id: b4gjxd

Wsparcie finansowe piłkarzy KS Polonia Warszawa

Wsparcie finansowe piłkarzy KS Polonia Warszawa

Opis zrzutki

Drodzy Kibice!

Od kilku lat posługujemy się słowami POLONIA NIGDY NIE ZGINIE! Nasz klub jest obecnie w słabej kondycji finansowej po spadku do 3 ligi i potrzebuje naszej pomocy. Od lutego wspomagać będziemy już dwóch naszych piłkarzy.

Kwota jaką potrzebujemy do końca rundy wynosi 18 000, ale z Waszych deklaracji które wpłacacie co miesiąc mamy zapewnione 9000zł do końca rundy. Potrzeba więc jeszcze drugie tyle.

Udostępnijajcie zbiórkę i wpłacajcie - POLONIA przetrwać może tylko dzięki nam!

Komentarze 12

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez