się normalnie spotykać. Niestety w dniu 25 stycznia otrzymałam telefon o pożarze w domu mojej babci i mojego dziadka. Spłonął część dachu a zniszczeniu uległa ponad połowa domu, zostali dosłownie bez dachu nad głową. Nie nadaje się on  do zamieszkania. Mamy środek zimy, zniszczeniu uległa również instalacja elektryczna i kotłownia, która była wyremontowana w wakacje ubiegłego roku.  Proszę o pomoc, ponieważ oszczędności które mieli zostały wydane na remont domu. Dziadkowie znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. 


Chciałabym, żeby mieli spokojną starość i mogli cieszyć się z wnuków. Obydwoje są bardzo schorowani i pragnę im pomóc, aby żyli jak najdłużej. Obecnie zostali pozbawieni swojego domu po prawie 70latach mieszkania w nim. Ciężka sytuacja finansowa spowodowana jest drogimi lekami. 

Na koniec ich życia dotknęła ich właśnie taka  tragedia , nie mogą się z tym pogodzić, chcieli mieszkać w tym domu do końca swoich dni, jak mówią "starych drzew się nie przesadza",

W ubiegłym roku przeprowadzili remont, który dużo kosztował. Cieszyli się, że mogą pomieszkać przytulnie. Niestety dom nie był ubezpieczony. Proszę o wszelką pomoc i wsparcie dla nich.

Każda złotówka i zaoferowana pomoc są na wagę złota. Dobro zawsze wraca i z góry dziękuję każdemu za wpłatę, pomoc i dobre słowo.


Magdalena 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 36

SY
SylS
ukryta
JB
Bożena Barczyńska
1 000 zł
BE
Beata
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MW
Mieszkaniec Władyslawowa
100 zł
MK
300 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MG
Mariusz Grzesiak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WM
Warzywoda
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków