Szlachetna Paczka 2015 - JAM i przyjaciele Zakończona 07.12.2015r ID: b35meg

Szlachetna Paczka 2015 - JAM i przyjaciele

Zebrano 2 145 zł
z kwoty 2 000 zł

107 %

100 %
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Co roku los obdarowuje nas i naszych najbliższych wielkimi\nradościami - od małych codzienności po wielkie 'kamienie\nmilowe' w postaci mężów, żon, narzeczonych, dziewczyn i\nchłopaków no i oczywiście dzieci! W rewanżu za tą łaskawość losu\nchcemy radość, nadzieję i konkretne wsparcie dać innym ludziom. W\ntym roku zdecydowaliśmy się na pomoc w ramach Szlachetnej Paczki.\nWierzymy mocno, że przy niewielkim wsparciu tak wielu wspaniałych\nznajomych i przyjaciół uda nam się ją przygotować i uszczęśliwić\nnią wybraną rodzinę. Kilka słów o "naszej" rodzinie :)

Pani Edyta (28 l.) wraz z mężem Krzysztofem (35 l.) wychowują\ndwójkę dzieci: Lenę (5 l.) oraz malutkiego Oliwiera (1,5 l.). Pani\nEdyta ma wodogłowie,zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych oraz\nwczepioną zastawkę mózgowo-rdzeniową, wymaga ciągłej opieki\nmedycznej, mimo to rodzina trzyma się razem, nie poddaje się, zmaga\nz codziennymi trudami. Przed urodzeniem dzieci oboje małżonkowie\nbyli aktywni zawodowo, obecnie tylko pan Krzysztof zasila budżet\ndomowy. Dochód na jednego członka rodziny, po odliczeniu kosztów utrzymania\nmieszkania i pokryciu leczenia pani Edyty to zaledwie 83,50 zł\nmiesięcznie (!!!).

Nie rozpisujemy się więcej, bo każdy kto zechce pomóc, będzie mógł\nszczegółowo zapoznać się z informacją o rodzinie w załączniku.

Wśród najpotrzebniejszych rzeczy dla tej rodziny:
1. Pralka (każda pani domu wie ile czasu zaoszczędza pralka, nie mówiąc już\no praniu przy dwójce małych dzieciaczków)
2. Żywność trwała: Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Ryż,\nMąka, DżemProdukty dla niemowląt: Mleko (Bebiko 2), kaszki ryżowe, herbatki granulowane
Inne produkty żywnościowe: Przyprawy, kisiel, budyń, kakao, płatki śniadaniowe, słodycze
3. Środki czystości: Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Płyny\nczyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów
Artykuły dziecięce: Pampersy (9-18kg),chusteczki zwykłe, chusteczki nawilżone,\noliwka,szampon, mydło, puder, pasta do zębów.

To najpotrzebniejsze rzeczy, ale na liście jest jeszcze kilka\ninnych drobiazgów - podobnie jak z info o rodzinie w pliku.Kochani liczymy na Wasze nawet najdrobniejsze wsparcie -\nprzyłączcie się proszę na ile kto może - możecie kupić konkretne\nprodukty albo kaskowo dorzucić się na zrzutkę na pralkę.

Oboje z\nMaćkiem jesteśmy do dyspozycji w kwestiach logistycznych - będziemy\nna liście odhaczać co jest, czego jeszcze brakuje (na koniec\noczywiście zrobimy pełne podsumowanie i rozliczenie do wglądu). W\nrazie potrzeby możemy podjechać, odebrać gifty.

Co do deadine'u - magazyn do którego będziemy składać Paczki będzie\ndziałał 11-13.12.2015 r. Wiadomo im szybciej uda się wszystko ogarnąć tym, mniej stresu i\nbieganiny na koniec, mamy dwa tygodnie, a to baaaaaardzo dużo\nczasu!

Uda się na pewno! Liczymy na Wasze wsparcie i odzew! Jeśli tylko chcielibyście\nzaangażować swoich bliskich czy znajomych do kompletowania tej\nPaczki, ślijcie wici. Im nas więcej tym lepiej!Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Ściskamy,Jula, Maciek, Pola i Perełka

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Marta Kik

https://zrzutka.pl/d9ph7x\r\nWszystkiego dobrego i osiągnięcia celu!

Wszystkiego dobrego.

Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
TK
176 zł
Tomasz Karwatka
AJ
110 zł
Agnieszka Jamecka
AA
100 zł
Aleksandra Antkowiak-Borkowska
IM
100 zł
iza majer
PO
100 zł
Paweł Oskory
AJ
60 zł
Agnieszka Jamecka
JJ
59 zł
Julia Jurczyk
PS
52 zł
Paulina Siwiec
MP
52 zł
Magdalena Partyka
PS
52 zł
Paulina Sztebner
AC
52 zł
Adrianna Chudeusz
AL
50 zł
Anna Lankauf
JS
50 zł
Joanna Sieniawska
MU
50 zł
Marek Ukleja
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
P
50 zł
pioneer17
WK
50 zł
Wiktor Kaczorowski
JR
50 zł
Joanna Rułkowska
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MZ
25 zł
magda zienkiewicz
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
MB
20 zł
Magdalena Bober
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

AC
52 zł
Adrianna Chudeusz

Najwyższa wpłata

TK
176 zł
Tomasz Karwatka
Nasi użytkownicy założyli

182 990 zrzutek

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.