Pomóż przetrwać fajnej szkole jogi ciężkie czasy - zbieramy na czynsz, opłaty i wynagrodzenia nauczycieli ID: b6hr2z

Pomóż przetrwać fajnej szkole jogi ciężkie czasy - zbieramy na czynsz, opłaty i wynagrodzenia nauczycieli ID: b6hr2z

5 307 zł z 12 000 zł

44%

5 307 zł

5 307 zł

z 12 000 zł

33 dni

33 dni

do końca

102

102

wspierających
44%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jesteśmy kameralną szkołą jogi Yoga shala w Białymstoku. To pozytywne miejsce z dobrą energią zostało stworzone, aby pomagać innym radzić sobie ze stresem oraz inspirować do pozytywnych zmian w życiu.


Yoga shala otworzyła się w grudniu 2019 r. i już w marcu musieliśmy się zamknąć na 3 miesiące z powodu lockdownu, co było niezwykle trudnym doświadczeniem dla młodej firmy. Rządowa Tarcza antykryzysowa w naszym przypadku okazała się fikcją. Pomimo, że udało nam się utrzymać, nie ukrywamy, że szkoła nie stanęła jeszcze na nogi po wiosennej kwarantannie i możemy nie przetrwać nadchodzącego czasu. Pomimo tego, że aktualnie nie ma przeciwskazań do funkcjonowania szkół jogi - wiele osób choruje, przebywa na kwarantannach lub zwyczajnie ma obawy, a zajęcia on-line, które prowadzimy nie pokrywają bieżących kosztów.


Stawiamy na jogę na najwyższym poziomie. Właścicielka, Ania Chomczyk, od lat regularnie jeździ do Indii, gdzie praktykuje jogę i medytację u źródła, aby następnie dzielić się tą bezcenną wiedzą ze swoimi uczniami wkładając w to bardzo dużo serca. Od prawie 8 lat w Białymstoku, "zaraża" innych pasją do jogi oraz angażuje się w działania zw. z propagowaniem jogi i zdrowego stylu życia w Polsce. Reszta nauczycieli wchodzących w skład zespołu również nieustannie bierze udział w szkoleniach i warsztatach. Cechuje ich pełen profesjonalizm, o czym z pewnością przekonali się nasi klienci - joginki i jogini.


Korzyści płynące z jogi są niezliczone. Przede wszystkim joga daje radość życia i poczucie wewnętrznego spokoju. Poza tym wzmacnia odporność (zarówno fizyczną, jak i psychiczną), pomaga na bóle pleców i stawów, bezsenność, obniża ciśnienie, reguluje gospodarkę hormonalną, łagodzi stany depresyjne... Właśnie to chcemy dawać innym i to jest naszą misją.


Naszą intencją było również stworzenie przyjaznej jogicznej społeczności oraz propagowanie postawy zaangażowanej społecznie - regularnie wspieramy PAH oraz angażujemy się w akcje dobroczynne, np. dla chorych dzieci na rzecz praw zwierząt. Tym razem to my jesteśmy w sytuacji, w której prosimy o wsparcie.


Nasza Szkoła, w którą wkładamy bardzo dużo serca, może przetrwać - z Twoją pomocą. Jeżeli wesprzesz nas na tyle, na ile możesz - jest szansa, że gdy świat wróci do normy, Yoga shala nadal będzie istniała. Chcemy działać dla Was.


Nasze aktualne potrzeby to:

  • czynsz,
  • media,
  • ZUS
  • wynagrodzenia dla nauczycieli.


Być może akurat Twoja wpłata zdecyduje o tym, czy Yoga shala będzie nadal istniała.


Każda osoba, która nas wesprze otrzyma dostęp do zajęć jogi on-line zgodnie z grafikiem i cennikiem naszej szkoły (yogashala.pl).


Dziękujemy i działamy,


Ania Chomczyk i Zespół Yoga shala
Wpłacający102

AB
Anna Brzoza
40 zł
 
Dane ukryte
50 zł
G
GosiaT
60 zł
MS
Magdalena Szczecińska
10 zł
 
anna stasiak
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
DS
Dorota Szeluga
ukryta
J
Justyna kuptel
40 zł
 
Dane ukryte
10 zł
A
Aneta
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Dostęp do zajęć jogi on-line

Dostęp do zajęć jogi on-line

Każda osoba, która nas wesprze otrzyma dostęp do naszych zajęć on-line (zgodnie z grafikiem i cennikiem szkoły). W tym celu skontaktuj się z nami: kontakt(at)yogashala.pl

wybrano 47 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

588 150 zrzutek

i zebrali

330 780 978 zł


A ty na co dziś zbierasz?