id: b58dvs

Serce dla Jasnej

Serce dla Jasnej

1 185 zł
z 27 000
4%
zakończona
31.12.2018r
27
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 981 687 zrzutek i zebrali 1 003 895 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy na maszynę do robienia lodów rzemieślniczych (frezer), która jest sercem naszej lodziarni!

Zajmujemy się wytwarzaniem lodów rzemieślniczych oraz innych produktów deserowych pod szyldem "Spółdzielnia Lodziarska Jasna". Charakter naszej działalności jest specyficzny, ponieważ jesteśmy spółdzielnią socjalną. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne i pomagamy im odnaleźć się na rynku pracy. Aktualnie nasi spółdzielcy to: Grażyna, Mateusz, Marcin, Grzesiu, Julita, Aneta oraz kierowca Wojtek i dwie osoby zarządzające pracą całej spółdzielni, czyli Agata i Asia. Generowane zyski przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pracowników i udoskonalanie rzemiosła.

Naszym podstawowym narzędziem pracy jest frezer, czyli maszyna wytwarzająca lody, nadająca puls Jasnej. Pracujemy na używanym sprzęcie, który lubi się psuć. Stajemy na rzęsach by zapewnić ciągłość naszej działalności, ale bez wsparcia z zewnątrz czasem jest to niewykonalne. Marzymy o frezerze, który nie dopuści do zatrzymania akcji serca Jasnej, czyli zastopowania produkcji! Dzięki Wam możemy zrealizować nasze plany!

Koszt nowego urządzenia to ponad 100 tys, złotych. My chcemy kupić używany, którego cena jest znacznie niższa.

W czerwcu 2018 pierwszy raz pokazaliśmy światu nasze lody, ostatnio do oferty wprowadziliśmy również torty lodowe. Początki nie były łatwe. W sezonie letnim spotkało nas kilka wyzwań (m.in. zalanie lokalu). Aktualnie poszerzamy ofertę by trafić do klientów również w okresie zimowym.

Trzem osobom, które wpłacą najwyższą kwotę, oferujemy wyjątkowy prezent! Wytworzymy lody na podstawie autorskiej receptury wpłacającego lub przygotujemy egzotyczny, oryginalny smak na jego/jej prośbę oraz zaprosimy do wspólnej degustacji :)

Jeśli uda się zebrać większą, niż planowana, kwotę? Nadwyżkę przeznaczymy na dalszy remont naszego lokalu :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 27

MC
Maciej Czarnecki
200 zł
Jolanta Śliwińska
100 zł
AC
100 zł
MG
Marek Gorlewicz
100 zł
IW
Izabela Węsierska- Ohl
100 zł
BH
Bozena Hetmanska
50 zł
KH
Katarzyna Hetmańska
50 zł
FT
Fundacja To i Co
50 zł
JA
Justyna, Aleksander, Spock
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków