id: b3z2cm

Dokończenie i wydanie debiutanckiej płyty z 40 raperami polskiej sceny!

Dokończenie i wydanie debiutanckiej płyty z 40 raperami polskiej sceny!

id: b3z2cm

Dokończenie i wydanie debiutanckiej płyty z 40 raperami polskiej sceny!

Dokończenie i wydanie debiutanckiej płyty z 40 raperami polskiej sceny!

Nasi użytkownicy założyli 955 985 zrzutek i zebrali 961 662 952 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć.

Jesteśmy małżeństwem, które po 20 latach własnych dróg muzycznych i słuchania rapu nagrywa właśnie swój pierwszy, wspólny bardzo ambitny projekt który ma już zapewnioną dystrybucję przez wytwórnię. Min. Do Empików. Jest to płyta, która ukażę się na podwójnych CD, zawiera 42 utwory i do jej powstania przyczyniło się 40 raperów z całej Polski ( w tym min: Bosski Roman (Firma), Ero (JWP), Basti, Dono (Tewu), Mleko, KS76 , Kaczmi (Nagły Atak Spawacza), Rafi (PDG), Żurom, Tektyw (7Łez/Fractalle) , Pęku (V.E.T.O.) , Kali (Szybki Szmal), Krycha HWS, WBU, Sova, Eve X, Konik, Order LG, Woytaz WTZ, Dmk, Mei, Kulka NN, Barney, MC 3D, Dzikers, Master Duch, Incognito, Mupens, Lukinsyn, Konik, Soberman, Szymon GK, Galik, Beron, Wuem TPN, Magix, Jarru, Bulyz i to jeszcze nie jest ostatnie słowo), 12 producentów (min: Mleko, D.N.A, Zbylu, Teka) , dj'e i beatboxerzy jak znany z programu "Mam talent" Blady Kris.

Początkowo założenie było takie, że sami nagrywamy, sami wydajemy, wytłaczamy płyty i rozdajemy na całą Polskę bo nie robimy tego dla pieniędzy .Jednak sytuacja trochę nas przerosła i trzeba mieć pieniądze aby ją dokończyć i wydać.

Nas nie interesuje to co się opłaca. Dziś lepiej wydać 4 płyty po 10 kawałków, ale nas niesie idea nie biznes.

Jesteśmy na etapie dopieszczania płyty w studio, czekamy na ostatnie dosłania zwrotek, potem mix/mastering który też sporo kosztuje zwłaszcza przy tak dużym projekcie, a także kręcimy teledyski. Chcielibyśmy zrobić ok 5 profesjonalnych klipów, do reszty kręcimy obrazy we własnym zakresie. Musimy też płytę wytłoczyć, a to również sporo wyniesie.

Każdy kto wpłaci jakąkolwiek kwotę, dostanie osobiste podziękowania i pozdrowienia we wkładce płyty, będzie mógł wziąć udział w teledysku, a dla osób które wpłacą najwięcej zostaną wysłane płyty z autografami.

Szukamy osób, które prowadzą firmę z pasją i tą pasję u innych rozumieją. Firm i osób, które chciały wesprzeć tak innowacyjny i świeży a jednocześnie bardzo oldschoolowy i klasyczny projekt. Szukamy patronatów, którzy chcieliby zamieścić swoją reklamę w naszych klipach, które będą miały ogólnokrajowy zasięg. Nie wychodzimy z biznesplanem, bo nie jesteśmy biznesmenami a artystami . Nam wszystko podpowiada serce i intuicja a nie liczby i tabelki. Liczymy na szacunek, zrozumienie i wsparcie aby Nasza debiutancka płyta została ukończona, wydana i leciała w Twoim odtwarzaczu :)


Jeśli to co napisałam ma dla Ciebie sens wesprzyj proszę nasz projekt choćby drobną kwotą i pomóż Nam w końcowej fazie tego przedsięwzięcia.


Pozdrawiamy

Czeczen, Joanna

CZN&J

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

TR
Tadeusz Radzimski
200 zł
JG
Joanna g.
100 zł
AP
Aleksandra Paciorkowska
100 zł
PI
Piotr i Ktos
100 zł
AK
Anna K
50 zł
DS
Ciocia Szymka
34 zł
ŁM
30 zł
AI
Anna i Szymon Czupryńscy
20 zł
KB
Krystian
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!