id: b4gjxd
Wsparcie finansowe piłkarzy KS Polonia Warszawa
Wsparcie finansowe piłkarzy KS Polonia Warszawa
Opis zrzutki
Drodzy Kibice!
Od kilku lat posługujemy się słowami POLONIA NIGDY NIE ZGINIE! Nasz klub jest obecnie w słabej kondycji finansowej po spadku do 3 ligi i potrzebuje naszej pomocy. Od lutego wspomagać będziemy już dwóch naszych piłkarzy.
Kwota jaką potrzebujemy do końca rundy wynosi 18 000, ale z Waszych deklaracji które wpłacacie co miesiąc mamy zapewnione 9000zł do końca rundy. Potrzeba więc jeszcze drugie tyle.
Udostępnijajcie zbiórkę i wpłacajcie - POLONIA przetrwać może tylko dzięki nam!
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Polonai nigdy nie zginie !!!
Na materiały dla Polonia Graffiti
POLONIA NIGDY NIE ZGINIE !
Do zobaczenia na K6!
Polonia semper fidelis!