id: b33npc

Odbudowa New Age Fitness po pożarze

Odbudowa New Age Fitness po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 152 344 zrzutki i zebrali 1 197 694 901 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jeszcze nie zdążyliśmy wyjść ze wszystkich problemów po pandemii, a los wystawił nas na kolejną próbę. 

 

Dnia 25 listopada 2023, około godziny 17:30 z powodu awarii prądu w saunie, w hali drugiej w głąb parkingu, gdzie znajduje się Klub New Age Fitness oraz Sala Zabaw New Age Kids miał miejsce pożar. Najważniejsza informacją jest to, że nikomu nic się nie stało! Na miejsce przyjechało 6 jednostek Straży Pożarnej oraz Policja, którzy w bardzo szybki tempie rozpoczęli swoje działania gaszenia pożaru oraz kontynuowali ewakuację osób z hali. 

Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Strażacy wiedząc, że w hali jest konstrukcja z piętrem Sali Zabaw i obawiając się jej zawalenia, rozpruli ścianę boczną hali, żeby jak najszybciej zacząć gasić źródło ognia. Wszystkie możliwe szyby w drzwiach i oknach zostały wybite, aby oddymić pomieszczenie i obniżyć temperaturę w hali, która nieustannie rosła i w szczytowych momentach osiągała 1000 stopni Celsjusza – jak zeznali strażacy.

Dym był tak wielki, że ze względu na brak widoczności trzeba było zamknąć odcinek ulicy Modlińskiej. Dla bezpieczeństwa ewakuowana została również cała Hala naszego Parku Trampolin New Age Jump i odcięty prąd na całej działce. 

Straż Pożarna pracowała na miejscu przez około 4 godziny - gasząc pożar i zabezpieczając teren. Padający śnieg utrudniał dodatkowo pracę. 

Strażacy poinformowali nas, że gdyby nie wylane stropy i mocna konstrukcja zbudowana w środku, przy późniejszej reakcji nawet 5min nie udałoby się nic uratować i wszystko by się zawaliło. 

 

Los jednak chciał dać nam szansę naprawić wszelkie szkody abyśmy mogli wrócić silniejsi dla Was, dla siebie, wszystkich ludzi, którzy tworzą do miejsce.

 

Od pierwszych minut po pożarze zaczęliśmy ogrom pracy nad usuwaniem skutków tej tragedii. Odzyskaliśmy już prąd, ogrzewanie w hali i wodę. Wycięte zostały wszelkie spalone instalacje. Konstruktorzy wydali ekspertyzę, że hala jest bezpieczna i nadaje się do dalszego użytkowania. Jednakże zniszczenia są wielkie. Ogień spustoszył saunę oraz strefę relaksu. Zniszczył również szatnie. Pomieszczenia musiały zostać całkowicie wyburzone, a wszystko co się w nich znajdowało wywiezione kontenerami. 

Dzięki heroicznej pracy Strażaków ogień nie wydostał się poza teren tych pomieszczeń. Niestety wysoka temperatura i dym spowodowały ogromne, przestrzenne straty. W każdym zakamarku klubu jest sadza, smoła i wszechobecny niesamowity smród spalenizny.

 

Minuta po minucie, godzina po godzinie, dzień po dniu wraz z Pracownikami i Przyjaciółmi klubu usuwamy następstwa tej tragedii i czyścimy centymetr po centymetrze. Wspierają nas lokalne, okoliczne firmy oraz partnerzy, z którymi do tej pory współpracowaliśmy. Użyczając nam swój sprzęt, chemie czy pojazdy.

 

Czas na ogromne podziękowania jeszcze przyjdzie, tymczasem skupiamy się na codzienności. 

 

Nie wiemy ile potrwa przywracanie naszego miejsca do dawnej świetności. Ale możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań aby było to najszybciej jak to możliwe. 

Każdy z Was może nam pomóc i wesprzeć. Potrzebujemy każdych rąk do pracy. Gdy staniemy na nogi, my również zadbamy o osoby, które nam pomagały i o ich zdrowie. 

 

Nasz zespół New Age pracuje pełną parą, angażując wszystkie siły, aby odbudować to, co zostało zniszczone. Pracujemy nad tym aby nie tylko odbudować, ale również ulepszyć naszą przestrzeń do treningów i spotkań. Jesteśmy pewni, że wrócimy jeszcze silniejsi, by wspólnie cieszyć się pełnią życia fit!

Z całego serca prosimy Was o wsparcie, o udostępnianie zbiórki, a także zapisy na zajęcia grupowe, skakanie na arenie i organizację urodzin na naszej wspaniałej hali New Age Jump, która działa i przejęła na siebie ciężar pracy całej firmy. Pamiętajcie, że oprócz areny z trampolinami mamy tam zaplecze z szatniami, prysznice oraz małą salę fitness.

Każda złotówka, każdy gest solidarności liczy się w budowaniu nowego rozdziału naszego klubu!

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie, każdą pomoc. 

 

Ps. Właściciele firmy chcieli odbudować wszystko własnymi siłami. Widząc jak wielki nakład finansowy jest potrzebny, naprawy trwałyby bardzo długo, a jednak wszystkim nam zależy na czasie. Klienci będą mogli wrócić do swoich treningów i dbania o swoje zdrowie, dzieci znowu będą mogły szaleć na naszej Sali Zabaw, wrócą organizacje urodzin, a my jako pracownicy, będziemy mogli wrócić do naszej pracy.

 

W zawiązku z tym jako Zespół New Age, zachęcani także przez naszych Klientów, postanowiliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy i zainicjowaliśmy otwarcie tej zbiórki. Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu finansowemu i naszej sile i woli walki, uda nam się jak najszybciej odbudować to co zniszczył pożar. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 307

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków