Zrzutka została wyłączona przez organizatora

20 615 zł z 25 000 zł

82%

20 615 zł

z 25 000 zł
82%

Opis zrzutki

Szczęść Boże Kochani! Jako wspólnota Ruchu Światło-Życie z Archidiecezji Gdańskiej chcemy zorganizować wydarzenie ewangelizacyjne pod nazwą wSTANiSŁAW (*Bo patronem młodzieży jest św. Stanisław Kostka, a my chcemy WSTAĆ z kanapy i SŁAWIĆ Boga!). Zaprosiliśmy więc zespół NiemaGOtu oraz rapera TAU i Bartka Krakowiaka ze świadectwami. Pragniemy stworzyć przestrzeń wartościowego przekazu dla młodych ludzi w Kościele. Nie uda się to jednak bez Waszej pomocy! Prosimy o każde wsparcie, zarówno modlitewne, jak i finansowe! PAX

Organizacja wydarzenia ewangelizacyjnego wSTANiSŁAW

Jesteśmy młodzieżową wspólnotą Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej i pragniemy zorganizować wieczór koncertów oraz świadectw. Już 26 października 2019 r. w Gdyni zagrają dla Was NiemaGOtu, a świadectwo wygłoszą Tau i Bartek Krakowiak. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu, ale gorąco prosimy także o wsparcie finansowe tego dzieła!

Zespół NiemaGOtu

powstał w lipcu 2016 r. wydał płytę, na której oprócz hymnu ŚDM znalazły się m.in. piosenki „Nie mądrość świata tego” i „Nie ma Go tu, wstał!”. Nazwa zespołu nawiązuje do słów aniołów w grobie Jezusa Chrystusa: „Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma Go tutaj. Zmartwychwstał”.

TAU

raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records oraz Godline. W swojej twórczości dzieli się świadectwem nawrócenia i życia z Bogiem. Portal Aleteia pisze o nim tak: „W rodzinnym domu nie zaznał miłości. Szukał jej w różnych używkach, praktykach spirytualistycznych, klubowym życiu. Wszystko to doprowadziło go na dno, pogrążyło w depresji. I właśnie wtedy spotkał Pana Boga. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem. Choć przez wiele lat nie wiedział, co to znaczy być mężczyzną. Jak przyznaje, to dopiero Jezus Chrystus stał się dla niego wzorem prawdziwego faceta.”

Bartek Krakowiak

Pieszo wyruszył do Medjugorie. Mimo młodego wieku życie bardzo go doświadczyło.

Jednak droga jego nawrócenia była znacznie dłuższa niż te 1300 kilometrów przebyte „z buta do Maryi”. Każdy nas toczy cały czas walki, w których nie zawsze jest zwycięzcą, ale on nie boi się o tym powiedzieć.

Wpłacający164

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
750 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
460 zł
 
Dane ukryte
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze35

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 492 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?