id: b3tyce

Leczenie onkologiczne Oliwki

Leczenie onkologiczne Oliwki

Nasi użytkownicy założyli 1 177 266 zrzutek i zebrali 1 229 489 555 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


W czerwcu u Oliwki rozpoczęła się diagnoza nowotworu, wszystkie badania potwierdziły najgorsze...

FD9L2DizXvslasSH.jpgWizyty-czasami prywatne, badania,dojazdy, leki żywność specjalna-to są koszty bardzo mocno nadwyrezajace budżet.

1uJ0uQg0TzjMQ57O.jpgRokowania na szczęście są dobre,ale finansowo ciężko podołać, dlatego proszę Was o pomoc. W najbliższych dniach czeka nas zakup peruki, a z NFZ dofinansowanie wynosi tylko 250 zł.


nGX85pAP9e18EHBp.jpgI oczywiście, moglibyśmy kupić najtańsza za 300 zł, natomiast chciałabym,żeby Oliwka jak najlepiej przeszła ten kryzys,a tym samym mogła sobie wybrać taką peruke, jaka będzie chciała,a nie taką na jaką mnie stać....Dobra jakościowo peruka, która nie będzie jednocześnie niszczyć wyrastających włosów to koszt nawet kilku tysięcy złotych...


A do tego wszystkiego dochodzi koszt terapii psychologicznej, Oliwia od dłuższego czasu jest w terapii EMDR że względu na traumy, które przeszła w życiu. Do tej pory terapia była 2xw tygodniu. Na szczęście Pani psycholog jest również psychoonkologiem, więc mocno wspiera ją w tej trudnej sytuacji i spotkania zdarzają się teraz nawet 3 razy w tygodniu,a koszt każdego to 150 zł. 


To jest ten moment, kiedy chce walczyć o swoje życie, proszę -pomóżcie nam w tej walce!


Zrzutka zostanie zweryfikowana.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 378

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków