id: b2m59b

Aplikacja mobilna RO

Aplikacja mobilna RO

6 281 zł 
z 60 000 zł
10%
zakończona 30.09.2020r
215 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Bardzo dziękujemy Państwu za wpłaty. Niestety nie udało się zebrać oczekiwanej sumy, tym samym pokrywamy część kosztów związanych z infrastrukturą serwerową, a aplikacje mobilną odkładamy na później.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?


Jesteśmy serwisem niekomercyjnym (https://radar-opadow.pl/) utrzymywanym przez prywatne osoby pod względem finansowym i technicznym. Istniejemy dzięki corocznym zrzutkom organizowanym przez dobrze funkcjonującą społeczność pasjonatów meteorologii. Aplikację stworzyliśmy dla Was, dla osób szukających szybkiego i łatwego dostępu do danych radarowych oraz ostrzeżeń. Cały czas wzbogacamy interfejs o przejrzyste i w miarę czytelne funkcjonalności pomagając użytkownikowi zidentyfikować zagrożenie dzięki czemu może zaniechać aktywności narażających go na niebezpieczeństwo ze strony pogody. Współpracujemy z organizacjami takimi jak Skywarn Polska czy Estofex. W poprzednim sezonie zorganizowaliśmy tradycyjnie zrzutkę na infrastrukturę serwerową oraz mapy dające nieograniczone możliwości pod względem liczby zapytań do serwera. Chcielibyśmy bardzo podziękować za wsparcie. Wszelkie dokumenty do zrealizowanych płatności dostępne są jawnie pod tym linkiem, natomiast zakupione mapy możecie znaleźć w specjalnie przygotowanym dla RO serwisie map tiles.radar-opadow.pl.


p924c73dedfa657c.jpeg

Cel kolejnej zrzutki


Mapy które zakupiliśmy pozwoliły nam utorować sobie drogę do utworzenia dedykowanych aplikacji mobilnych. Zarezerwowaliśmy czas dwóch developerów iOS oraz android na około 3-4 miesiące pracy.

Do natywnej warstwy mobilnej zamierzamy przenieść większość dostępnych funkcjonalności istniejącej już aplikacji www co poprawi wydajność oraz stworzy wygodniejszą możliwość wykorzystania naszych funkcjonalności. Szacunkowa wycena aplikacji to około 50 tys złotych brutto. Oczywiście wciąż musimy usprawniać wydajność infrastruktury serwerowej dlatego przejdziemy na rozwiązanie hybrydowe - koszt, około 10 tys/rok - zamierzamy opłacić jeden rok z góry. Cel jest gigantyczny, ale społeczność RO już pokazała że nie ma rzeczy niemożliwych i nie wątpimy że uda się to zrobić raz jeszcze. Pamiętajcie że wspierając nas, możecie przyczynić się do uratowania komuś życia lub zdrowia w przyszłości, ponieważ każda odwiedzająca nas osoba może podjąć decyzję o zaniechaniu aktywności w obliczu zagrożenia gwałtownym zjawiskiem pogodowym. Wspierając nas, realnie pomagasz drugiemu człowiekowi, jest to pomoc nienamacalna, ale statystycznie istotna. :)Wpłacając nawet symboliczną złotówkę możecie przyczynić się do szybkiego zebrania całości. Zna nas już prawie milion Polek i Polaków dlatego wsparcie niewielkiego procenta z Was wszystkich może przynieść dobry i szybki rezultat.

rm7fub-77b071.png

Zrzutka stworzona przez ekipę RO

Niekomercyjna aplikacja radaropadow.pl

Facebook


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 215

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EP
Eligiusz Piotrowski
100 zł
PP
Paweł Przepióra
100 zł
MK
michał kruk
100 zł
AB
Andrzej
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AS
Anna Streżyńska
100 zł
KG
Kazimierz Gawałek
100 zł
AB
Adam Boguski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • KF
  Katarzyna Fiołek

  Cieszę się, że mogę ciut ciut pomóc

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dobra robota - mam nadzieję że, apka będzie na 5* bo strona jest bardzo dobra.

  25 zł
 • PW
  Przemysław Witkowski

  Kamil świetna robota. Tak trzymać :)

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

850 995 zrzutek

i zebrali

735 108 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?