id: ayra32

Zbiórka na harcówkę

Zbiórka na harcówkę

Nasi użytkownicy założyli 1 170 067 zrzutek i zebrali 1 219 185 340 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czuwaj! Jesteśmy 17 Szczepem Harcerskim działającym w Gnieźnie. Na nasz szczep składają się następujące drużyny: 17 Gromada Zuchowa "Odkrywcy Żywiołów", 17 Drużyna Harcerek "Watra" im. Olgi Drahonowskiej-Małkowskiej, 17 Drużyna Harcerzy "Kohinoor" im. gen. Roberta Baden-Powella, 17 Drużyna Starszoharcerska "Popioły" im. gen. Roberta Baden Powella, 17 Drużyna Wędrownicza "Bi-Pi".

Już od kilku lat w okresach jesienno - zimowych spotykamy się w salach Szkoły Podstawowej numer 8 w Gnieźnie. Dzięki woli dyrektora każda z naszych drużyn może mieć zbiórki raz w tygodniu, jednak zbiórki mamy w salach lekcyjnych, używanych na co dzień przez nauczycieli, przez co nie możemy mieć tam, ani swoich rzeczy, ani własnego miejsca przystosowanego dla naszych harcerzy. Dodatkowo cały zebrany sprzęt trzymamy w prywatnych domach - co jest bardzo nie wygodne. Już od lat marzy nam się własny kąt, w którym będziemy mogli mieć zbiórki, przebywać i czuć się jak w domu. W końcu może się spełniać, znaleźliśmy idealne miejsce bliskie obszaru naszego działania, jednak czynsz jest dość wysoki jak na nasze fundusze. Jest to 700 złotych miesięcznie, a w dodatku miejsce trzeba wyremontować. Dzięki wam nasze marzenia mogą się spełnić i nasza harcówka wreszcie powstanie.

Związek Harcerstwa Polskiego działa na zasadzie wolontariatu. Nasi instruktorzy, którzy poświęcają wiele energii na pracę z dziećmi, nie pozyskują żadnych środków z tego tytułu - nieraz inwestują również własne pieniądze. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie pokryć kwoty zabezpieczającej finansowo naszą harcówkę przez dłuższy czas i potrzebujemy Państwa pomocy. Składki członkowskie w wysokości 10 zł na miesiąc również nie są w stanie zapewnić nam dobrego miejsca do przeprowadzania zajęć, ponieważ część z nich jest przekazywana na utrzymanie wyższych jednostek, bez których istnienie związku nie miałoby racji bytu, na przykład Chorągwi Wielkopolskiej z siedzibą w Poznaniu, czy Głównej Kwatery z siedzibą w Warszawie. Zapewniamy, że przekazana przez Państwa kwota, zostanie w pełni wykorzystana na cele wychowawcze dla Pańskich pociech.

Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

MO
Monika
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
OL
Ola
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Edward Łopata
25 zł
 
Dane ukryte
15 zł
DE
Druhna
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MP
Michał Posłuszny
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!