id: ayjjyy

Żeby w końcu być sobą

Żeby w końcu być sobą

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
410 zł
z 15 000
2%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 027 zrzutek i zebrali 1 001 126 230 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim, nazywam się Jakub i jestem osobą transpłciową. Mam 24 lata. Postanowiłem założyć zbiórkę aby móc uzbierać pieniądze na mastektomie, która pozwoli mi czuć się lepiej w swojej skórze.


Początek mojej historii :

Już we wczesnym dzieciństwie zrozumiałem, że tak naprawdę jestem chłopcem. Chłopięce pasje, zainteresowania, a nawet wygląd były dla mnie normą. Wraz z dojrzewaniem zacząłem odczuwać narastający dyskomfort. Wstydziłem się swojego ciała. Ukrywanie się pod luźnymi ubraniami było dobrą opcja, ale nie na długo. Z roku na rok odczuwałem coraz większą niechęć do własnej osoby, aż w końcu zrozumiałem ze jedyna drogą do pełni szczęścia będzie tranzycja.


W październiku 2021 roku wziąłem życie w swoje ręce. Po maratonie spotkań z seksuologiem uzyskałem opinie, która dała mi szanse na spełnienie największego marzenia. Niestety chwile po tym w moim życiu nastąpiło wiele zmian, miałem dużo na głowie - to wszystko uniemożliwiło mi dalsze działanie w tym kierunku.


Od lipca tego roku stanąłem na nogi i czuje się gotowy na sfinalizowanie mojego celu. Czekają mnie wizyty u licznych specjalistów.

Mastektomia jest bardzo kosztownym zabiegiem na który bez Waszej pomocy nie będzie mnie stać, jest kluczem do mojego szczęścia.

Liczę na wsparcie. Pamiętajcie DOBRO WRACA.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

NA
Natalia
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
SA
Sandra
50 zł
 
Dane ukryte
8 zł
AC
Czarnecka
50 zł
ŁS
Martyna
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • S
    Sandra

    mam nadzieje, ze szybko uda się spełnić marzenie❤️ hugs and kisses

    50 zł