id: ay6mse

Szama dla cygana i kumpli jego

Szama dla cygana i kumpli jego

Nasi użytkownicy założyli 1 013 866 zrzutek i zebrali 1 059 901 726 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy!

Oto Cygan.

Cygan wiele miesięcy temu został odebrany interwencyjnie i od tego czasu przebywa pod opieką fundacji 2plus4, czekając na nowy dom. Jednak celem tej akcji nie jest wyciskanie łez, a zorganizowanie pomocy. Nie każdy może adoptować psiaka, ale każdy może wesprzeć go finansowo!

Cyganowi potrzebna jest karma (Josera SensiPlus) oraz naturalne gryzaki na odstresowanie. Ale żeby inne pieski w Azylu mu nie zazdrościły, zbieramy także $$ na mokrą karmę i jeszcze więcej gryzaków dla wszystkich kumpli z sąsiednich klatek!

Wiem, że większości z Was nie jest obojętny los zwierzaków, więc bardzo liczę na Waszą pomoc. Każda złotówka to przejaw <3.


Akcja trwa do 13 grudnia.

***

Fundacja 2plus4 to wspaniali ludzie, którzy działają, gdy większość udaje, że nie widzi krzywdy, która dzieje się za ścianą/płotem. Odbierają interwencyjnie zwierzęta, którym dzieje się krzywda i robią wszystko, aby odmienić ich życie, darując bezpieczeństwo, pokarm i opiekę zdrowotną. Jednak jak to fundacja, są organizacją non-profit, więc aby móc robić te wszystkie wielkie rzeczy, potrzebują naszego wsparcia finansowego. Dlatego zachęcam Was do uczestnictwa w zbiórce. Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Marianna Ściubisz
50 zł
AK
Alicja Kargol
25 zł
EB
Ewa Bolanowska
100 zł