id: axumh8

Gostyń sercem Orkiestry - ustanawiamy rekord Polski

Gostyń sercem Orkiestry - ustanawiamy rekord Polski

Nasi użytkownicy założyli 957 439 zrzutek i zebrali 964 061 699 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

    Wśród organizatorów gostyńskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawił się pomysł na ułożenie największego „serducha” WOŚP. Chcemy tym samym ustanowić rekord Polski. Serce wielkości ok. 400 m2 będziemy układać w dniu ogólnopolskiego finału (12 stycznia 2020 r.) w hali sportowej LO w Gostyniu. Serce będzie układane z 20 000 pudełek kartonowych – skarbonek. Podarowała je nieodpłatnie organizatorom firma NETBOX z Gostynia. Już dziś zrzucamy się na te pudełka po złotówce lub jej wielokrotności.

      Cała zebrana kwota zostanie przekazana za pośrednictwem Stowarzyszenia „DZIECKO” – współorganizatora Gostyńskich Finałów WOŚP na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

      Ważne: zrzucający się na pudełka, będą mogli je odebrać po skończonej akcji. Pozostałe nieodebrane pudełka – skarbonki zostaną podarowane wszystkim uczniom szkół i przedszkolakom z terenu powiatu gostyńskiego. Będzie można do nich zbierać np. na kolejny finał WOŚP.

      Układaniu największego serca WOŚP będzie towarzyszyła Akcja dla serca, czyli krótki kurs pierwszej pomocy, lukrowanie piernikowych serc, wpisy do księgi gostyńskich serc, galeria gostyńskich serc itp.

      Warto przypomnieć, że jest to już 28. Finał WOŚP - największej akcji charytatywnej w Polsce i na świecie, ale Gostyń będzie grał po raz 29.! Bo rok przed pierwszym finałem w 1992 r. w Gostyniu odbył się koncert „Od flamenco do rocka”, z którego cały dochód został przelany na konto jeszcze wtedy nieznanej szerzej Fundacji  WOŚP.

      Organizatorzy akcji Gostyń sercem orkiestry (NETBOX PL sp. z o.o., Gostyn24.pl, Liceum Ogólnokształcące w Gostyniu, gostyńska drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO”) zapraszają do włączenia się w to działanie. 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 160

DM
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
SO
Sopel
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
EZ
Emilia Zaremba
150 zł
SD
Gostyn24
100 zł
MC
Maria Chrastek
100 zł
IW
Igorek Wojciechowski
100 zł
JW
Justyna Wierzyk
100 zł
EM
Emilia Marcinkowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków