id: azjmkd

Kreatywny Projekt WOLNOŚĆ w KWANTUM "Poszerzanie Swiadomosci i Rozwój Projektów Biznesowych"

Kreatywny Projekt WOLNOŚĆ w KWANTUM "Poszerzanie Swiadomosci i Rozwój Projektów Biznesowych"

Nasi użytkownicy założyli 1 168 083 zrzutki i zebrali 1 216 113 938 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wali się system w koło ,gnie na boki, Wielki Reset jest tuż za rogiem, upadają firmy, firmy powstają ,zatracenie w konsumpcjonizmie i braku możliwości kontaktu z Bogiem ,Boska kwantowa tworząca wszystko silą ,plus zaciemnienie świadomości już do takiego stopnia jak w średniowieczu ,manipulacja przy pomocy środków masowego przekazu i brak podstawowej wiedzy,doslownie tak jak w sredniwieczu ,wychodzi król wygłasza co ma do powiedzenia i wszyscy mają traktuja to jak prawde,co prowadzi dużą część społeczeństwa do otchłani gdzie są skazani na to co im rządzący podrzuca przemawiając do nich z Telewizora . Nasze założenie opiera się na modelu naturalistycznym ,kwantowym, całkowitej wolności jednostki i pracy nad miłością ,Świadomością ,Kreatywnością i Przedsiębiorczością ,ale w idea że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i cały wszechświat razem. My Chcemy aby w tych warunkach rozwijał się każdy kto tylko znajdzie nas i tego naprawde chce . Naszym celem jest zwiększenie zasięgu realistycznego przekazu i realistyczną pomoc osobom ze wszystkich grup społecznych w procesie odzyskiwania samoświadomości politycznej, samoświadomości wolności jednostki i grupy ,dobrobytu i wiary w siłę kwantum siłę twórczą i swój cały potencjał oraz rozpoczęcie programu realizowanego w ramach projektu lub wzięcie udziału w projektach , otwarcie całkowicie niezależnej firmy lub wspólnych działań przy pomocy naszego serwisu .Możesz całkowicie doświadczyć uzupełnienia poszczególnych części życia i rozpocząć wdrażanie mocy sprawczej w swoje życie.

Nie na podstawie tylko opisywania lub mówienia, ale na podstawie prawdziwej pracy plus wsparcia ze strony społeczności . Wkrótce wszyscy możemy wejść na droga świadomości kwantowej i tworzyć wokół siebie dobrobyt i bogactwo, wszyscy jesteśmy połączeni w przestrzeni tego wymiaru i pracując razem możemy osiągnąć niemożliwe niesamowite efekty i całkowicie tym wpłynąć na nasz los i innych ludzi w Polsce i na Świecie bez narzucania czegoś na siłę.

Inwestując swój czas , inwestujesz go w swoja i naszą wspólna przyszłość . A wszystko w świadomości Kwantowej, świadomości wszechświata i nowoczesności duchowej i technologicznej.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!