id: axhxyc

Pomoc dla pana Wojtka po pożarze warsztatu w Mikołowie

Pomoc dla pana Wojtka po pożarze warsztatu w Mikołowie

14 670 zł 
z 100 000 zł
14%
zakończona 01.03.2021r
176 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pan Wojtek z Mikołowa w ciągu 8 minut stracił swój warsztat instalacji LPG, na który pracował latami. W czwartek 3.12.2020 na ul. Staropodleskiej w Mikołowie, w wyniku nieszczęśliwego wypadku w pożarze spłonął jego warsztat wraz z samochodem klienta, urządzeniami, wyposażeniem, komputerami diagnostycznymi, analizatorem spalin i częściami, a także dokumentami i telefonem. Przyczyną pożaru była nieszczelność instalacji lpg w samochodzie klienta oraz zwarcie w instalacji elektrycznej pojazdu.

Fachowiec został bez pracy, sprzętu i miejsca do jej wykonywania, oraz bez pomocy finansowej. Z rodziną na utrzymaniu, zobowiązaniami i z kolejką klientów, którym będzie musiał odmówić usług. Jego warsztat cieszy się najlepszymi opiniami w okolicy. Pana Wojtka wyróżnia nie tylko jakość wykonywanych usług, ale też zaangażowanie w kontakt z klientem, miła rozmowa, bezinteresowna pomoc oraz uczciwość. Pomóżmy mu szybko odzyskać straty i nadzieję na dalsze życie jego firmy.


A teraz parę słów osobistych od autora zrzutki. Chcę pomóc panu Wojtkowi, dlatego założyłem tą zbiórkę. Jestem jego wieloletnim zadowolonym klientem, kilka razy pomagał mi wychodząc ponad zakres jego usług. Dwa dni po pożarze, o którym słyszałem niewiele (krótka notka straży pożarnej), pojechałem na miejsce. Spotkałem tam przerażający widok zgliszcz i zobaczyłem wzrok pana Wojtka, wprost wskazujący na wielką życiową stratę. Poznałem szczegóły i od razu zdecydowałem się na działanie. Pomóżmy!

b8eb0983c25fbf83.jpeg


Poniżej lista największych strat i potrzeb, na których pokrycie, zakup i remonty przeznaczona zostanie zebrana suma (cel zbiórki - 100 000 zł):

- spalony samochód Toyota Yaris

- remont budynku

- analizator spalin

- testery diagnostyczne Adeco Hex

- tester AEB

- tester akumulatorów

- 2 komputery przenośne

- kocioł CO Ogniwo Plus M 20kW

- 2 lampy warsztatowe Philips

- instalacja elektryczna

- narzędzia i podzespoły do instalacji lpg

- prostownik


Pomóżmy uratować to miejsce, postawić Pana Wojtka „na nogi” i dać nadzieję na to, że w nadchodzącym roku warsztat znów zacznie działać.


n1b51264b3dda87b.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 176

RS
Robert Sikora
ukryta
 
Dane ukryte
52 zł
S&
s & m jelonek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BG
Barbara Golik
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PF
Piotr Faron
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

777 254 zrzutki

i zebrali

578 960 017 zł

A ty na co dziś zbierasz?