id: ayr7f7

Wyrwanie z piekła

Wyrwanie z piekła

0 zł
z 44 000
0%
zakończona
19.04.2021r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 605 zrzutek i zebrali 1 065 231 522 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie  zwracam się do państwa o pomoc gdyż nie daje sobie rady z długami jakie pozostały mi po zaciągnięciu paru małych kredytów  w kwotach około 60. 000 z odsetkami aby urządzić wlasne mieszkanie.Kredytu spłacałam w, ratach tak jak mi ustalono jednakże podziało sie w moim życiu ktoś kto chciał zrujnowac i zniszczyć mi życie.I po części tego dokonał-bo zaingerował w odebranie mi dziecka gdzie dorastający syn w wieku 16l trafił do ośrodka wychowawczego. Będąc bardzo zakochana do niedawna w oprawcy w osobie która lubiala krzywdzić robiła etapami  i sprawiało jej to radość mąciła, przerabiała bliskich otoczenie, sąsiadów  tzw psychopata nie spodziewałam się ze na taką osobę w życiu trafię ze takie istnieją po pewnym czasie dopiero się ocknelam w czym tkwiłam i skim i zaczęłam się ratować. Na szczęście koszmar minol i od Boga się uratowałam podjęłam terapię i dochodzę do siebie nie życzę nikomu takiego związku opartego na kłamstwach zdradach i człowiekiem bez  jakichkolwiek uczuć z tzw psychopatyczna osoba. Nie byłam w stanie po tych zdarzeniach podjąć pracy i spłacać zobowiązać dlatego zanim siły wrócą proszę państwa o możliwa pomoc na spłatę długow gdyż bardzo będę wdzięczna za każdą złotówkę i wasze dobre serce dla mnie , odciąży mnie to psychicznie od nękana wierzycieli w sposób nie ludzki który również doświadczyłam w ostatnim czasie i gdyby nie bliscy i wewnętrzna siłą to pazerni ludzie człowieka do grobu wsadzili za te nic nie warte pieniądze jakby zgubili gdzieś człowieczenstwo.Jestem przekonana że istnieje ktoś kto jest w stanie pomóc i rozumie ból jaki zaznałam między innymi największy jak przez te sytuację z konkubentem syn trafił do ośrodka wychowawczego i cała nasza rodzina cierpiała i doznała krzywdy.Proszę o wsparcie co co z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam 💛


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!