id: ayvn72

Hej! Spełniaj marzenia dzieci, by mogły stać się wyjątkowe, jak Ty

Hej! Spełniaj marzenia dzieci, by mogły stać się wyjątkowe, jak Ty

Nasi użytkownicy założyli 955 911 zrzutek i zebrali 961 523 707 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hania 5 lat - prosi o zajęcia z gotowania, bo jej marzeniem jest ugotowanie obiadu dla swojej Babci, w podziękowaniu za 10 lat opieki nad nią. Jasiek 14 lat jest dorastającym nastolatkiem, mieszkajacym w rodzinie zastępczej, chciałby pójść na zajęcia z samoobrony, bo spotyka się z różnymi niemiłymi sytuacjami w szkole. Krystian 11 lat - marzy o budowaniu robotów, szukamy dla niego warsztatów z programowania i tworzenia robotów. Miśka 8 lat jest prawdziwą malarką i pragnie zostac prawdziwą artystą - prosi o warsztaty z malowania na płótnie.


Czy chcesz wesprzeć szlachetny cel? Zbieramy pieniądze na warsztaty w Nowym Roku dla dzieci, będących pod opieką Fundacji DOBROdzieje się, każdy Twój datek – zarówno mały, jak i duży – będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękujmy za wsparcie!


Zobacz, jakie warsztaty udało nam się zrealizować w 2021 roku dzięki pomocy wielu osób o szlachetnych sercach.
Informacje o organizacji Fundacja DOBROdzieje się.


Celem działań Fundacji DOBROdzieje się jest:

 1. Pomoc Społeczna poprzez wsparcie psychologiczne, pedagogiczne, prawne, medyczne, socjalne i finansowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych dotkniętych przemocą, patologią społeczną, chorobami i ubóstwem oraz ich rodzinom i opiekunom, a także dzieciom i młodzieży będącej w konflikcie z prawem oraz zagrożonej wykluczeniem społecznym.
 2. Zwiększenie szans edukacyjnych i zawodowych młodzieży i dorosłych będących pod opieką Fundacji, przeciwdziałanie bezrobociu, marginalizacji społecznej, a także wyrównanie szans w dostępie do oświaty, kultury, sztuki i sportu.
 3. Promocja zajęć sportowo-rekreacyjnych, turystyki, aktywności kulturalnej, społecznej, edukacyjnej jako twórczych i rozwijających form spędzania wolnego czasu, a także promocja zdrowego trybu życia i zachowań proekologicznych.
 4. Wspieranie integracji międzynarodowej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami.
 5. Tworzenie i rozwijanie nowych form placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic socjoterapeutycznych i klubowych form pomocy dzieciom i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym, wspierających oraz zapewniających warunki do prawidłowego rozwoju a także szeroko pojmowane wsparcie istniejących placówek o podobnym charakterze działania.
 6. Ochrona i promocja zdrowia.
 7. Działalność charytatywna i opiekuńczo - wychowawcza.
 8. Działalność na rzecz rodziny, upowszechniania i ochrony praw dziecka, a także wspierania systemu pieczy zastępczej.
 9. Zapobieganie sieroctwu poprzez stwarzanie dziecku możliwości rozwoju w najbardziej korzystnych warunkach oraz środowisku rodzinnym lub zastępczym.
 10. Promocja i organizacja wolontariatu.
 11. Działalność na rzecz ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.


Więcej o naszej Fundacji na www.fundacjadobrodzieje.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

MS
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Łodzi
10 000 zł
MS
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO, Czerwona 8
2 741 zł

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • MS
  Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Łodzi

  Przekazuję 1 część wpłaty od społeczności STO w Łodzi, ul. Czerwona 8. Życzymy podopiecznym, wolontariuszom oraz pracownikom Fundacji Dobrych Świąt!

  10 000 zł