id: b2aeak

Wsparcie Mateusza z NEOSu

Wsparcie Mateusza z NEOSu

9 665 zł 
z 10 000 zł
96%
zakończona 30.05.2021r
104 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Maj był dla nas bardzo intensywnym czasem, pełnym nowych wyzwań, licznych wyjazdów oraz ciekawych projektów. Nawiązaliśmy szereg, rokujących w przyszłą współpracę kontaktów oraz wsparliśmy finansowo wiele organizacji i działaczy.


  Kluczowe projekty, które realizowaliśmy w maju to:

  ➡️przystosowanie domu w Rembertowie pod hostel NEOS,

  r➡️emont i adaptacja przestrzeni lokalowej pod biuro centralne w Warszawie,

  ➡️ruszył projekt budowania lokalnych struktur pod okiem krakowskiego koordynatora HR, będącego łącznikiem poszczególnych społeczności z naszą organizacją,

  ➡️wsparliśmy organizacyjnie ustabilizowanie działań lokalnej grupy śląskiej realizującej projekty dotyczące m.in zdrowia oraz rozwój działalności i zakresu obowiązków kooperatywy spożywczej w Łodzi,

  ➡️pojawiły się liczne wyjazdy i spotkania związane z ogólnopolskimi konferencjami oraz lokalnymi strukturami - Prochowice, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Korzkiew z czego powstało dużo materiałów multimedialnych - edukacyjnych udostępnionych w przestrzeni internetowej,

  ➡️trwają również prace działu IT nad stroną https://neos.gold jako składowa część większego projektu NEOS waluty własnej GOLD oraz prac informatyczno-administracyjnych, mających zadanie ulepszenia zakresu działań struktur wewnętrznych

  na remont biura i projekty zebraliśmy >10k PLN

  ➡️nagrania na you tube osiągnęły ok. 1 mln wyświetleń i 12 tys. subskrypcji

  ➡️nawiązaliśmy ciekawe działania z artystami, mając na uwadzę plany w bliskiej przyszłości, poszerzenia i rozwoju projektów artystycznych


  Nie jest nam obcy temat dzieci i młodzieży, więc powstał projekt przez który realizujemy nową, kreatywną, formę działań Młodych Talentów:

  ➡️ wolontariat pod szyldem NEOS w działach m.in Art Management, HR, Grupy- zdrowie, Graphic Design, IT, Social Media, cybernetyka, innowacyjne technologie i innych

  ➡️ rozwój kariery

  ➡️ odbycie stażu i pracy przy ciekawych projektach

  ➡️ udział w licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych z lekarzami, prawnikami oraz licznymi organizacjami i społecznościami w duchu świadomości i zgodności z założeniami idei NEOS

  ➡️ współpraca z artystami i ludźmi sceny

  ➡️ szkolenia etc.


  Dziękujemy za Twoje dotychczasowe wsparcie!


  Czytaj więcej
 • Zobacz najnowsze nagranie!


  Czytaj więcej
 • Dzięki Tobie ruszamy w trasę z naszą ekipą


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Od 2 lat codziennie nagrywam subiektywny przekaz wideo odnośnie dramatycznych wydarzeń w Polsce i na Świecie. Chcę pomóc pozbyć się ludziom lęku i zaprezentować konstruktywny pomysł na zmianę naszej wspólnej rzeczywistości.


Wspieram też jako założyciel organizację "NEOS Nowy System", której członkowie odkłamują system i tworzą realnie działające oddolne struktury.


Wspólnie ze wspaniałymi ludźmi w trakcie pandemii pracowaliśmy niestrudzenie nad oddolnymi działaniami.


Wspólnie organizujemy protesty, plakatowanie, ulotkowanie, organizacje struktur niezależnych do powstania autonomicznej ekonomii. Nagraliśmy nawet kilka kawałków muzycznych i wideoklipów.


Zebrane na moich zbiórkach pieniądze w całości zostały przekazane na wspólny fundusz, żeby organizacja mogła działać i się rozwijać.

Tym razem chcę poprosić o wsparcie na cele osobiste.

Jak wiecie w ciągu roku zrobiliśmy bardzo dużo jako organizacja. Mam tu na myśli też ostatnie akcje i zbiórki które zabezpieczyły nam zaplecze działania pod kątem finansowym i organizacyjnym.


To już ponad półtora roku intensywnych działań. Przeprowadzone akcje anty propagandowe protestacyjne i tworzące front przeciwdziałania patologicznej sytuacji w naszym kraju. 


Przyczyniliśmy się do powstania żywotnego środowiska pełnego aktywnych, odważnych i odpowiedzialnych za kraj ludzi.


Muszę teraz też zadbać osobiste życie i najbliższych, więc potrzebuję także mieć środki na swoje utrzymanie i rozwój. Mógłbym wrócić do pracy w branżach z tym co robiłem do tej pory, ale wolałbym jednak zostać na pełny etat zaangażowany w Nowy System.


W związku z tym tworzę zbiórkę na moje personalne koszty, które w dużej mierze też są przeznaczone na neos. Mam tu na myśli wydatki takie jak samochód i transport (powiększająca się rodzina i organizacja tego wymaga, rozbudowa zaplecza technicznego i medialnego do produkcji treści w social mediach.


Koszty mojej aktywności ponoszą też moi najbliżsi i rodzina i chciałbym móc im także zagwarantować opiekę zważywszy że jestem głównym żywicielem całej rodziny na ten moment. 


Będę wdzięczny za wszelkie wsparcie i myślę że wpłynie ono także na efektywność tego co robię na gruncie zawodowym i społecznym.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 104

JE
Janina Evans
500 zł
RW
Roman Wollny
500 zł
TH
ttoomm4
500 zł
K
Kris
500 zł
KR
Katarzyna Roeder
450 zł
IJ
Ireneusz Pasieka
300 zł
Małgorzata Ładecka
300 zł
IW
Iwona Ilecka
300 zł
MW
Marek Wojciechowski
300 zł
MK
Michał Kaczanowski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

795 006 zrzutek

i zebrali

610 567 735 zł

A ty na co dziś zbierasz?