id: azxhpm

PILNIE POTRZEBNA POMOC DLA CHOREGO CHŁOPCA

PILNIE POTRZEBNA POMOC DLA CHOREGO CHŁOPCA

Nasi użytkownicy założyli 1 166 605 zrzutek i zebrali 1 213 287 519 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ten dwunastoletni chłopiec ze zdjęć, Samroon, od dziewięciu miesięcy cierpi na ból mięśni prawej nogi. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Noga boli go tak bardzo, że nie jest w stanie chodzić, nie uczęszcza do szkoły, nie bawi się, a w nocy z bólu nie może spać.


Niestety, rodzina jest tak biedna, że do tej pory nie mogli zabrać go do lekarza, ponieważ w Pakistanie nie ma darmowej opieki lekarskiej. Ojciec Samroona przed zamieszkami w Jaranwala pracował jako najemny robotnik, zarabiając niewiele ponad 200 złotych miesięcznie, co ledwie wystarczało na najskromniejsze jedzenie dla rodziny. Niestety od półtora miesiąca, na skutek masowych zwolnień chrześcijan z pracy, jej bezrobotny. Także mama chłopca nie ma pracy, więc rodzina nie posiada w tej chwili żadnych środków do życia.


Najważniejsze w tej chwili to postawienie diagnozy i uśmierzenie bólu, bo życie chłopczyka jest nie do zniesienia. Koszt wizyty i badań lekarskich to ok. 400 złotych. Później będzie wiadomo czy uda się go wyleczyć, czy tylko uśmierzyć ból. Rodzina potrzebuje też bardzo żywności niezbędnej do przetrwania tego ciężkiego dla nich czasu.


Chłopczyk wraz z rodzicami i rodzeństwem zamieszkuje w wiosce sąsiadującej z Duszpasterstwem Dobrego Pasterza w Pendżabie, gdzie koordynatorami są Sajida i Ashbeela Rafiq.


Drodzy Darczyńcy!

W imieniu Sajidy i Ashbeela oraz rodziców chorego chłopca, bardzo prosimy o wpłacanie chociaż najbardziej skromnych datków, by pomóc w opłaceniu wizyty lekarskiej i badań chorego chłopca oraz dać tej rodzinie możliwość godnego przeżycia w tak trudnym dla nich czasie.


Bóg pragnie błogosławić wszystkim nam, którzy szczerym sercem i z radością pragniemy pomagać chorym i ubogim, bowiem Jezus powiedział: „Dawajcie, a będzie wam dane” (Ewangelia Łukasza 6,38). Bóg nigdy nie zostawia bez pomocy tych, którzy dzielą się z potrzebującymi, bowiem „Kto jest dobroczynny, będzie wzbogacony, a kto innych pokrzepia, sam będzie pokrzepiony” (Przypowieści Salomona 11,25). „W tym wszystkim pokazałem wam, że tak pracując, należy wspierać słabych i pamiętać na słowo Pana Jezusa, który sam powiedział: Bardziej błogosławioną rzeczą jest dawać aniżeli brać” (Dzieje Apostolskie 20,35).


Wszystkie osoby pragnące pomóc poprzez naszą Fundację prosimy o wpłaty na konto z dopiskiem „Pomoc dla chorego chłopca”.NUMER KONTA

FUNDACJA “FILEO” KRS 0000705635

Tytuł przelewu: „Pomoc dla chorego chłopca”

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Rachunek w złotówkach (PLN):

PL 30 1020 2791 0000 7902 0269 1947

Rachunek w walucie zagranicznej

PL 46 1020 2791 0000 7502 0309 5569

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

GZ
Grzegorz Zygulis
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!